Zobrazenie výsledkov ankety: Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Hlasujúcich
25. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Áno, k lepšiemu

2 8,00%
  • Nie, nezmenil sa

17 68,00%
  • Neviem posúdiť

6 24,00%
Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 14

Téma: Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Predvolené Re: Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

No neviem, ale coskoro idem menit pneu. M.kona servis pravdepodobne, tak dam vediet ako je to aj s cenou oproti minulemu roku ci sa pochlapili
    Ked som bol v aprili v PN suzuki na garancke pohoda aj cena...pisal som uz tu o tom. Uvidime

3. Predvolené Re: Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Ci sa zmenil, to uvidim za par dni. Ale uplne ma zaraza oficialna stranka www.suzuki.sk, neda sa tam nic vycitat. Doslova ako by islo o sabotaz firmy oficialnym dovozcom. To som snad este ani nevidel take nieco. A trva to uz asi dva tyzdne.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Citácia Pôvodne odoslal Slavomir Zobraziť príspevok
    ... Ale uplne ma zaraza oficialna stranka www.suzuki.sk, neda sa tam nic vycitat....
    Čo by si tam chcel vyčítať?

Ja hovorim, krizu na nich. Aj ked odnesu tu hlavne len obycajni ludia. Hentak by sa mali spravat k zakaznikom-ludom bezne, teraz im to dochadza aj ked je mozno pozde... Tie auta su este stale cenovo vyssie k platom a celkovo ceny aut.. ako v inych krajinach. Uvidime ako sa budu spravat k ludom po krize...ci ich to neopusti
    Naposledy upravil marcelko; 20-10-2009 o 18:09

6. Predvolené Re: Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Čo by si tam chcel vyčítať?
    Zhruba to co bolo pred tymi dvoma tyzdnami. Teda vybavy, cennik, akcie, aktuality. Nic z toho tam teraz nie je. Tie auta su kvalitne, je co prezentovat. A ja, ako majitel jedneho z nich, mam zaujem aby sa rady nas majitelov rozsirili. Pred 3-4 mesiacmi bolo Suzuki v predaji osob. aut na Slovensku na 4-5 mieste, teraz je na desiatom. Nieco nedobre sa deje, aj servisy maju v tom svoj podiel. O tom niekedy pozdejsie.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Slavomir Zobraziť príspevok
    ...Teda vybavy, cennik, akcie, aktuality. Nic z toho tam teraz nie je.....
    Možno len zle pozeráš napríklad

8. Predvolené Re: Máte pocit, že sa zmenil prístup servisov k zákazníkovi v čase krízy?

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Možno len zle pozeráš napríklad
    Skus si nahodit Splasha, ja tam vidim velku nulu. A ta vybava co sa Ti ukazala na SX4 bola pre ake prevedenie? Polka lavej strany je uplne prazdna, na co je taka hlupa grafika? Povazujem to za chore.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Neviem, ale mne funguje všetko, pri všetkých modeloch. Možno máš problém vo svojom prehliadači

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

Netvrdím že ta stránka je geniálna ale určite funguje ... bude to len v tvojom prehliadači...

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •