Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 70

Téma: Konkurence pro SX4?

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Konkurence pro SX4?

Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Predvolené Re: Konkurence pro SX4?

Nemam nic proti renaultom ale... kedysi boli super no dalo sa ale aspon co som pocul od znamych. Kolegu minule zradilo sli na montaz do francie a v polovici cesty odislo turbo na novom...stava sa aj to aj ine... ukaze cas mozno sa vydarilo.

Nechcem byť prehnaný patriot, ale Dacia ešte asi dlho nebude konkurenciou pre Suzuki (VW?)
    1982 Škoda 445-Octavia, 1989 Olcit, 1996 Felicia, 2009 SX4 4x4

Citácia Pôvodne odoslal stewo Zobraziť príspevok
    Nechcem byť prehnaný patriot, ale Dacia ešte asi dlho nebude konkurenciou pre Suzuki (VW?)
    nechcel som na tak napriamo ved vies Suzuki - Dacia ved to ani nejde k sebe ani ako porovnanie ani slovne ani ...myslim celkovo. Este tu otvorme temu NIE ze VW chce vstupit do Suzuki ale DACIA chce vstupi do Suzuki. Ale clovek nikdy nevie mozno raz... ALE TO DUFAM HADAM NIE... To by bolo divno podozrive
    Naposledy upravil marcelko; 09-12-2009 o 18:15

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Duster by mohol byť tak možno konkurencia pre Ignis keby sa ešte vyrábal, ale dosť pochybujem, že to dosiahne úrovne SX4.
    Btw. vyzerá to úplne strašne

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Duster by mohol byť tak možno konkurencia pre Ignis keby sa ešte vyrábal, ale dosť pochybujem, že to dosiahne úrovne SX4.
    Btw. vyzerá to úplne strašne
    Možno cenou ale určite nie jazdnými vlastnosťami.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

ako konkurencny model ku SX4-ke by viac pasovalo Sandero Stepway s pohonom 4x4, ten Duster ide skor do triedy SUV a to SX4-ka nie je, este tak "miniSUV"
    Co sa tyka kvality, nevidim podstatny rozdiel v "madarskom suzuki" a "rumunskom nissane"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    ako konkurencny model ku SX4-ke by viac pasovalo Sandero Stepway s pohonom 4x4, ten Duster ide skor do triedy SUV a to SX4-ka nie je, este tak "miniSUV"
    Co sa tyka kvality, nevidim podstatny rozdiel v "madarskom suzuki" a "rumunskom nissane"
    To ale nemyslíš vážne, však?

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    Ty si asi nesedel ani nešiel v DACII? Ja keď bola Sandero ako novinka som sa na nej prešiel. Katastrofa. Riadiaca páka lieta viacej ako na škode105, kvalita plastov je oveľa horšia, nie je to ani tak odhlučnené atď. To sa nedá porovnávať so SUZUKI.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    To ale nemyslíš vážne, však?
    celkom vazne nie, ale nebal by som sa dnes kupit nieco od Dacie, kedze som mal kedysi Renault Thaliu (vyrobenu v Turecku iba pre vychodny trh) a bol som s nou viac spokojny ako som teraz spokojny s SX4-kou. Ak sa nemylim, tak Dacia sa predava aj v zapadnej europe, takze by mala byt kvalitou aspon tam niekde ako bola Thalia.
    Co sa tyka 4x4, to bude asi od Nissanu, tak vlastne porovnavame Nissan a Suzuki v neoriginalnom prevedeni. To ze ma Dacia technologicky starsie agregaty a asi dodnes nema pozink nie je az tak podstatne, kedze auto uz nie je investicia na 10 rokov.

Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •