Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 16 z 16

Téma: Ako sa rátajú servisné intervaly?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Ako sa rátajú servisné intervaly?

Citácia Pôvodne odoslal kobliha Zobraziť príspevok
    ....1. garančku som mal februar 2010, a mal som najazdenych len 9940km, čiže 15000km som nestihol, tak som išiel na ročnu
    2. garančka by mala byť okolo februara 2011, alebo 30000km, kedže mi ale olej menili už pri 9940km mal by som sa objednať už teraz? abo čakať kym spravim tych 30000km alebo dva roky..?....
    1 rok od dátumu predošlej prehliadky, alebo 9940+15000km, podľa toho čo je skôr

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

Dakujem za info, este som zabudol napisat za mam najazdene momentalne 24500km, a ked dobre pocitam 9940+15000=24940 cizee pomaly by som mal aj volat mi z toho vyplyva
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Citácia Pôvodne odoslal kobliha Zobraziť príspevok
    Dakujem za info, este som zabudol napisat za mam najazdene momentalne 24500km, a ked dobre pocitam 9940+15000=24940 cizee pomaly by som mal aj volat mi z toho vyplyva
    pozri sa do servisnej knizky alebo navodu a docitas sa:
    1 rok alebo 15000 km, podla toho co nastane skor
    2 roky alebo 30000 km, podla toho co nastane skor
    .
    .
    to ze to ma byt +15000km od ostatnej prehliadky sa nikde nepise, takze podla ich navodu by si mal ist az 02/11, alebo az ked budes mat na tachometri 30000km.
    Mozno na tej nalepke, ktoru si stratil bolo tych 24940km, ale zo servisnej knizky to jasne nie je.
    Samozrejme ze prax je ina, len to debilne napisali do servisnej knizky.

Lokalita
    Praha CZ

Profiter, to co říkáš je pravda, a je zvláštní, že se nad tím ještě nikdo nezamyslel, neb běžná praxe je taková jak říká Kobliha. Jinak Kobliha, jsi zodpovědný zákazník, tak je to správné, neb pořádek musí být. To já jsem byl jen na první garanci a pak jsem se na to vyprdnul a všechny revize si dělám tak jak já uznám za vhodné.
    "horský sokol"

Lokalita
    BA-Karlova Ves
    Moje Suzuki
    SX4 -1,6 DDiS

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Profiter, to co říkáš je pravda, a je zvláštní, že se nad tím ještě nikdo nezamyslel, neb běžná praxe je taková jak říká Kobliha. Jinak Kobliha, jsi zodpovědný zákazník, tak je to správné, neb pořádek musí být. To já jsem byl jen na první garanci a pak jsem se na to vyprdnul a všechny revize si dělám tak jak já uznám za vhodné.
    Ja detto+ešte úspora okolo 100 €, v porovnaní s cenou garančky
    SUZUKI SX4 -1,6 DDiS,

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

PROFITER a Beaumont DAAAKujem hehe, ale to ma napadlo v suvislosti lebo som nemal vodu do ostrekovačov a dolieval som a pozeram na motor že len to lepidlo z toho papiera ostalo, tak som čekoval knižku a riešil som to aby nebol bordel... k tej uspore penazi sa nevyjadrujem radšej.. "sam" si to neviem ani nemam kde spraviť, nejake tipy?
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •