Strana 2 z 5 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 42

Téma: Servisný manuál Ignis

1. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

Citácia Pôvodne odoslal marekks
    Ja mám k manuálom aktívny prístup, napr. ten z rapidu obsahuje aj postup pre premeranie všetkých snímačov v aute, takže keď získaš výpis poruchy z počítača overíš snímač na ktorý ťa to odkáže a ak je prístupný vymeníš a ideš ďalej plus videl som tam aj tú blbú anténu len ešte som to nestihol naštudovať lebo tuná vypisujem
    No ale zelenemu ignácovi sa to nezdá podľa mňa perfektná vec len keby bola aj na moje auto
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

Ja mám k manuálom aktívny prístup, napr. ten z rapidu obsahuje aj postup pre premeranie všetkých snímačov v aute, takže keď získaš výpis poruchy z počítača overíš snímač na ktorý ťa to odkáže a ak je prístupný vymeníš a ideš ďalej plus videl som tam aj tú blbú anténu len ešte som to nestihol naštudovať lebo tuná vypisujem
    Ja tiež. Ak je dobrý dá sa všeličo spraviť. Stiahol som ho a uvidím čo je zač. Niekedy stačí na opravu aj malá nápoveda.
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO
    No ale zelenemu ignácovi sa to nezdá podľa mňa perfektná vec len keby bola aj na moje auto
    Nepovedal som že sa mi to nezdá. Ale bežnú údržbu urobím bez manuálu v pohode a meniť a merať nejaké čidlá a podobne nechávam radšej na servis, ak k tomu príde.
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

4. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

Citácia Pôvodne odoslal veteran
    Ja tiež. Ak je dobrý dá sa všeličo spraviť. Stiahol som ho a uvidím čo je zač. Niekedy stačí na opravu aj malá nápoveda.

Presne tak stačí maličkosť a je problém odstránený.

5. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

Citácia Pôvodne odoslal green-ignis
    Nepovedal som že sa mi to nezdá. Ale bežnú údržbu urobím bez manuálu v pohode a meniť a merať nejaké čidlá a podobne nechávam radšej na servis, ak k tomu príde.
    Ale prosím ťa vymeniť úplne jednoduché čidlo nie je problém alebo ako zhodiť tapacíru z dverí dole to je dobrá napoveda aby si si nevylámal nejaké cuplíky.

6. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

ale ste to rozbehli... tak už len vyvolať z ignáca tie kódy porúch
    ignis 1328 2WD rv 2005

7. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

V tej mudrej knižke na rapide niečo nebude ??? skúste sa niekto na to pozrieť kto vie dobre po ang.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

V tej mudrej knižke na rapide niečo nebude ??? skúste sa niekto na to pozrieť kto vie dobre po ang.
    Stavím sa, že tam bude napísané niečo v duchu: "Pripojte zásuvku diagnostického zariadenia a načítajte chyby z pamäte závad"

9. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Stavím sa, že tam bude napísané niečo v duchu: "Pripojte zásuvku diagnostického zariadenia a načítajte chyby z pamäte závad"
    Všetko je možné nehádam sa

10. Predvolené Re: Servisný manuál Ignis

ja na tom bádam ale suuzuuki má pravdu je tam aj pekný obrázok čítačky
    ignis 1328 2WD rv 2005

Strana 2 z 5 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •