Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 23

Téma: Výmena volantu

Lokalita
    Stará Turá

Predvolené Re: Výmena volantu

No ja viem že to je spolu aj airbagom, no len sa mi to zdalo moc 400eur ale ked hovoríš že nový stojí vyše 1000eur tak ok. Aj tak mi to nejako nevychádza nový pekný volant stojí 130Eur no a airbag max 400Eur aspoň si myslím.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak airbag je drahá vec, čo som doteraz nevedel. Takže ušetriť sa dá len v prípade, že sa zmestí pôvodný airbag z Ignisa do toho volantu zo Swifta, ináč momentálne nemám peniaze ani na ten volant s airbagom od Dušana

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Airbagy su velmi drahe akekolvek aj predne, bocne. Aj ked to je len "nejaky vak co sa nafukne" Konkretne tento z mojho Ignisu stoji okolo 900 € len airbag bez volantu. Zistoval som si to v servise. Nic neprehanam proste airbagy a vseobecne diely na Suzuki su v celku drahe ale nebudeme tu radsej mimo temy
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Presne tak, ceny za airbagy sa hýbu 1000 a viac.
    Ten vak z Ignisa do volantu Swifta nedáš, pretože nejde len o črevá, vak samotný, ale je to jeden kus aj s tým plastom, ktorý tvorí "kryt" volantu.

5. Predvolené Re: Výmena volantu

scorpio13....kulinecko ma na predaj pár uplne nových nepoužitých volantov zo sporta za nejakých 115€. co je super cena..napis mu ss alebo mu zavolaj. najdeš tu na fore aj jeho číslo...
    Naposledy upravil majo; 13-12-2009 o 11:48

Tak tak, az by si chcel ja mam este nejake nove volanty zo sporta za 115e. Cudoval som sa ale ze Ti niekto v ela car povedal cenu za ten volant ze okolo 100e, co je uplna blbost.. Ja som tu cenu prezistoval viac krat, a u viacerych servisoch, suma len za volant zo sporta je ca 732e! plus airbag netusim co moze stat.. V kazdom pripade, viem k tomu zohnat aj airbag za zaujimavu cenu, nech je to kompet. a k tomu ci pasuje alebo nepasuje, ja si myslim ze ten tisic hran je na vsetkych novsich suzuki rovnaky, ked pasuje aj z SX4 na swifta a naopak, tak myslim ze musi aj na ignis.. robilo sa to predsa takmer v rovnakej dobe.. V kazdom pripade, neni problem to pozriet, volanty zo sporta mam u seba..

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak to je výborná cena. Ešte teda aby to pasovalo . Ináč v ELA Car mi naozaj povedali, že ten volant by vyšiel niečo nad 3000Sk, ja som bol tiež prekvapený, že len tak málo, lebo som čakal aj 3x toľko. Samozrejme bez airbagu. To som ešte ale nevedel, koľko vôbec stojí samostatne Momentálne aj tak nemám peniaze na to, aby som niečo kúpil, skôr sa chcem informovať do budúcna a zistiť, či sa to vôbec dá. Síce v najlepšom prípade by som mal peniaze na ten volant, ale bez airbagu to nemá zmysel. Vedel by niekto spraviť foto airbagu do volantu a foto volantu z tej strany, čo sa nasádza airbag? Docela by to pomohlo pre predstavu ako to vôbec vyzerá. A na koľko by vyšiel ten airbag od teba Kulinecko?
    Naposledy upravil scorpio13; 13-12-2009 o 13:21

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    ... Vedel by niekto spraviť foto airbagu do volantu a foto volantu z tej strany, čo sa nasádza airbag? Docela by to pomohlo pre predstavu ako to vôbec vyzerá. ....

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Vďaka...tak konečne to vidím, ako to vyzerá Takže pokiaľ má ten airbag z Ignisu úplne iný tvar ako zo Swiftu, tak sa to tam proste nenapasuje A v prípade, že hej, tak by to mohlo byť nebezpečnejšie ako keby tam nebol vôbec.

Scorpio13, ten airbag z ignisu by si tam urcite nedal.. a uplne najvacsia nahoda by bola keby ano aby este aj uchytenie sedelo.. Navyse, nevyzeralo by to vobec dobre, nakolko Ignis ma ten plast taky cisto cierny a swift tak do seda, aj cely volant ma taku farbu, vyzeralo by to otrasne..
    K tej cene volantu, niekto to tiez uz raz prezistoval telefonicky tu v BA, a tiez mu povedali cenu volantu cca 157eur.. Ale bol to tak isto omyl cloveka co cenu podaval, nakolko pri dalsom zistovani uz cena poskocila viac nez 4 nasobne na uz sponinanych cca 730e.
    Co sa tyka airbagu, neviem Ti teraz povedat presne aka by bola cena, musim to prezistit.. V kazdom pripade Ti viem povedat ze cena volant+airbag nepresiahne 300e.. Ja tipujem ze ten airbag by mohol byt nieco okolo 150e..

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •