Strana 6 z 9 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 88

Téma: Do Chorvátska so Suzuki

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Do Chorvátska so Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    Celkom slusna spotreba, to si prilieval do benzinu?
    ...ne - jen dodržoval pitný režim . . .
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Kosice, SR
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift 1.3 GS, 2009, 17", JR Filter

Suzuki Swift 1.3, r.v. 2009:

Jul 2010 ... Chorvatsko - Sv. Filip i Jakov

Cesta tam a spat 1800km + 500km nabehanych v Chorvatsku (nebudeme sa predsa opalovat 15 dni na jednom mieste )

4 ludia v aute, plny kufor, plny 300L a 2m dlhy box na streche (kupeny pred dovolenkou za 130,- EUR, slov. firma Ultraplast - plna spokojnost). Original nosice SUZUKI za super cenu 60,- EUR od kolegu co predal Swifta

Problemy s autom: ziadne.

Takto nalozenemu autu trva uz kusok dlhsie nez sa rozbehne, ale nie je to nic tragicke. 130km/h ziaden problem, na mnohych usekoch aj 160km/h ... vtedy palubak ukazoval aktualnu spotrebu 11,8L/100km

Cesta: KE -> Budapest -> Gorican -> Zahreb -> Zadar -> Sv. Filip i Jakov a spat.

Priemerna spotreba mi vysla tusim 8.4L, ale auto som hnal + si treba uvedomit ze box na streche s prehladom urobi liter naviac.

Tento rok chceme ist do Grecka. Premyslam, ze nebudem setrit a kupim Tempomat s original ovladanim na volant na pravu stranu. Jazdil som s Tempomatom a je to vec na nezaplatenie, nielen na dlhe dialnice ale aj okresky a s prehladom aj do mesta.

J.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Za mesiac čaká Splash cesta na Hvar Len zas ako vždy riešim dilému, či ísť cez Slovinsko a platiť za ten kúsok 30.-€ smradom, alebo cez Hungariu čo je cca o 100km dlhšie

Lokalita
    Česká republika
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GLX NAVI 4WD

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Za mesiac čaká Splash cesta na Hvar Len zas ako vždy riešim dilému, či ísť cez Slovinsko a platiť za ten kúsok 30.-€ smradom, alebo cez Hungariu čo je cca o 100km dlhšie
    objeď slovinskou dálnici přes Mureck a Ptuj je to podle mě nejlepší objížďka

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Sa mi práve nechce trepať po okreskách, hlavne nie v noci, preto špekulujem. Asi to vezmem zas cez Maďarsko, je to síce km dlhšie, ale finančne to aj tak vyjde lepšie a tiež asi aj menšia pravdepodobnosť zápchy.

Lokalita
    Česká republika
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GLX NAVI 4WD

jel jsem přes Mureck a Ptuj už 3x /vždy v noci/ a je to v pohodě, není kde zabloudit časová ztráta skoro žádná, naopak jednou byla dálnice ucpaná a objížďka byla rychlejší, problém s orientací muže být v Ptuji, ale pokud se na první světelné křižovatce dáš doleva tak je to potom značené dobře, jen na ní nesmíš jet rovně

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

Citácia Pôvodne odoslal cobra30 Zobraziť príspevok
    objeď slovinskou dálnici přes Mureck a Ptuj je to podle mě nejlepší objížďka
    Da sa to tiez obist paralelnou cestou cez Spielfeld, Pesnica, Maribor, Hajdose az po Trzec kde sa vsetky tri mozne cesty cez SLO zbiehaju a poslednych cca 10 km ides ku HR hranici aj tak po normalnej ceste.
    Zabludit teoreticky nemas kde. Existuju ine fora, kde je toho popisane na mraky ...
    Casova strata cca max. 2x 15~20 minut, co pri celkovej trase cca 11 hod je uplne zanedbatelne.
    Min. financna uspora 2x 15,- EUR. Spotreba benzinu ide tiez dole a pre vodica po 5.5 hodinach jazdy v kuse po dialnici je to tiez prijemna zmena.
    Takto jazdmime cca poslednych 6 rokov a ziadny problem.
    PS. Ver tomu ze na obchadzke stretnes minimalne aspon jedno auto so CZ, SK, SPZ ktore Ta dovedie az na druhy koniec Slovinska.
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Lokalita
    Česká republika
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GLX NAVI 4WD

přes Mureck a Ptuj jezdím proto abych se vyhnul Mariboru, nikdy jsem nejezdil s navigací a tak volím objížďku takovou kde nemohu zabloudit a z projíždění velkých měst mám depku dva dny předem

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Trenčín - BA - Budapešť - Letenye/Goričan - Zagreb - Split - Hvar tam a späť plus po ostrove, dohromady 2510km, 2 osoby, batožina, v rámci rýchlostných limitov t.z. 140 tachometrických na diaľnici, posledných 80km späť o trochu viac skoro stále klíma, priemerná spotreba 7,1 litra, Splash bez akýchkoľvek problémov a zaváhaní

Lokalita
    Oslo Nórsko, ale doma som v Košiciach
    Moje Suzuki
    Suzuki SX 1,5 r.v. 4/2007

Cesta do Nórska

cesta nám trvla 2 a pol dna kedže sme rodinka s 2 malými detmi. Suzuki SX4 plne naložený kufor, na streche 300l strešný box od THULE OCEAN 100 plna spokojnost položený na originál nosičoch Suzuki. dľžka trasy Košice - čadca - Berlín - Rostock + trajekt do Kodane odtial smer švedsko cez most a davaj ho do Osla cca dokopy 2100 km no a samozrejme tu uz nejakých 500km má Suzuki nabehaných...max spokojnosť so všetkým...len ked domov dojdeme ta plná prehliadka pred zimou lebo sa sem chystam v zime na Vianoce...

inac dnes na nas maval majitel Suzuki norskeho obcianstva...to bolo super...

Strana 6 z 9 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •