Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 70

Téma: Konkurence pro SX4?

Predvolené Re: Konkurence pro SX4?

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    Ty si asi nesedel ani nešiel v DACII? Ja keď bola Sandero ako novinka som sa na nej prešiel. Katastrofa. Riadiaca páka lieta viacej ako na škode105, kvalita plastov je oveľa horšia, nie je to ani tak odhlučnené atď. To sa nedá porovnávať so SUZUKI.
    nie nesedel, ja mam podobne pocity zo suzuki, ked to porovnam napr. s renaultom, alebo s oplom

2. Predvolené Re: Konkurence pro SX4?

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    nie nesedel, ja mam podobne pocity zo suzuki, ked to porovnam napr. s renaultom, alebo s oplom
    Musim suhlasit s profiterom.
    Co sa tyka vyhotovenia a materialu plastov, tak SX4 patri medzi normalne priemerne auta, ako vacsina na dnesnom trhu.
    Napriklad, ked ju porovnam s byvalou starou Astrou G, tak Astra bola na tom podla mna trosku lepsie.
    Co ale Dacii chyba v porovnani so zvyskom startoveho pola je ergonomia. Je to totalne o prde, ale kto potrebuje lacne auto, ktore ho odvezie kam potrebuje (povedzme MCV do firmy, kde sa auto aj tak zoderie a nestihne ani zhrdzaviet), tak nieje co riesit
    Kazde auto si najde svojho zakaznika.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ja len toľko, že to, že má Dacia 4x4 techniku z Nissanu je nič nehovoriaca info, lebo Nissan robil 4x4 už snáď aj pred 30-timi rokmi. Kto vie čo za "staré železo" tam vôbec je. Asi podobné ako tie motory zo starých Renaultov, neporovonateľné s dnešnou technikou na trhu.

A dovolím si tvrdiť, že ešte bude véééééľmi dlho trvať, kým úroveň odvedenej práce vo fabrike v Rumunsku dobehne úroveň vo fabrike v Ostrihome, procesy sledovania kvality, atď..

Edited: Ešte som zabudol. Skúste si pozrieť crash testy Dacie. Ja mám svoj život teda radšej ako ušetrených pár euro pri kúpe tohoto rumunského zázraku

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ja len toľko, že to, že má Dacia 4x4 techniku z Nissanu je nič nehovoriaca info, lebo Nissan robil 4x4 už snáď aj pred 30-timi rokmi. Kto vie čo za "staré železo" tam vôbec je. Asi podobné ako tie motory zo starých Renaultov, neporovonateľné s dnešnou technikou na trhu.

A dovolím si tvrdiť, že ešte bude véééééľmi dlho trvať, kým úroveň odvedenej práce vo fabrike v Rumunsku dobehne úroveň vo fabrike v Ostrihome, procesy sledovania kvality, atď..

Edited: Ešte som zabudol. Skúste si pozrieť crash testy Dacie. Ja mám svoj život teda radšej ako ušetrených pár euro pri kúpe tohoto rumunského zázraku
    - to ze je nieco technologicky zastarale, este nemusi byt zle
    - ked vedia turci poskladat auto, tak by to mohli hadam vediet aj rumuni
    - co sa tyka bezpecnosti, tak ani suzuki natom nie je nejak super, napr. v porovnani s renaultom, pod ktory dacia patri

spokojnost majitelov so sanderom

spokojnost s SX4-kou (nie vsetci su vysmiati)

keby "retro" pisal tu recenziu dnes, tiez by tam uz asi nemal vysmiateho smajlika

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    - co sa tyka bezpecnosti, tak ani suzuki natom nie je nejak super, napr. v porovnani s renaultom, pod ktory dacia patri
    Hovoríme o Dacii, nie o Renaulte!

Crash test Euro NCAP:

SX4 4* ochrana dospelej osoby, 3* ochrana detí, 3* ochrana chodcov

Dacia Logan 3* ochrana dospelej osoby, 3* ochrana detí, 1* ochrana chodcov
    Dacia Sandero 3* ochrana dospelej osoby, 4* ochrana detí, 1* ochrana chodcov

renault ma standardne 5 hviezdiciek, ....ale presvedcil si ma, daciu si nekupim
    a dufam ze tie 4 hviezdicky nebudem nikdy potrebovat

Pozn. teraz som si vsimol, ze sandero ma viac hviezdiciek za ochranu deti

Hombres, Daciu by som nepodcenoval, ako tu bolo spomenute, ak sa im podari spravit dobru cenu, isto to bude hojne rozsirena stvorkolka. Mal som moznost chvilu jazdit na Dacia pick-up 1,9D 4x4, a hoci to bola totalna hrkalka, islo to ako traktor, a vyslo to tiez ako traktor, kade-tade. Ak ostanu pri daciovskej jednoduchosti, a nespravia z toho druhy Koleos, tak by to mohlo byt fajne auto. A Koleos dostane KO od vlastneho "bratranca".
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,5i Freeze

Predvolené Nejako sa nám to zahusťuje

Way of life!

Predvolené Re: Nejako sa nám to zahusťuje

ani sa necudujem, v tomto segmente nie je az taka konkurencia, ja ked som vyberal auto s pohonom 4x4 pre zenu tak prave vdaka kompaktnym rozmerom nakoniec vyhrala SX4-ka. Ostatne auta, ktore pripadali do uvahy boli uz rozmermi a aj cenou niekde inde.

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,5i Freeze

Way of life!

Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky