Zobrazenie výsledkov ankety: Ako ste sa dozvedeli o SuzukiClub.sk??

Hlasujúcich
101. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Reklama za stieračom/samolepka na aute

0 0%
  • Od známeho

5 4,95%
  • Našiel som vo vyhľadávači na nete

88 87,13%
  • Iným spôsobom (napíšte ako)

8 7,92%
Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 98

Téma: Ako ste sa dozvedeli o SuzukiClub.sk??

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Ako ste sa dozvedeli o SuzukiClub.sk??

Ako ste sa dozvedeli o SuzukiClub-e?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Predvolené Re: Ako ste sa dozvedeli o SuzukiClub.sk??

Mimochodom, co tak nejake samolepky s reklamou na suzukiclub na sklo auta, neuvazuje sa?
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal green-ignis
    Mimochodom, co tak nejake samolepky s reklamou na suzukiclub na sklo auta, neuvazuje sa?
    Uvažuje sa Až budú, dám vedieť, len momentálne premýšlam ako ich distribuovať prípadným záujemcom. Jedine čo ma napadá je osobný odber alebo na dobierku

Nálepky by boli fajn, ak by bol záujem, môžem ich vyrobiť, nakoľko pracujem v tejto oblasti
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi
    Nálepky by boli fajn, ak by bol záujem, môžem ich vyrobiť, nakoľko pracujem v tejto oblasti
    Dobré vedieť Dal som ich síce už skoro pred mesiacom robiť jednej firme a nejak stále nie sú hotové. Ak by z nich nič nebolo, tak....

6. Predvolené Re: Ako ste sa dozvedeli o SuzukiClub.sk??

Dobrá vec nalepky.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Samolepky su hotové, ak to stihnem, dnes pre ne pôjdem a môže sa začať distribúcia
    Foto samolepky sem zavesim hneď ako ich fyzicky budem mať.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Takto vyzerajú samolepky - rozmer 15x3cm, nalepovateľné z vnútornej strany okna, čitateľné z vonkajšej strany, priesvitná fólia, písmo ako na obrázku.

Momentálne ich mám 70 kusov. Som ochotný ich poslať každému, kto mi cez súkromnú poštu zašle poštovú adresu.
    Za samolepky nechcem nič, t.z. 0.-SKK, rozhodol som sa, že túto reklamnú kampaň zafinancujem zo svojho, ale poštovné si bude musieť uhradiť každý sám.

To znamená, že v prípade záujmu pošlem samolepku v obálke v cene poštovného.
    A keďže sa mi neche vypisovať tie stupidné papieriky na dobierku, tak sa spolieham na serióznosť každého, kto si samolepku objedná, že mi následne tých pár korún za poštovne pošle na účet. Možno sa teraz niekto smeje, že pár korún za známku, ale 70x pár korún je už predsa len nejaká ta suma.

Podmienkou je len, že skončí skutočne nalepená na vlastnom aute a nie niekde na výklade.
    Prípadne možný osobný odber po dohovore.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	suzukiclub_samolepka.JPG‎ 
Zobrazení:	1517 
Veľkosť:	17,9 KB 
ID:	123  

9. Predvolené Re: Ako ste sa dozvedeli o SuzukiClub.sk??

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Takto vyzerajú samolepky - rozmer 15x3cm, nalepovateľné z vnútornej strany okna, čitateľné z vonkajšej strany, priesvitná fólia, písmo ako na obrázku.

Momentálne ich mám 70 kusov. Som ochotný ich poslať každému, kto mi cez súkromnú poštu zašle poštovú adresu.
    Za samolepky nechcem nič, t.z. 0.-SKK, rozhodol som sa, že túto reklamnú kampaň zafinancujem zo svojho, ale poštovné si bude musieť uhradiť každý sám.

To znamená, že v prípade záujmu pošlem samolepku v obálke v cene poštovného.
    A keďže sa mi neche vypisovať tie stupidné papieriky na dobierku, tak sa spolieham na serióznosť každého, kto si samolepku objedná, že mi následne tých pár korún za poštovne pošle na účet. Možno sa teraz niekto smeje, že pár korún za známku, ale 70x pár korún je už predsa len nejaká ta suma.

Podmienkou je len, že skončí skutočne nalepená na vlastnom aute a nie niekde na výklade.
    Prípadne možný osobný odber po dohovore.

No myslel som si že tá nálepka bude troška dizajnovo riešená moc sa mi nepáči ale čo už ked už sú také.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO
    No myslel som si že tá nálepka bude troška dizajnovo riešená moc sa mi nepáči ale čo už ked už sú také.
    Iniciatíve sa medze nekladú, ak si chce niekto urobiť vlastnú, podľa svojich predstáv ma voľné pole pôsobnosti

Nie je problém urobiť dizajnérske dielo, ale nie je zaručené, že sa bude páčiť všetkým (každý mame iný vkus) a tiež cena za vyrobenie by bola iná (keďže sa jedná o malú sériu).
    Volil som jednoduchosť a výraznosť, aby si to človek na aute všimol a vedel to hneď prečítať.

Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •