Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234
Zobrazenie výsledkov 31 až 33 z 33

Téma: Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km

Lokalita
    Bratislava

Predvolené Re: Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km

Inak dovolim si oponovat ze vitara nieje do tazkeho terenu. Vsetko zalezi na vodicovi na co si trufne. Mam s vitarou odjazdene vela, velmi vela v terene a tazkom terene. Ked je dobre obutie a spravna jazda v terene tak nie je problem brodit, zjazdy, vyjazdy do kopcov,... a podobne. S vitarkou som uz tahal vela skutocnych offroudov ako medak G alebo vrangler. Najlepsia je vitara v lese, kde sa uplne hodi, nakolko je mala. Skuste si ist do husteho lesa s wranglerom alebo Geckom Sa zblazni clovek... A na vitare prejdem ovela viacej, ovela tazsi teren ak ma Gecko alebo wrangler nevhodne gumy... Mozem zodpovedne povedat, ze vitara medzi SUV nema konkurenta co sa manevrovatelnosti tyka, lebo v terene je uzasna. Ked clovek investuje, do navijaku, dobre A/T alebo M/T gumy, dalej moze kludne aj jednu alebo dve uzavierky a pripadne este zvysit podvozok tak to bude plnohodnotny offroad za stale velmi rozumnu cenu uz vratane doplnkov... Za dva roky ma raz musel niekto tahat aj to rovno traktor a v terene som velmi casto s nou.

Inak ku tomu stabilizatoru ci comu, mne to tiez robi zhruba od tych km ako pisete. No robi mi to aj teraz v zime...
    Grand Vitara 2008

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal horvi Zobraziť príspevok
    Inak dovolim si oponovat ze vitara nieje do tazkeho terenu. .........
    Grand Vitara - terénne schopnosti

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Začína byť z tejto témy všehochuť , preto ju zamykám.

Posledný príspevok o režime 4H som presunul do témy Grand Vitara - používanie 4WD, tam môžete pokračovať.

Rovnako som nakopíroval príspevky z tejto témy o buchote na prednej náprave do témy Búchanie prednej nápravy - stabilizátor, v danej veci pokračujte tam.

Ďakujem za pochopenie.

Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •