Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 29 z 29

Téma: Autopoťahy na sedadlá

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

Jeden dotaz pani.

Ma niekdo realnu skusenost v aute s kombinaciou vyhrievane predne sedacky + potahy.
    Manzelka si robi zalusk na tieto, len neviem si dost dobre predstavit, ci a ako to bude realne fungovat spolu s vyhrievanim.

Vopred dik.
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak, podarilo sa. Dneska prišli tie poťahy od MAD z Rimavskej Soboty. Je to ozaj kvalitná práca, celé je to pekne zašité, žiadna odfláknutá robota. Sú v kombinácií koža/látka + dal som spraviť výšivky S a vyšlo to celé na 344 euro aj s poštovným, čo sa mi zdá rozumná cena. Ak to vyjde, chcel by som ich navliecť cez víkend. Dosť som zvedavý ako to bude vyzerať v aute. Zatiaľ prikladám 2 foto.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1010239.jpg‎ 
Zobrazení:	536 
Veľkosť:	96,6 KB 
ID:	1064   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1010240.jpg‎ 
Zobrazení:	503 
Veľkosť:	90,5 KB 
ID:	1065  
    Naposledy upravil scorpio13; 01-12-2009 o 00:39

3. Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

nechcem nic zle hovorit ale u nas sa daju take iste od MAD zohnat za 380 euro a kombinacia Koza + stred alcantara a nie latka. alebo moze byt aj perforovana koza alebo perforovana alcantara.

vid LINK

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak ja som chcel ten RS design z katalógu, pôvodne som síce chcel aj s alcantarou, ale potom som od toho upustil. Skôr by ma zaujímalo ako je možné ich predávať lacnejšie než tam, kde ich vyrábajú

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak poťahy sú na svojom mieste, našťastie tie sedadlá v Igniske sú veľmi jednoducho spravené, takže montáž trvala asi hodinu. A výsledok je na fotkách, už tomu chýba len ten volant zo Swiftu Sport

Názov:	DSC_0001.jpg‎ 
Zobrazení:	501 
Veľkosť:	87,8 KB 
ID:	1077   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC_0002.jpg‎ 
Zobrazení:	1048 
Veľkosť:	90,1 KB 
ID:	1078   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC_0010.jpg‎ 
Zobrazení:	498 
Veľkosť:	89,7 KB 
ID:	1079   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC_0011.jpg‎ 
Zobrazení:	499 
Veľkosť:	86,4 KB 
ID:	1080  

6. Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

Mohol by som otázku? Dnes som si našiel na sedadle vodiča na SX4 doslova zodratý poťah...nechápem síce ako sa to stalo, pretože je to na mieste, kde by som to čakal najmenej a najhoršie na tom ale je, že je to vidno. Vedel by mi niekto poradiť, kde by mi dokázali urobiť originál čalúnenie sedadiel? Všetko, čo tu spomínate, sú len návleky, aj keď celkom vydarené, ale ja by som do návlekov ísť nechcel.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Prave mi volali zo Suzuki Auto Ideal. Dorazili moje potahy od MADu. Buduci tyzden ich namontuju, tak potom sem hodim aj foto. Auto Ideal je ich oficialnym distributorom, tak som to riesil cele cez nich. Mali aj vzorkovnik a vidiet tie potahy nazivo pred objednavkou je velke plus.
    Dal som cierno-modru latkovu kombinaciu - mam skusenosti, aka je koza v zime studena. A to moj chrbat nema rad, aj ked by to vyzeralo paradne a kvalita je hodna tej ceny (vid Scorpio13)... Nemali problem vysit mi logo "Grand Vitara", ktore im servis poslal mailom a ktore nebolo v standardnej ponuke.

Cena by mala byt podla kalkulacie pri objednavke cca 160 €, nieco ma este bude stat montaz v servise (na Vitare musia zadne sedacky z auta von).

A co sa dovodu instalacie potahov tyka (ako sa Rosi45 pytal), chcem zachovat v dobrom stave origo potahy, ktore sa po 10 rokoch pouzivania budu menit ovela tazsie a drahsie ako tieto aftermarketove.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Tak a potahy su v aute
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC09732.jpg 
Zobrazení:	459 
Veľkosť:	96,1 KB 
ID:	7801 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC09728.jpg 
Zobrazení:	394 
Veľkosť:	89,0 KB 
ID:	7800

9. Predvolené Re: Autopoťahy na sedadlá

Zdravím Suzukáči, pred tromi týždňami som sa aj ja začlenil do vašej komunity kúpou Suzuki SX4 1.6 GS 4x4 NAVI. Pri preberaní auta v predajni som zistil, že ponúkajú autopoťahy M.A.D. Tak som hneď začal hľadať nejaký vhodný vzor , pričom som im vo vzorkovníkoch urobil riadnu "inventúru" Samozrejme pán Murphy zaúradoval a práve mnou vybratá vzorka už aktuálne nie je v ponuke... Tak som prehľadal web a nakoniec som si vybral poťahy firmy AK autopoťahy. V piatok dorazili, cez víkend som ich namontoval a takto to vyzerá...

Názov:	Fotografia0001.jpg‎ 
Zobrazení:	318 
Veľkosť:	92,1 KB 
ID:	7959   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Fotografia0000.jpg‎ 
Zobrazení:	251 
Veľkosť:	89,9 KB 
ID:	7958   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Fotografia0002.jpg‎ 
Zobrazení:	266 
Veľkosť:	92,5 KB