Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Fabricky zatmavené sklá

Predvolené Fabricky zatmavené sklá

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ešte že nemám fólie, ale fabricky zatmavené sklá A môžu mi fúkať práškový cukor do....
    Si si istý, že tie "fabricky zatmavené sklá", nie sú obyčajné sklá s fóliami? Len sa pýtam. Na môj dotaz v suzuki predajni na danú výbavu mi bolo odpovedané, že sú to fólie.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Fabricky zatmavené sklá

Ako to myslíš? Že či tie fólie boli nalepené na pôvodne "číre" sklo?

Nerobil som žiadny test, skúšku okna deštrukčným spôsobom, aby som zistil, či je fólia lepená "dodatočne" a ani sa k tomu nechystám. Ale predpokladám, že fólia je vo vnútri skla, medzi vrstvami.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Si si istý, že tie "fabricky zatmavené sklá", nie sú obyčajné sklá s fóliami? Len sa pýtam. Na môj dotaz v suzuki predajni na danú výbavu mi bolo odpovedané, že sú to fólie.
    To ti povedali blbost, ja som sa na to informovala tiez, nie su s foliou, su vyrobou zatmavene - dymovane. Chcela som totiz GV so zatmavenymi sklami, ake maju aj SX4, ale take sa nevyrabali, musela som dat nalepit folie.
    Naposledy upravil nadineh; 25-11-2009 o 21:15

4. Predvolené Re: Fabricky zatmavené sklá

fabricky tmavé sklá niesú nalepené foliou. pretoze potom by potrebovali certifikat. fabricky tmave skla su pokovane a to zapricinuje ze vyzeraju ako nalepene foliou tmave, ale rychlo rozoznate foliu od pokovaneho skla, zoberte kluc a skuste zaskrabnut

Netvrdím, že je to fólia, len som sa pýtal na to predajcu a ten mi tak odpovedal, že sú to fólie lepené z vnútornej strany. V katalógu náhradných dielov je možné nájsť sklá oddelene zelenkavé a oddelene tmavé. Osobne tiež predpokladám, že by sa malo jednať o vyššiu technológiu stmavnenia, ako obyčajnými lepenými fóliami. Nájde sa niekto odvážny, kto skúsi zaškrabnúť?

Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

6. Predvolené Re: Fabricky zatmavené sklá

ten kto ma od kupy auta tmave vpredu skla, tak moze bez problemov zaskrabnut klucom a nic sa nestane, a ked sa stane tak mozte ist kludne na reklamaciu k predajcovi pretoze nikto na SR nema opravnenie lepit certifikovane na predne okna alebo na zorne pole vodica nejake folie na zatmavenie interieru. to znamena ze pokial tam mate foliu mozte to ist kludne reklamovat pretoze vam vydali auto nesposobile na nase cesty.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •