Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 22 z 22

Téma: Zadné vykurovacie potrubie

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Zadné vykurovacie potrubie

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Mě stačí jednozónová. Já jsem "šéf" a ostatní se musí přizpůsobit . Nebo se dohodneme na kompromisu .
    V létě nemá být rozdíl mezi vnitřní a venkovní teplotou víc než 4-5 stupňů, jinak je to o zdraví.
    To je pravidlo. Co se týče výkonu klimatizace, tak podle servisního manuálu má být chladící výkon klimatizace při normálním funkčním stavu takový aby byl systém schopen dosáhnout rozdílu teplot na vstupu - na výstupu alespoň 10-13 stupňů (za normálních podmínek, ne když je vlivem prudkého slunce v kabině 65 stupňů).
    Podle mých zkušeností to tak zatím po dvou letech provozu odpovídá.
    To znamená, že když je venku 32 stupňů a klima je na min. teplotu, mělo by se docílit v kabině 22 stupňů. Pokud to tak není, tak je klima zralá na novou náplň.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Zadné vykurovacie potrubie

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    To je pravidlo. Co se týče výkonu klimatizace, tak podle servisního manuálu má být chladící výkon klimatizace při normálním funkčním stavu takový aby byl systém schopen dosáhnout rozdílu teplot na vstupu - na výstupu alespoň 10-13 stupňů (za normálních podmínek, ne když je vlivem prudkého slunce v kabině 65 stupňů).
    Podle mých zkušeností to tak zatím po dvou letech provozu odpovídá.
    To znamená, že když je venku 32 stupňů a klima je na min. teplotu, mělo by se docílit v kabině 22 stupňů. Pokud to tak není, tak je klima zralá na novou náplň.
    Len to sa už dostávame od zadného vykurovacieho potrubia k účinnosti klímy o ktorej už bolo čiastočne diskotované v téme Účinnosť klímy v Splashi, pričom obdobné to je u všetkých modelov

Plus založil som tému Výkon, účinnosť klímy SX4 kam som prekopíroval a presunul odpovedajúce príspevky z tohto vlákna pre ďalšiu diskusiu

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •