Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 13

Téma: Jimny - zvláštny zvuk, syčanie, hvízdanie

Predvolené Jimny - zvláštny zvuk, syčanie, hvízdanie

dnes mi Jimny začalo vydávať zvláštny zvuk. Ťažko sa to popisuje ale pripomina mi to zvuk ako z elektromobilu. Pri jazde sa zvuk stupňuje s rýchlosťou a otáčkami. myslím že do 2000ot. to nepočuť až pri 2100-2200 to cítiť. Vlastne ma to neobťažuje a je to zaujímavé počas jazdy ale obávam sa či to nemôže spôsobiť nejakú poruchu. neviete čo to môže byť? Asi je to z motorovej časti.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Jimny - zvláštny zvuk, syčanie, hvízdanie

nemáš někde spadenou hadici sání, potom co jsi mu tak nakládal v té příkopě ? Nemusí to být ani vidět. Je třeba na to pořádně sáhnout. A nebo si dát tu práci, vrazit ucho do motoru a hledat...
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

odkiaľ a kam tá hadica ide?

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

nevím jak přesně v Jimníkovi, ale od sání do filtru,od filtru do motoru. Prostě to vizuelně zkontroluj jestli je vše tam kde má být a snaž se zjistit kde to hvízdá (syčí). Kurňa šak nési trůba néé? To nemože byť taký problém néé?
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    BA-Karlova Ves
    Moje Suzuki
    SX4 -1,6 DDiS

Citácia Pôvodne odoslal drozdik Zobraziť príspevok
    dnes mi Jimny začalo vydávať zvláštny zvuk. Ťažko sa to popisuje ale pripomina mi to zvuk ako z elektromobilu. Pri jazde sa zvuk stupňuje s rýchlosťou a otáčkami. myslím že do 2000ot. to nepočuť až pri 2100-2200 to cítiť. Vlastne ma to neobťažuje a je to zaujímavé počas jazdy ale obávam sa či to nemôže spôsobiť nejakú poruchu. neviete čo to môže byť? Asi je to z motorovej časti.
    Aký máš typ motoru
    Treba začať tým, že dáš auto na diagnostiku. Pravdepodobne dochádza k uniku v sani (diagnostika zisti v sac.potrubi zníž.tlaku), prípadne unikajú výfuk. plynou, napr. v okoli EGF ventilu.
    Naposledy upravil autospravca; 16-01-2010 o 11:20
    SUZUKI SX4 -1,6 DDiS,

6. Predvolené Re: Jimny - zvláštny zvuk, syčanie, hvízdanie

Tak tento zvuk vnimam aj ja, ale robi mi to iba na zimnych pnue a zacina to niekde od 3000 otacok, inac tiez mi to pripomina elektromotor.
    SX4 4x4 SE GLX 1,6

nenašiel som nič porušené, odtrhnuté ani deravé. Ak sa mi nepodarí lokalizovať presne odkiaľ to vychádza zájdem do servisu, no čo už.
    aaaa Rossi to vystihol. Myslím že to začalo ked som sa snažil vydrať z priekopy plnej bahna a trošku som mu naložil....
    Naposledy upravil drozdik; 16-01-2010 o 21:45

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

a co kolem těsnění výfuku? Když se provalí, nebo povolí šrouby, tak to taky pěkně sviští. To znám. A přitom to neřve. Jenom píská.

prestalo samo od seba. To je inteligentné auto. Opravuje sa samo. Teda tí japončici!!!!!!

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal drozdik Zobraziť príspevok
    prestalo samo od seba. To je inteligentné auto. Opravuje sa samo. Teda tí japončici!!!!!!
    nebo jsi přišel o sluch

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •