Strana 3 z 9 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 88

Téma: Do Chorvátska so Suzuki

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

Predvolené Re: Do Chorvátska so Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Prosím ťa, kde to tam píšu, však som to tam nikde nevidel
    TU druhy odsek.

mozno sa to tyka iba toho jedneho prechodu, ale kedze som to oznacenie videl na kazdej "cestarine" tak sa pytam, lebo
    1) vzdy je ten pruh ENC volny
    2) clovek nepotrebuje hotovost

Citácia Pôvodne odoslal Peco Zobraziť príspevok
    ak som to tam spravne precital tak na mytniciach tie pruhy oznacene ENC mozme vyuzivat aj my, ak budeme platit mytne kartou?

som bol totiz v tom ze to ENC je pre domacich co maju nejake predplatne karty.
    Niekde som uz o tom ENC cital ale nemozem si spomenut kde a vtedy som to tak pochopil ze prechod cez ENC je len pre tie vozidla ktore maju zakupeny tento Elektronicky system.
    Mas to odskusane alebo nejako potvrdene ze sa tade moze prechadzat aj ked platis kartou?
    Suzuki SX4 1,5L

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No ja som to pochopil takto:

Nová mýtnice Demerje se nachází tři kilometry před Lučkem ve směru od Karlovce a slouží nyní pouze pro bezhotovostní placení mýtného.

Na tejto konkrétnej len bezhotovostné platby.

Má celkem 10 pruhů, z nichž osm je vyhrazeno pro placení kartami (platební karty a SMART karty) a dva pruhy jsou vyhrazeny elektronickému systému placení (ENC - elektronička naplata cestarine). Přijímány jsou platební karty Maestro, MasterCard, Visa, Visa Electron, American Express, Diners a INA. Při placení prostřednictvím těchto karet není třeba zadávat kód PIN.

1. osm je vyhrazeno pro placení kartami (platební karty a SMART karty) = Přijímány jsou platební karty Maestro, MasterCard, Visa, Visa Electron, American Express, Diners a INA.
    2. dva pruhy jsou vyhrazeny elektronickému systému placení (ENC - elektronička naplata cestarine) = nejaké predplatené karty, alebo čo by to ako malo byť?

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

Citácia Pôvodne odoslal dee Zobraziť príspevok
    Niekde som uz o tom ENC cital ale nemozem si spomenut kde a vtedy som to tak pochopil ze prechod cez ENC je len pre tie vozidla ktore maju zakupeny tento Elektronicky system.
    Mas to odskusane alebo nejako potvrdene ze sa tade moze prechadzat aj ked platis kartou?

nemam preto sa pytam ci niekto nema skusenost alebo presnejsiu informaciu

Ja sa chystam az v auguste do Chorvatska, tak ak dovtedy nikto nenapise presne informacie tak to potom vyskusam
    Suzuki SX4 1,5L

2. dva pruhy jsou vyhrazeny elektronickému systému placení (ENC - elektronička naplata cestarine) = nejaké predplatené karty, alebo čo by to ako malo byť?
    Ano je to novy system ktory dali do obehu nasi Chorvati ked mas zaplateny tento pristroj a zaplateny poplatok tato mala machina ktora na zaklade signalu z auta do skenera zisti ci mas zaplatene alebo nie ak ano rampa sa ti otvori ako brana do neba

A ak nemas zaplatene hold
    Suzuki SX4 1,5L

7. Predvolené Re: Do Chorvátska so Suzuki

cez enc som par krát vychádzal na diaľnicu (pri Zadare)zobral lístok a išiel ale potom som sa pri výjazde zaradil do plateného pruhu
    Škoda 105L, favorit 136L LPG, octavia 1,6i LPG, ignis 2WD, ***i4 1,5 2WD

Cavte chalani mohol by niekto z vas poradit najkratsiu a zaroven najrychlejsiu cestu na Ciernu Horu?
    Ako su spoplatnene cesty v Madarsku, v Bosne a Hercegovine a v Ciernej Hore?

Dakujem za odpovede.
    Suzuki SX4 1,5L

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

V Čiernej Hore nie je ani kilometer diaľnice (ak to nestihli od 2007 postaviť, keď som tam bol ), poplatky nula.

V Čiernej Hore nie je ani kilometer diaľnice (ak to nestihli od 2007 postaviť, keď som tam bol ), poplatky nula.
    A co v Bosne a Madarsku?
    Suzuki SX4 1,5L

Strana 3 z 9 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •