Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 18

Téma: Jak se dostat ke svíčkám?

1. Predvolené Jak se dostat ke svíčkám?

Má někdo zkušenosti jak se dostat ke svíčkám? Originál manuál se mi nezdá jako dostatečný. Výbava je GLX/AC (s klímou). Přišel jsem teda na to, že musím odklopit ty pojistky na vzduchovým filtru, ale tím to skončilo... Víc se mi s tím pohnout nepodařilo. Jak teda na to? Protože auto má 31t. km a svíčky který dle servisu mají vydržet 120t km jsou už teď KO. Tak na ně potřebuju kouknout.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Jak se dostat ke svíčkám?

U kterého auta a proč vlastně?
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

3. Predvolené Re: Jak se dostat ke svíčkám?

Suzuki Splash 1.2 GLX/AC.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal megaliner Zobraziť príspevok
    Suzuki Splash 1.2 GLX/AC.
    a druhá část otázky?
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

5. Predvolené Re: Jak se dostat ke svíčkám?

Protože se zvedla spotřeba, motor se dusí a na volnoběhu tlučou dva válce. Palivo to není. Tankuju jen na OMV.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Protože se zvedla spotřeba, motor se dusí a na volnoběhu tlučou dva válce. Palivo to není. Tankuju jen na OMV.
    Ptám se, protože svíčky se mění ve 100tis. km a jedna stojí kolem pětistovky.
    Popisované projevy bych netipoval na svíčky. Jestli na volnoběh tlučou válce, tak spíš vstřiky. Nicméně si myslím, že takhle se opravovalo na stodváce. Hodil bych to na diagnostiku. (můj názor).

7. Predvolené Re: Jak se dostat ke svíčkám?

Vstřiky nemaj ve 31t. km co kravit. Jasný, jsou svíčky který vydrží 120t. km ale rozhodně ne bez údržby a případný kontroly. Nenechám si od nikoho a už vůbec né v servise namluvit, že svíčky jsou OK. Druhá věc je ta, že nebudu dávat auto na diagnostiku, protože je to blbost. Spousta věcí se dá diagnostikovat doma bez PC. Vzhledem k tomu, že auto bylo před měsícem na garanční prohlídce nepovažuji za nutnost dávat ho na diagnostiku. Navíc diagnostika není zadarmo a servis nemám za barákem, takže je to pro mě tam a zpět 100km. Za to mám dávno nový svíčky. A pokud mám dobré informace, tak sice svíčky stojí 500 kus, ale nejsou víceelektrodové. Tenhle motor by si určitě pořádný svíčky zasloužil. Měl jsem je a vím že je to sakra rozdíl a i vzhledem k jejich ceně si klidně můžu dovolit je každých 30t. km měnit.

Takže jak se tedy dostat ke svíčkám?
    Suzuki Splash 1.2 GLX/AC, Mercedes-Benz W124 300D OM603.912

Lokalita
    BA-Karlova Ves
    Moje Suzuki
    SX4 -1,6 DDiS

Vstřiky nemaj ve 31t. km co kravit. Jasný, jsou svíčky který vydrží 120t. km ale rozhodně ne bez údržby a případný kontroly. Nenechám si od nikoho a už vůbec né v servise namluvit, že svíčky jsou OK. Druhá věc je ta, že nebudu dávat auto na diagnostiku, protože je to blbost. Spousta věcí se dá diagnostikovat doma bez PC.
    Dobre Ti Rosi radi dať auto na diagnostiku. Určite to sviečky nebudu. Skôr to tipujem na zanesenu škrtiacu klapku prípadne problém so saním.
    SUZUKI SX4 -1,6 DDiS,

9. Predvolené Re: Jak se dostat ke svíčkám?

Dobře, děkuju za radu. Jak se tedy dostanu k těm svíčkám?
    Suzuki Splash 1.2 GLX/AC, Mercedes-Benz W124 300D OM603.912

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

svíčky stojí 500 kus, ale nejsou víceelektrodové. Tenhle motor by si určitě pořádný svíčky zasloužil. Měl jsem je a vím že je to sakra rozdíl a i vzhledem k jejich ceně si klidně můžu dovolit je každých 30t. km měnit.
    iridiové NGK se ti zdají špatné?

Oddělej airbox - tuším dva šroubky
    Sundej černý plastový kryt na hlavě
    Vytáhni zapalovací cívky
    Spešl svíčákem vyšroubuj svíčky. Jednoduché.

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •