Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Korekčné laky Splash

Hybrid View

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Korekčné laky Splash

Objednávacie čísla pre jednotlivé laky v ktorých sa Splash vyrába.

Problém ale je, resp. nejaké 3 týždne dozadu bol, že na Slovensku sa ešte nedali objednať.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	korekcne_laky_splash.JPG‎ 
Zobrazení:	438 
Veľkosť:	21,3 KB 
ID:	79  

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Re: Korekčné laky Splash

Neviete mi niekto poradit s jeho spravnou aplikaciou? V servise, kde som ho kupoval (Michalovce) nan nemali ani spravnu cenovku, nieto (ako som neskor zistil) aj slovensky navod... Kydol som ho tam, je to urcite lepsie ako nic, ale urcite by som rad vsetko tak, ako ma byt. Jedna sa mi o drobne tukance od kamienkov.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Neviem, či je to správna aplikácia, ale ja dané miesto utriem len handrou, keď sa mi moc chce aj odmastím lak-farbu pretrasiem, nanesiem, nechám zaschnúť a potom pretriem *****parentným lakom z druhej "flaštičky", hotovo.

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Dalsia zima za nami, dalsie tukance od kamienkov na kapote Splasha. Je to vobec pozinkovane? Co tukanec to hrdza. Minuly rok som to presiel tym korekcnym lakom. Hrdzu vidno teda nie je, len tmave bodky. To ma tak byt, ked mam korekcny lak tej istej farby ako auto? Tak rozmyslam, ci som nieco nezabudol, nepobabral...tie nove tukance by som rad o nieco lepsie vyspravil...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nezabudol si na nič proste je to tak, nikdy to nebude 100% rovnaké. Natri si garážove vráta farbou a o rok na nich skús urobiť štetcom "bodky", tiež budú mať iný odtieň, aj keď to urobíš z rovnakej pixle farby

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •