Strana 3 z 5 PrváPrvá 12345 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 42

Téma: Servisný manuál Ignis

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

Citácia Pôvodne odoslal marekks
    ja na tom bádam ale suuzuuki má pravdu je tam aj pekný obrázok čítačky
    Pozeral som aj ja pôjde to len cez čítačku alebo Pc. nejaké veci a zistenie aký konektor a systém je na www.motordiag.cz
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal veteran
    Pozeral som aj ja pôjde to len cez čítačku alebo Pc. nejaké veci a zistenie aký konektor a systém je na http://www.motordiag.cz
    Len tie ceny To by sa museli zložiť viacerí čo blízko seba bývaju.... jedincovi sa to asi moc neoplatí pri pravdepodobnosti využitia vzhľadom na poruchovosť Suzuki.... nie že by som sa týmto sťažoval, chvalabohu že je taka vysoká ako je

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Len tie ceny To by sa museli zložiť viacerí čo blízko seba bývaju.... jedincovi sa to asi moc neoplatí pri pravdepodobnosti využitia vzhľadom na poruchovosť Suzuki.... nie že by som sa týmto sťažoval, chvalabohu že je taka vysoká ako je
    To je fakt. Za 4,5 roka muselo byť moje napichnuté len 1x a aj to bolo zadarmo, až som bol prekvapený. Chybu prečitali, zmazali a nechceli ani korunu.
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

4. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

No tak ignisáci ak budete chciet zistiť čo je vašemu autícku musite si kúpiť čítačku a veru pozeral som to nie je to sto korunová záležitosť.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

5. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

Poprosím o informáciu, kde možno zohnať resp. stiahnuť servisný manuál na Suzuki Ignis 4x4 v slovenčine
    ďakujem vopred

6. Thumbs down Re: Servisný manuál Ignis

Neviem prečo sa stále maže link na servisný manuál. Na iných fórach to môže byť uverejnené len na tomto nie. Niekto asi robí nadprácu a nech sa vyhovára na pravidlá ktoré sú možno zlé.
    Čo je na tom zlé keď chcem niekomu pomôcť.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Keď chceš niekomu pomôcť, pošli mu to v SS alebo mailom. Už som to tu niekoľko krát vysvetloval, nebudem znova.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO Zobraziť príspevok
    No tak ignisáci ak budete chciet zistiť čo je vašemu autícku musite si kúpiť čítačku a veru pozeral som to nie je to sto korunová záležitosť.
    Môžem potvrdiť, že na Ignise veľmi dobre funguje diagnostika založená na čipe ELM327. Cenovo okolo 60 EUR. Nietreba žiadne drahé čítačky
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

9. Red face Re: Servisný manuál Ignis - mazanie odkazov -linkov.

Tu sa stále mažú odkazy/linky pokiaľ človek chce nasmerovať pýtajúceho sa - hľadajúceho ako vyriešiť problém. Že vraj treba poslať SS.
    Tak toto pomôže jednému. A čo ďalší, čo riešia ten istý problém.
    Doporučujem fórum suzuki klub CZ http://www.suzukiclub.cz/ alebo PL http://www.suzukiklub.pl/forum/index.php, tam sa nič nemaže.
    Uvedením odkazu sa predsa nerobí žiadna nelegálna činnosť.
    Som zvedavý dokedy bude tento príspevok.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Odpovedal som na toto už opakovane a dostatočne obsažne v minulosti. Odporúčam prečítať si pravidlá fóra ako aj tému o autorských právach, ako aj poslednú tebou založenú tému. Z času na čas sa objavi niekto nový, kto s tým má problém.

Toto fórum je dobrovoľné účasťou, nikto nikoho nenúti tu byť registrovaný a prispievať. Ale pokiaľ sa tu niekto registruje a prispieva, je prirodzené, že bude dodržiavať pravidlá, ktoré su stanovené.

Tí, čo tu fungujú už dlhšie, vedia ako naozaj pomôcť a to svojimi konkrétnymi skúsenosťami a radami a vedomosťami a nie šírením materiálov, na ktoré nemajú copyright.

Strana 3 z 5 PrváPrvá 12345 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •