Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 33

Téma: Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km

Lokalita
    Bratislava

Predvolené Re: Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Ani tu v BA? Okrem tejto zalezitosti s buchotom zatial odstranili vsetko... Dokonca po havarke, ked mi jeden "dobrak" zaparkoval v kufri, mi vymienali zadne piate dvere, cuvacie senzory, kryt na koleso s drziakom a zadny naraznik. Urobili to v rekordnom case - a to este cakali na doobhliadku poistovaka dva dni - cele to bolo hotove za 6 dni aj s vikendom...
    Ani tu v BA Tak to sikovne zmakli. A kde do suzuki chodis? To na einsteinovej? Ono ked maju veci na sklade je super, no ked nemaju a musia objednat tak to dlho trva. Ja som na blbe lave spetne zrkadlo cakal asi tyzden nieco, lebo proste nikde nebolo. No a to sa jazdilo bez laveho spetaku, normalne som sa bal mimo dialnice...
    Grand Vitara 2008

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Nie, ja chodim na Vajnorsku, nerada menim servis, vzdy ostavam tam, kde som auto kupila, ale to je uz ina tema...

Citácia Pôvodne odoslal horvi Zobraziť príspevok
    Len ten tempomat ma stve ze to nikde nevedia spravit
    Tempomaty by mali zvládať v Suzuki servise na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Lokalita
    Bratislava

Tak skusim v BB, ked uz chodim do ZV... No aj tak je to sranda ze tempomat prestane fungovat akonahle zacnu byt minusove teploty...
    Grand Vitara 2008

5. Predvolené Re: Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Super! Ja na svojej Grandke riesim buchot na prednej naprave - pri bocnom rozkyvani . Na asfalte to nebolo vobec pocut, ale v terene ten buchot vychadza spod sedadla spolujazdca /teda spolujazdec to citi spod noh/ az po predne ramena. Pocut to hlavne pri plusovych teplotach, teraz ked mrzne, tak je to menej hlucne. V servise vsetko skontrolovali, ale zatial to nevedia najst, tak to nechavam do jari, nech sa to "riadne vybucha", a potom to hadam vyriesia...

Inak az na "male muchy", ktore sa snazim vychytat som zatial spokojna.
    Presne takyto buchot od prednej napravy riesim aktualne aj ja. Vo stvrtok to ide do servisu v ZA. Potom sa ozvem s vysledkom.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS, r.v. 2007 / Toyota Avensis Verso 2.0 D4D, r.v. 2005 / Suzuki Ignis 1.3 GL / Toyota Yaris 1.0

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal iMAGiNE Zobraziť príspevok
    Presne takyto buchot od prednej napravy riesim aktualne aj ja. Vo stvrtok to ide do servisu v ZA. Potom sa ozvem s vysledkom.
    To som zvedava, moj muz tvrdi, ze je to stabilizator. Budem rada, ak das vediet, co to bolo.

Lokalita
    Bratislava

Ja neviem tazko povedat, mne to tam bucha pri rozkyvani tiez, ale myslim si ze tlmice su to u mna alebo co neviem. Som zvedavy ako dopadnes v servise... A inak vitarka ti beha v pohodicke??
    Grand Vitara 2008

8. Predvolené Re: Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km

Ja si tiez myslim, ze to bude stabilizatorom resp. tyckami stabilizatora. Uvidime. Vitara inak zatial beha bez problemov.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS, r.v. 2007 / Toyota Avensis Verso 2.0 D4D, r.v. 2005 / Suzuki Ignis 1.3 GL / Toyota Yaris 1.0

9. Predvolené Re: Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km

Takze ten buchot sposobovali opotrebovane gumicky na tyckach stabilizatora. Auto bola vyzdvihnut manzelka a takto mi to zhruba opisala. Inak nasa GV ma len cca. 37.000 km a mne sa zda, ze to odislo prilis skoro. A to takmer vobec nejazdime teren.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal iMAGiNE Zobraziť príspevok
    Takze ten buchot sposobovali opotrebovane gumicky na tyckach stabilizatora. Auto bola vyzdvihnut manzelka a takto mi to zhruba opisala. Inak nasa GV ma len cca. 37.000 km a mne sa zda, ze to odislo prilis skoro. A to takmer vobec nejazdime teren.
    Nasa GV ma len cca 26.000, ale zasa jazdime sem-tam aj do terenu. Divne na tom je, ze tieto auta su hlavne do terenu a tak je udivujuce, ze po cca 30.000 km odidu nejake gumicky. Zeby sa uz nedalo spolahnut ani na Japoncov?

Dufam, ze ti to aspon vymenili v ramci zaruky...

Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •