Strana 2 z 20 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 198

Téma: Autoslalom 2010

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Autoslalom 2010

Kto sa chystá ešte na Babu okrem Ducha a Scorpia?

Ja ak nebude extra kosa a náhodou nejaké povinnosti, tak sa asi pôjdem pozrieť aspoň na chvíľu. Lee, Peco, Armas, vy to máte na skok, nič?

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

....žial pracujem, ale držím palce chalanom

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Kto sa chystá ešte na Babu okrem Ducha a Scorpia?

Ja ak nebude extra kosa a náhodou nejaké povinnosti, tak sa asi pôjdem pozrieť aspoň na chvíľu. Lee, Peco, Armas, vy to máte na skok, nič?

Teoreticky ak sa nič neudeje tak by som prišiel. Kedy to začína?
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Pre divakov staci prist okolo 11:00. Resp. medzi 10 a 11. Pre jazdcov sa to zacina o 8:00 kedy startuje registracia.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Suzuki Cup je spat! Tak ako pominule roky tak aj tento rok sa bude jazdit prvy polrok znackovy pohar Suzuki. To znamena ze auta Suzuki budu mat vlastnu kategoriu v ktorej budu vyhodnocovane v ramci serialu AutoSlalom. Vacsia sanca na zisk pekneho umiestnenia. Pridte podporit znacku Suzuki. Momentalne je prihlasenych 9 aut.

Viac info na www.AutoSlalom.sk

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Takže Autoslalom Pezinská Baba je za nami. Výsledky sú už na nete. Dušan bol v celkovom umiestnení 32. a ja 78. z celkového počtu 87 jazdcov. Rekord trate je 0:53, najlepší čas dňa 0:55.076, Dušanov najlepší čas bol 1:01.580 a môj 1:11.798.

Počasie celkovo vyšlo, nebolo ani teplo ani zima....tak akurát. Moje dojmy z prvého ostrého preteku sú výborné, aj keď trať bola pomerne náročná na techniku jazdy a začiatočníkov bolo úplné minimum, takže konkurencia bola silná. Snažil som sa hlavne zistiť ako sa auto chová na trati, pretože v reálnych podmienkach si niečo také nie je možné vyskúšať a skúšal som rôzne prejazdy zákrutami. Myslím, že majitelia svojich Ignisov môžu byť na svoje autá právom hrdí...aj so sériovým podvozkom v ostrých zatáčkach držal výborne...a to som celkovo auto nevyužíval naplno. Myslím, že skúsený jazdec by s ním vedel robiť divy.

Takže teším sa zase na ďalší autoslalom Ešte zajtra pridám zopár fotiek do albumu

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Tak tak. Vidime sa za 2 tyzdne v Piestanoch na letisku Este si zabudol spomenut ze v Suzuki Cupe sme skoncili ja 3. miesto, ty cestne posledne z celkoveho poctu 9 Suzuki. Az sa hanbim napisat ze 2. miesto obsadil takmer seriovy swift 1.3 s naskokom 0,2 sek. Musim este na sebe zapracovat, nezvyk startovat po polroku s prestavanym autom. 1. miesto Martin Šraga Swift Sport.

Dalsi slalom ako tu uz bolo spominane sa bude konat v Piestanoch na letisku 5.4. (velkonocny pondelok). Nenechajte sa prosit a pridte si zajazdit alebo povzbudit znacku Suzuki a ich jazdcov. Pre serioveho Swifta alebo Ignisa to nie je nic tazke. Naopak, zazijete vela zabavy a adrenalinu ktory si v meste nemozete ani zdaleka dovolit.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

S miernym oneskorením som konečne vytriedil fotky a zopár najkrajších ich je uložených v albume.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

II. AutoSlalom Pezinská Baba

hlavne to video stojí za pozretie

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Sme proste hviezdy Uz sa tesim do Piestan, len sa obavam ze bude prsat... Snad sa to este umudri.

Strana 2 z 20 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •