Strana 4 z 9 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 88

Téma: Do Chorvátska so Suzuki

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Do Chorvátska so Suzuki

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak ja asi pojdem do Chorvátska touto trasou: Trenčín - Orebić.
    Sám som zvedavý, potom napíšem.

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

Stastnu cestu, som zvedavy na skusenesti s autom.
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Yoooo, len detailík, nepôjdem Splashom

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

MT-Trogir (ostrov Ciovo, okrug Gornij) a spat.
    celkovo aj s vyletmi do mesta, na Makarsku a do Splitu cca 2500 km.
    spotreba tam ~7.3, naspat ~7.8 l/100km.
    V aute 2D+1d, plny kufor + 1/3 sedacka bola z auta von, miesto pre chladnicku a ine veci.
    Za autom na guli, Thule drziak na tazne + 2 MTB.
    Cesta cez Zilinu, A, SLO (Maribor, Ptuj) a HR v kuse po dialnici s vynimkou SLO, tj. v jednom stale rychlost ~120 km/h, nie viac.
    Znami isli cez SLO po dialnici, stalo ich to 2*15 EUR a celkovo usetrili cca 2*15 min.
    Ist rychlejsie to nemalo zmysel, spotreba ide rapidne hore, a auto uz bolo trochu viacej citlive na vietor a v HR fuka statocne (extrem v okoli Sv.Rok).
    Spotreba splnila moje predpoklady, ale na buduci rok pojdeme asi inym autom.
    Priestorovy komfort (interier), AAC je na vyhovujucej urovni (sice sem tam nieco v pristrojovke zarezonuje, ale to neriesim),
    ale co ma trochu obmedzuje, je velkost kufra (270L) a spotreba pri 130~140 (su aj us****ejsie auta).
    Inac, spokojnost.
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Citácia Pôvodne odoslal MarekM_SVK Zobraziť príspevok
    Ist rychlejsie to nemalo zmysel, spotreba ide rapidne hore, a auto uz bolo trochu viacej citlive na vietor a v HR fuka statocne (extrem v okoli Sv.Rok).
    ja som sice nebol v chorvatsku, ale v taliansku, takisto dost fukalo a na moje prekvapenie, SX4-ka sedela jak pribita, napriek vyske auta. Myslim ze hlavne vdaka dieslovemu motoru, ktory tomuto autu pridava 120kg navyse. Na volante som absolutne nic necitil, to ze riadne fuka som iba pocul. Ten motor riesi aj spotrebu, takze ist 140km/hod nie je problem.
    ... co sa tyka dialnicnych poplatkov, hadam stoji za zmienku ze na mytniciach treba davat pozor kam sa zaradite, mne sa zadarilo platit tromi roznymi sposobmi (cash - pokladnik, cash - automat, debetnou kartou), raz som dokonca musel aj vycuvat. Celkove som zacvakal cca 100 € za trip: Tarvisio-Venezia-Pietra Ligure-Monte Carlo-Pietra Ligure-Genova-Tarvisio. Ist mimo dialnice je nezmysel, po pobrezi sa pohybujete cca 40-kou, skutre vas predbiehaju z kazdej strany, jednoducho taliani maju svoj styl jazdy.

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    ja som sice nebol v chorvatsku, ale v taliansku, takisto dost fukalo a na moje prekvapenie, SX4-ka sedela jak pribita, napriek vyske auta.
    S prazdnym autom nie je problem.
    Horsie, skor pocitovo, to je s 2 MTB v zadu na guli.
    Vtedy ma clovek oci stale nalepene na spatakoch, a bicykle hadze v 120-tke uz celkom dost, aj ked konstrukcia nosica je OK.
    Len pre zaujimavost, na urcitych usekoch dialnice boli obmedzenia aj na 40 (60) pre silny vietor a par aut, ktore si to sinuli viac ako je zdrave, zacalo hadzat po ceste od jednej krajnice po druhu.
    Nasledne dupli na brzdu a isli pekne pomaly ako ostatne auta ...
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Yoooo, len detailík, nepôjdem Splashom
    skoda ................
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ani nie, rád sa povozím aj na niečom lepšom

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Ja som tiez nesiel do HR Ignisom. Predsa len sli sme 4 v aute, chladnicka v jednej zasuvke, navigacia v druhej, klima pustena, truhla na streche a plno batoziny. Seat Altea 1.6 benzin NR-Supetar, 11 hodin, spotreba tesne pod 10L/100km, viac ako 140km/h som nesiel, predpisy som dodrziaval. Trasa NR-KN-Kisber-Sekesfehervar-Letenye-Zagreb-Split. Vsetko po dialnici uplne pohodicka isli sme z domu v piatok 4:00 rano.

Inak je tu fajn, aj HR suzuki vydavam. Swifty, SX4, Splash a talianskeho Ignisa
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Strana 4 z 9 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •