Strana 3 z 20 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 200

Téma: Nehody našich miláčikov

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Predvolené Re: Nehody našich miláčikov

Autíčko je už doma, farba sadla celkom dobre, až na dáke maličkosti je to v poriadku

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

minulý týždeň sa niekomu na parkovisku podarili načať zadný nárazník

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P3212393..jpg 
Zobrazení:	225 
Veľkosť:	90,8 KB 
ID:	2770
    Naposledy upravil stanleyhp; 21-03-2010 o 19:17

Citácia Pôvodne odoslal stanleyhp Zobraziť príspevok
    mmmm to mi je lúto. Ja som tiez menil zadný narazník na SX4 netešilo ma to.
    Clovek si dava pozor je opatrný a nakoniec mu to poriesi niekto iný

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

....a zmizel jak pára nad hrncem...hlavně, že platíme "levné" pojistky. Nechápu.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    ....a zmizel jak pára nad hrncem...hlavně, že platíme "levné" pojistky. Nechápu.
    O tom je Business/poistovní/, spolocností, sem tam zahlasia ze im je málo, zdražie poistné atd..

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Ja som este minuly rok mala poistnu udalost. Davala som na prechode pre chodcov prednost a jeden "dobrak" mi to napalil rovno do kufra. Poskodil mi zadne-piate dvere, kryt na rezervu a to vsetko pod tym, zadny naraznik a parkovacie senzory - skoda cca 3000 eur. On mal auto riadne poskodene a tak sme privolali policiu, lebo akoby som tusila, ze budu problemy. A boli... Trvalo to sice dost dlho, ale dopadlo to dobre a vsetko sa ukoncilo v poriadku. Tento rok som v klude stala na cervenu, ked tu zrazu - opat nejaky "sikovny vodic" mi to tukol rovno do kufra. Nastastie sa nic nestalo, pustil vraj spojku a mal zaradenu rychlost... No ihned ma napadlo, ci keby sa opat nahodou nieco stalo, ci by to poistovni uz nebolo divne...???
    Inak, lak na aute uz ani nekontrolujem, nakolko skoro kazdy tyzden najdem nove a nove "tuky" od susednych zaparkovanych vozidiel. Ale dost ma nastvalo, ked som si jedneho rana nasla lak prejdeny klincom po celej dlzke - to uz som vazne zacala premyslat o inteligencii poniektorych obcanov...
    Naposledy upravil nadineh; 21-03-2010 o 22:50
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

hlavne ze sa nič nestalo
    to by bola škoda tej srny a myslím že by to cítila viac ako ty. Rosi45
    ja som mynulý týžden aj ked nie na suzuki odtrhol späťák ked sme sa streli s dodávkou -134 vitaminov E
    Naposledy upravil drozdik; 21-03-2010 o 22:45

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Ale dost ma nastvalo, ked som si jedneho rana nasla lak prejdeny klincom po celej dlzke - to uz som vazne zacala premyslat o inteligencii poniektorych obcanov...
    Mne sa stalo úplne to isté. Umyl som ho, navoskoval a ráno škrabanec od prednej smerovky až veko nádrže...to ozaj nechápem. Kebyže ho pritom vidím tak by z toho dotyčný skončil veľmi zle.

keby niekto potreboval zadny naraznik na swifta, mam jeden v grafitovej farbe
    inac nacnut naraznik na swifte je celkom dost problem, a ked sa to niekomu uz podari, tak to musi byt riadna supa, a urcite je poskodene aj nieco pod nim.. minimalne vystuha ak nie aj dno kufra.
    Kamos nacuval strom a jedina skoda bola rozbite svetlo,naraznik jak novy.. Mne sa tiez raz podarilo nacuvat do starej skodovky, a ani skrabancek.. dokonca ma raz napalil cyklista zozadu, sedel som v aute a supa jak svet, este mi aj zdrhol, no naraznik bez najmensej znamky poskodenia. raz som mal naraznik mierne prasknuty na vrchnej vodorovnej hrane ked domna jeden dobrak zozadu napalil, poriadna supa.. Na narazniku to nebolo skoro ani vidno, ze je vobec prasknuty, a dno kufra cele pokrcene.. vsetko sa muselo menit..

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Citácia Pôvodne odoslal marcelko Zobraziť príspevok
    mmmm to mi je lúto. Ja som tiez menil zadný narazník na SX4 netešilo ma to.
    Človek si dáva pozor je opatrný a nakoniec mu to porieši niekto iný
    Veď to, že Ty si daváš pozor a niekto druhý to rozbije. A musiš zaplatiť minimálne spoluúčasť z poistky..a pritom by stačil lístok s jeho údajmi za stieračom..ale to som už asi velký optimista

Strana 3 z 20 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •