Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 60

Téma: Obutie pneu iného rozmeru ako je v TP

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Obutie pneu iného rozmeru ako je v TP

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Presne tak: kto sa nič nepýta a o nič nežiada, tomu nemôžu nič zakázať!
    Já zase říkám, že kdo se moc ptá, moc se dozví.
    "horský sokol"

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Chlapi, mate pravdu. Mozno to tak aj dopadne, ze nic zapisat nedam. Momentalne to riesi nasrdeny importer OZ Racing. Ide kontaktovat Ministerstvo aj vedenie daneho uradu, ze ich zamestnanec svojvolne vyzaduje od klienta/obcana dokumenty, ktore nie je opravneny ziadat. Uvidime co z toho vypadne.

Cely zapis som bral ako cistu formalitu: mam vsetky potrebne doklady pre zapis, pridem, zapisu, odidem. Nemenim rozmer pneu, nedavam tam 20" alebo 22" kolesa, tak preco to nemat papierovo v poriadku? Tak by to malo fungovat. Ale nefunguje...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    ...Jenomže v malém techničáku se rozměr pneu ani disků neuvádí, ...a policajt bude většinou líný ověřovat originální rozměr pro daný typ vozidla...
    To bude platiť do momentu, kým MV SR nakúpi čítačky čipových kariet - technických preukazov a vybaví nimi hliadky

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    To bude platiť do momentu, kým MV SR nakúpi čítačky čipových kariet - technických preukazov a vybaví nimi hliadky
    Zastaví ťa hliadka a čipovú kartu (malý techničák) im čítačka neprečíta - čo potom?
    Zakážu ti pokračovať v jazde? Zoberú ti papiere...?
    Nerýpem, ale normálne sa pýtam, lebo čipy na týchto kartách sú tie najpodradnejšie, aby sa "ušetrilo".
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tipnem si Zadržia ti "papiere" pre podozrenie z manipulácie s údajmi?

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tak to potom nezbude Shrekovi nic jiného, než se na těch svých discích vyřádit s tou flexou. Ledaže by tím čipem byly označeny i ty disky. Jelikož to se zřejmě nestane, tak potom bude pouze na jasnozřivosti policejní hlídky, zda identifikuje skutečný rozměr ráfku namontovaném na vozidle. To se ovšem zřejmě nestane. U dopravní policie nejsou žádní lůmeni. Všichni vzdělaní a technicky zdatní mládenci jsou totiž u vojenské policie a empíci civilní vozidla zase tak často nekontrolují
    "horský sokol"

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Ja mam iny plan:
    Pekne si pockam, kym importer OZ Racing poda staznost na ministerstvo a to zdrbe prislusny krajsky urad. On ten "pan dolezity uradnik" mi totiz rukou napisal, co vsetko este pozaduje a toto sa pekne skonfrontuje s ministerstvom a platnymi smernicami. So mnou nikto len tak zametat nebude, nasrali nespravneho...

Ked sa to premelie cez krajsky urad a dostanem spatnu vazbu, ze uz vedia co maju robit, pridem este raz a dam si ich zapisat opat. To si uz netrufnu robit problemy.
    Preco by som ja mal strach z uradneho ukonu, ked mam vsetko v poriadku a v sulade s platnymi predpismi? Nech ma strach ten uradnik, co prekracuje svoje pravomoci.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No uvidíme. Daj potom vedieť, lebo ja si viem predstaviť aké stanovisko asi tak ministerstvo môže zaujať k tejto veci

Lokalita
    Ba
    Moje Suzuki
    SUZUKI SWIFT 5-dv. 1,2 VVT GS AAC/ ASuperior White

Cool Re: Obutie pneu iného rozmeru ako je v TP

Určite si stretol toho istého uja, ktorý ani mne nechcel zapísať 17tky aj s potvrdením od importéra.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Tak a mame tu komplikacie.
    Zistila sa chyba v TUV certifikate (nie je v nom uvedena presne moja motorizacia) a OZ v Taliansku neodpoveda na maily importera.
    Takze cely zapis necham asi tak a budem to riesit az v pripade pripadnych komplikacii.

P.S.:Ak by niekto potreboval, mam k dispozicii kolky v hodnote 6€...

Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •