Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 29

Téma: Autopoťahy na sedadlá

1. Predvolené Autopoťahy na sedadlá

Ja som kupoval poťahy do auta na http://www.abena-autopotahy.sk/ a som s nimi spokojný sedia dobre az na to naťahovanie trvalo mi to možno 5 h kým som ich dal do takého stavu ako sú. No mal som vočí tomuto výrobcovi jednu výhradu. Dal som si na predných sedadlách vzadu ušít kapsy aspoň podľa ukážky tam tie kapsy mali byť ale oni tam dali iba diery na kapsy čo sú v sedačke a pýtali si za tu obšitu dieru 200sk/1sedačka, tak som im to reklamoval ale boli ochotní a ušili mi nové aj vrátili peniaze lebo som sa rozhodol pre verziu bez kapies.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

Mohol by si hodiť sem nejaké fotky tých poťahov?

3. Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

Môžem ale až keď nafotím alebo si ich každy može kuknúť na stranke výrobcu.

4. Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

No a tu su nejaké fotecky mojích poťahov
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1010001.JPG‎ 
Zobrazení:	3341 
Veľkosť:	35,2 KB 
ID:	104   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1010002.JPG‎ 
Zobrazení:	2626 
Veľkosť:	41,9 KB 
ID:	105   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1010004.JPG‎ 
Zobrazení:	2469 
Veľkosť:	27,4 KB 
ID:	106  

5. Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

A ešte jedna fotečka
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1010005.JPG‎ 
Zobrazení:	2115 
Veľkosť:	31,3 KB 
ID:	107  

krásne poťahy na mieru vám ušije firma MAD...
    http://www.autopotahy.sk

MAD SR s.r.o.
    Školská 36
    Rimavská Sobota
    Tel.: 047/562 6366,
    Mobil: 0907 187 777, 0905 250 226
    Fax: 047/562 5376

treba im zadať len značku a typ auta,rok výr.,či je delena zadná sedačka,bočné airbagy,typ látky a farbu poťahov.
    s vysledkom budete max spokojný.....

7. Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

Ja som si objednal nedavno potahy na SUZUKI SX4 od firmy AUTOPOTAHY s.r.o. z RS, cakal som na ne asi tyzden, dorucili mi ich priamo do mojho mesta,kde som aj objednal (ZA), predajca mi vravel ze su to original materialy z ktorych su aj povodne sedacky, potahy vyzeraju velmi dobre, sedia presne ako ma byt. Dobre je si ich objednat na internete http://www.potahy.sk a tam treba zavolat potom na cislo 0907 537 977, tam to maju za velkoobchodne ceny a chlapik na tom cisle vie o autach toho dost.

Ja som kupoval poťahy od firmy DAMARI - Edita Halajová, objednával som ich priamo v ich stánku na nejakom jarmoku,
    dodacia doba bola 6 týždňov, pretože poťahy berú od českej firmy ARCA trade s. r. o. Pani Halajová mi poťahy osobne doniesla až domov, mohol som si ich rozbaliť a pozrieť a až potom zaplatiť. Sú ušité velmi presne a z kvalitného materiálu a sú na nerozoznanie od pôvodného čalúnenia. Stáli 4000sk. Som maximálne spokojný. Ale pozor - o firme DAMARI - Edita Halajová som našiel aj toto: Sťažnosti - podvod
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

priamo u predajcu suzuki som objednal potahy od fy. Final (na webe toho sice vela nemaju). Na SX4-ku stali 120 €, sedia presne, lahko sa natahuju, akurat treba dodatocne urobit diery na opierky, co pri hrubke pouziteho materialu nie je az take jednoduche. Takze zatial spokojnost.

No uz aj ja musim kupit potahy, vela dobreho som pocul na potahy z Rimavskej Soboty len neviem ci tam niesu aj ine firmy alebo len jedna.

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •