Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Spotreba Liana 1,6

1. Predvolené Spotreba Liana 1,6

Aj mam Lianu uz 2 roky ma naj 127000. Ja som spravil nejakych 20000 km. Je to v pohode auto len sa mi zda ze ta 78kW 1,6ka ma trochu väcsiu spotrebu na to aky ma vykon

2. Predvolené Re: Spotreba Liana 1,6

No, ako sa to vezme, ja som mal zatiaľ spotrebu od 6,9l do 8,3l, podľa toho, koľko som behal meste a mimo, ale aj keď som bol celú nádrž len v meste, mal som 7,3l/100km. Teraz v zime je to tých 7,8. No a keď som skúšal celú nádrž jazdiť "akčnejšie" vyšlo mi tých 8,3. Takže z môjho pohľadu je tá spotreba o.k, veď takú spotrebu som mal aj s 1.3, 44kW Formanom, prípadne 1.2, 47kW trojválcová škodovácka "haťapka", kde musíš dobre točiť, aby si sa vôbec hýbal a tiež napr. Clio II, čo je vlastne aj Thalia, 1.2, 1.4, to sú všetko o dosť niššie výkony a aj vyššie spotreby ak sa to má normálne hýbať. V porovnaní s uvedenými nešťastiami, je 78kW, 16V Liana krásne pružná a v podstate aj ús****á. Je to proste 16 ventilový benzín a nie TDi-čko. Takže ja tvrdím

3. Predvolené Re: Spotreba Liana 1,6

Mam ju 2roky a v meste som sa za ziadnych okolnosti nedostal pod 9 litrov. A teraz v zime okolo 9,8 l. A to som uz jazdil tak jemnucko ako s miminkom.

4. Predvolené Re: Spotreba Liana 1,6

Fuuu, dobre, toto by som čakal možno pri štvorkolke. No, tak toto je fakt dosť.

5. Predvolené Re: Spotreba Liana 1,6

Tych 9,8 som myslel na mesto. Ale aj tak to dost vela. Mimo mesta mi to spravilo nejakych 6,7. No neviem nejako mi to nevonia.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •