Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 23

Téma: Výmena volantu

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Výmena volantu

Zdravím, už dlhšie rozmýšľam nad výmenou volantu za nejaký ergonomickejší a kožený. Chcel som pôvodne tuningový od MOMO, ale prísť o airbag by asi nebol dobrý nápad, hlavne keď nemám ani štvorbodové pásy. Tak ma napadlo, čo keby som si dal volant zo Swift Sport, v rukách som ho už mal a drží sa výborne. Pýtal som sa v ELA Car na cenu a vyšlo by to niečo cez 100 eur, a to je ešte menej ako ten od MOMO. Povedali mi, že ten airbag má sice iný odpor, ale upraviť by sa to dalo. Akurát nevedeli, či sa ten volant zmestí na pôvodnú ružicu, či ako sa tomu hovorí Vedel by niekto, či by sa to tam zmestilo? Prípadne ak nie, prijal by som aj iné návrhy na vylepšenie volantu, ale strašne moc by som chcel kožený volant Prikladám aj fotku toho zo Swiftu Sport.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	DSC_0324.jpg‎ 
Zobrazení:	409 
Veľkosť:	88,4 KB 
ID:	1075  

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Predvolené Re: Výmena volantu

to by aj mňa zaujímalo. dobrý nápad roman
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    to by aj mňa zaujímalo. dobrý nápad roman
    hlavne aby fungoval ...lebo ja si myslím, že pasovať by mohol ten volant, lebo prečo by robili na každý model auta iné súčiastky, keď stačí jedna...aspoň pri niektorých modeloch áut. Takže tá ružica by mohla byť podľa mňa rovnaká Len ako to zistiť

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Přece není možné, aby to autorizovaní servisáci nebyli schopni zjistit. Oba typy se určo dají objednat, tak stačí buď zavolat do skladu ať se na to někdo podívá, nebo se to musí dát vyčíst z jejich katalogu.
    Je to jenom o ochotě.
    Když to nepůjde jinak, zkusím poprosit kamaráda - přejímacího technika v autoservise.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Skôr by ma zaujímalo, ako narvať airbag z Ignisa do volantu Swift Sport lebo tá cena 100 evri čo ti povedali je určite len za volant bez vaku.

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Skôr by ma zaujímalo, ako narvať airbag z Ignisa do volantu Swift Sport lebo tá cena 100 evri čo ti povedali je určite len za volant bez vaku.
    To nevadí. ten vak tam už nejako dostanem
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Když to nepůjde jinak, zkusím poprosit kamaráda - přejímacího technika v autoservise.
    Za to by som bol vďačný

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tak to mi je jasné, ale stále je výborná cena. Taký kožený MOMO volant stojí od 150 eur. A ten airbag sa tam dá buď z Ignisa a keď sa nevmestí (čo snáď by mal podľa mňa) tak kúpim ten zo Swiftu.
    Naposledy upravil scorpio13; 12-12-2009 o 13:19

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Preco davat veci zo Swifta do Ignisa? Predsa existuje aj Ignis Sport. Prave jeden volant original z Ignisa Sport kozeny s airbagom mam na predaj. Pekny zachovaly, je mensi ako v obyc Ignise a drzi sa velmi dobre. Odskusane na slalomoch Cena 400 € volant+ airbag. Zlomok ceny co by ti povedali v Suzuki a stale to je original diel.

Zajtra idu tie predna Recara do obyc. Ignisu, tak to potom nafotim.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P1210561.jpg‎ 
Zobrazení:	237 
Veľkosť:	83,3 KB 
ID:	1081  
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Stará Turá

No tak ten swifťácky volant je o moc krajší má ho aj lemovaný červenou niťou to mu ide k novým poťahom a 400eur že zlomok ceny si robíš kozy.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

To iste mi napisal aj Scorpio na icq Ale to nie je 400 € za volant, ale za volant s airbagom. Original tie dve veci spolu stoja vyse 1000 €.

Je krajsi len preto ze je lemovany cervenou a on ma cervene potahy to nepopieram. Ale nevyjde ho to ani zdaleka lacno. Jedine najst nejaky volant s airbagom na vrakaci.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •