Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 12

Téma: Krátky test Splash-u na sme.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Krátky test Splash-u na sme.sk

Napriek množstvu negatívnych reakcií neprajníkov tohto modelu, ktorí sa ho snažia porovnávať s autami iných kategórií a snažia sa nájsť týmto spôsobom nejaké nedostatky, získal Splash ďalšie plusové body, tentoraz v krátkom teste redakcie www.sme.sk .

Pár citátov z tohto testu, ktoré potešia:

Splash je prvé malé auto, ktoré skutočne ťaží z koncepcie karosérie typu minivanu a pritom neplatí daň z jazdných vlastností a dizajnu. Všetky línie majú svoj zmysel, predná maska zapadá do rodiny Suzuki a široké lemy blatníkov umožnili použiť širší a stabilnejší podvozok, než je u obdobných automobilov zvykom.....
    .....S prehľadnou karosériou sa výborne parkuje a subjektívne sa zdá byť nízky aerodynamický hluk na diaľnici, teda najmä voči konkurenčným autám.....

.... oceňujeme jednoduché sklápanie zadných operadiel do jednej roviny s dnom kufra.....

....Z pozície vodiča zaujme prehľadná a na túto triedu mimoriadne kvalitne spracovaná prístrojová doska. Rovnako pôsobivé je radenie prevodových stupňov a ponuka odkladacích priestorov. Najvyšší stupeň vybavenia v testovanom aute ponúka veľa, vrátane stabilizačného systému ESP a šiestich airbagov. Vozidlá s podobnou výbavou stoja bežne okolo pol milióna.....

....Od malého auta tejto koncepcie možno očakávať zaujímavý vnútorný priestor aj dostatok miesta, ale jazdné vlastnosti boli nad očakávanie dobré. Silnejšia verzia sa presvedčivo správa aj na diaľnici a dobre zvláda zákruty....
    ....Obratnosť a ľahká ovládateľnosť povyšuje Splash nad ostatné miniautá a hravo obstojí aj proti kategórii malých vozidiel. Odskúšaná technika, pekná karoséria, kvalitné spracovanie a výborný podvozok urobili z modelu Splash silnú osobnosť v kategórii najpredávanejších automobilov....

....Kvalita spracovania interiéru a použité materiály sú na podstatne vyššej úrovni, než ponúka konkurencia v tejto triede. Nás zaujal najmä priestor.....

.....Batožinový priestor má dvojité dno a dosť hlbokú spodnú časť. Nakladací otvor dosahuje na túto triedu maximálne možné rozmery.....

A ja už len za seba dodám: Skvelé auto!

Lokalita
    Rajecké Teplice

Predvolené Re: Krátky test Splash-u na sme.sk

Môžem sa pridať, do teraz máme 305 km a super! Motor ide ešte ležérne, ale on sa vybehá!
    Vnútorný priestor 100 bodov!
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

TEST: Suzuki Splash – benzín porazil diesel
    Kód:
    http://auto.sme.sk/c/3996432/test-suzuki-splash-benzin-porazil-diesel.html
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi
    TEST: Suzuki Splash – benzín porazil diesel
    Kód:
    http://auto.sme.sk/c/3996432/test-suzuki-splash-benzin-porazil-diesel.html
    Ani sa moc nečudujem, však ten diesel-motor sa narodil v dielni Fiatu

5. Predvolené Re: Krátky test Splash-u na sme.sk

No a akoby toho nebolo dosť, sympatická recenzia Splashu, od ešte sympatickejšej Lucie a jej "televízneho štábu". Opäť na SME: VIDEO

..no pobavilo ma to video.
    že vraj plnohodnotné rodinne vozidlo - tak to asi veľmi ťažko, skor absolútne vôbec, ani SX4 by som nenazval plnohodnotným rodinným autom, tobôž Splasíka.
    No a keď Lucia počas jazdy oboma rukami začala pchať svoje veľké okuliare, do tej schranky na strope tak mi kvalita recenzie bola hneď zrejmá.

Ale na pobavenie môže byť

7. Predvolené Re: Krátky test Splash-u na sme.sk

Vidno na prvy pohlad, ze sa v autach vyzna a ma spravne soferske navyky, teda za ziadnych okolnosti sa nepustat volantu a to chcela testovat sportak, no neviem ako by to dopadlo.
    Suzuki Swift 1.3 GLX 2007

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Dnes už môže tuším naozaj robiť hocikto hocičo
    "Keď sa autíčko rozbieha v takéto teplé dni so zapnutou klímou, je lenivé. Ale keď sa už rozbehne.... Možno to je počuť, je to jedna-dvojka."
    Kabaretné predstavenie slečinky, pre ktorú Splash nie je vôbec drahé auto, ako sa vyjadrila (však 400 tisíc v tej výbave akú testovala nie je vôbec veľa ) a je zrejme zvyknuta minimalne na X5-ku, ktorá ani v takéto teplé dni nie je so zapnutou klímou lenivá

Kvalitnú recenziu Splash-a v anglickom jazyku najdete: TU

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi
    Kvalitnú recenziu Splash-a v anglickom jazyku najdete: TU
    Až na small tiny detail, že v názve recenzie píšu: Making waves the Suzuki Slash mini-mpv .
    Suzuki SLASH
    Slash je gitarista Guns n Roses

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •