Strana 20 z 20 PrváPrvá ... 10181920
Zobrazenie výsledkov 191 až 200 z 200

Téma: Nehody našich miláčikov

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Predvolené Re: Nehody našich miláčikov

Hotovka...1687 E. Auti doma.
    Pristup AI BA, super..podakovanie aj nemenovanej poistovni za rychle spracovanie. Stalo ma to 165 E..co bola spolucast. V kazdom pripade, vybavene za cca 2 tyzdne, vratane objednavania ND, prace a likvidacie PU

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	2015-03-09-1212_1.jpg 
Zobrazení:	105 
Veľkosť:	98,4 KB 
ID:	8408Klikni pre väčší obrázok

Názov:	CAM00589.jpg 
Zobrazení:	125 
Veľkosť:	94,0 KB 
ID:	8409
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

2. Predvolené Re: Nehody našich miláčikov

dajaky drahy naraznik oproti mojmu...
    Naposledy upravil GATTO; 10-03-2015 o 13:01

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Tak priatelia, auti zase trosku buchnute na PZB+ciastocne dvere...poistovna rychlo vybavila a dnes tyzden od nahlasenia a 3 dni od odovzdania auti, vsetko hotove, zaplatene a vybavene..a auti doma opravene

Rozpis:

Vnutorna folia dveri 8,05 E
    Spona 22,08 E
    Prahova lista 81,57 E
    Bocne listy 59,32 E
    Skrutka 19,44 E
    Pravy zadny lem blatnika 59,86 E
    Rezijny material 5,01 E
    Klamp. prace 182,40 E
    Lakov. prace 149,34 E
    Lakov. material 130,26 E

Celkovo na uhradu 860 E

Mna to stalo len 165 E ako spoluucast

Super pohoda team v AI
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Chlapi nasiel som na predaj znacne rozbitu Vitaru 2wd AT SPZ: KS783DS. Nie je to niekto odtialto? Co sa stalo pri tej havarii? Auto vyzera byt KO.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Fuu, to vyzera naozaj zle. Ani by som nepovedal, ze nemala povrchove zranenia.

Ja som mal uz tiez "incident" ked mi nejaka <> na parkovisku naburala do naraznika ako parkovala. Zlomila ten dekoracny plast okolo dennej LED a trosku oskrabany naraznik.
    Zistil som to az na konci dna ked som k autu isiel z inej strany. Aj som dal listok za stierac autu o ktorom som bol presvedceny ze ma oskrelo. Ale na narazniku bola jej farba a na jej narazniku zas cierna od toho plastu. Samozrejme ze sa vyhadala so mnou po telefone, ze ona to nebola a nevedel som jej dokazat ze to bola ona, kedze som si to vsimol neskor. Tak som zobral lestiacu pastu a rozlestil ten sram tak fajne, ze nakoniec nebude treba lakovat naraznik. Akurat som objednal ten plast a nasiel som si strazene parkovisko, bo uz nemam nervy na susedov, co obuchavaju auta. Ci uz pri otvarani dvier alebo takomto speci parkovani.
    Fu a je to vonku, uz ani terapeuta nepotrebujem

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

7. Predvolené Re: Nehody našich miláčikov

Citácia Pôvodne odoslal Vitara-1,6 VVT 2015 Zobraziť príspevok
    neviem o čo Ti ide, ale ja som tým článkom odpovedal Maňovi, že čo sa stalo s tým autom

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

tommi2,fotograf,Mite

o nič mi nejde,aj ja som len pridal info o tej istej Vitare,ktorú prvý spomínal Maňo,je tu vidieť viac detailných záberov poškodenia karosérie,čo si myslím zaujíma všetkých,ktorí si kúpili alebo chcú kúpiť Vitaru model 2015 a zaujíma ich bezpečnosť.

ospravedlňujem sa,že som vytvoril novú tému,ale podľa logiky keď je vlákno Vitara 2015 a je tam rubrika karoséria tak som nechal odkaz na tú totálku tam,keď som našiel debatu o všetkých havarovaných Suzuki na inom mieste a boli tam informácie o tom istom,tak som ten odkaz pripojil k tej téme,kde sa to konkrétne auto spomínalo,aby to bolo pre toho koho to zaujíma na jednom mieste,ale možnosť zmazať ten príspevok čo som písal predtým som už nemal a myslím,že nie som ani prvý a ani posledný čo otvoril nové vlákno.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

[QUOTE=Vitara-1,6 VVT 2015;33652je tu vidieť viac detailných záberov poškodenia karosérie,čo si myslím zaujíma všetkých,ktorí si kúpili alebo chcú kúpiť Vitaru model 2015 a zaujíma ich bezpečnosť.[/QUOTE]

To si fakt myslíš, že se někdo rozhodne pro nějaké auto podle fotek totálně zbořeného auta, na které spadl sloup? Stejně by dopadl automobil jakékoli jiné automobilky. Když ti sem dám fotku auta, na které spadlo letadlo - taky se budeš zajímat o bezpečnost takového auta?
    Je to neštěstí, ta žena utrpěla zranění a šok a ponese si to celý život. A třeba si do auta ani už nesedne i kdyby jí to pojiišťovna zaplatila 10x. A vůbec to nesouvisí s pasivní ochranou toho auta. Na to crash testy neexistují. Stejně jako auta nejsou testována na výbuch bomby nebo odolnost proti raketě země-země.

Odkaz na ten inzerát jsi sem dal do dvou vláken a proč jsem to jedno téma zamknul, jsem ti tam napsal. Pokud nesouhlasíš s mým rozhodnutím, máš plné právo si stěžovat majiteli tohoto fóra.

Strana 20 z 20 PrváPrvá ... 10181920

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •