Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 22

Téma: Zadné vykurovacie potrubie

1. Predvolené Zadné vykurovacie potrubie

zdravim, kde sa nachadza zadne vykurovacie potrubie ? predpokladam ze na kurenie vzadu no minule som to pozeral ale nikde som nic nenasiel......a podla papierov by tam malo byt......
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Zadné vykurovacie potrubie

Predpokladám, že rovnako ako na Splashi a Swifte, pod prednými sedačkami

3. Predvolené Re: Zadné vykurovacie potrubie

Myslel som si. Vcera som bol totizto lenivy ist pozriet do manualu tak som nasiel anglicky manual na SX4 a tam sa v casti 4-21 pise ze su to "floor outlet", cize podlahové výduchy. A to su asi tie zadne.....
    Take nieco tam asi mam.

aj ja som ich raz hladal, nakoniec som aj nasiel.. ale ked to porovnam s tym co ma svagor na tourane, tak neviem ci by som to nazyval zadne vykurovacie potrubie

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Porovnaj aj cenu na Tourane

Lokalita
    Praha CZ

Na Tourane je ale dvouzónová klimatizace, myslím.

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Porovnaj aj cenu na Tourane
    no ta moja SX4-ka zase az taka lacna nebola, cennikova cena bola vyse 600 litrov, v akci 550 000,- Sk. Touran s dieslom a mech klimou stoji dnes 21 090,- € v cennikovej cene a novsi model mojej SX4-ky stoji 19 690,-.
    Samozrejme, ze porovnavame neporovnatelne, jedno stvrokola, ktora rozmermi nedosahuje ani nizsiu strednu triedu a druhe je van, alebo daco take.
    Ja si auto od VW group nikdy nekupim, uz len preto ze sa asi dost kradnu. Len som tym chcel povedat ze v svagrovom tourane som si tie prieduchy vsimol hned a v SX4-ke som ich nasiel mozno az po pol roku, lebo som niekde vycital, zeby tam mali byt.

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Na Tourane je ale dvouzónová klimatizace, myslím.
    to by hadam taky vplyv nemalo mat, ja tam mam tiez dva prieduchy

kazdopadne by som toto zadne vykurovacie potrubie a vyhrievane sedacky ozelel a namiesto toho by som chcel mat lepsiu prevodovku
    Naposledy upravil profiter; 28-01-2010 o 13:19

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Naozaj porovnavat Touran s SX4 aj z hladiska cenoveho je ... povedzme blbost. - ide o naozaj rozdielnu kvalitu.
    Inak dvojzonova klimatizacia je taka, kde si vodic a spolujazdec mozu urcit rozne teploty, ci chladenie, cize pravu - lavu stranu zvlast... s vyduchmi vzadu to nema nic spolocne.
    Dvojzonovu klimu nema ani nova GV.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

9. Predvolené Re: Zadné vykurovacie potrubie

hmmm, neviem preco som si laicky myslel ze dvojzonova je v predu a vzadu vyduchy. Ale aj toto ma logiku spolujazdec a vodic. V octavii II som mal climatronic a veru s praktickeho hladiska za 2 roky asi 1 som pouzil inu teplotu vodic a inu spolujazdec. Ovela uzitocnejsie su podla mna zadne vyduchy (v pripade sx4 vydusky )

Lokalita
    Praha CZ

Nevím jak fungují ty dvě zóny. SX4 samozřejmě má jenom jednu zónu, přičemž ty průduchy dozadu jsou pouze pro dopravu vzduchu z centrálního ventilátoru. Mám jenom laickou představu o té dvouzónové klimě. Např. u Peugeota 807 je dvouzónová klima, tak jsem měl představu, že se dá regulovat rozdílná teplota i vzadu, neb to auto je velké jako kráva (7 míst). Připadá mi nelogické, proč lze zvlášť regulovat jen řidič a spolujezdec, a 5 pasažérů vzadu má smůlu.

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •