Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 35

Téma: Pokuty za rýchlosť

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Pokuty za rýchlosť

Tak dnes mám páni zážitok. Gratulujem súdruhovi Kaliňákovi a jeho zboru
    Dnes ma v obci kde je 50 km/h namerali. A koľko? 56 km/h

Najskôr som myslel, že si robia srandu. Keď mi poliš povedal, že kebyže 55 tak ma pustia bez pokuty, ale že 56 už musia pokutovať, tak som si stále myslel, že je to vtip.

Nebol.

Že či som ich nevidel (nevidel), či viem koľko som išiel (neviem, lebo nečumím furt na tacho)....

Nech im mojich 10€ padne na úžitok.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Pokuty za rýchlosť

Mna uz tiez zastavili za 55 km/h. Tiez som si myslel ze si robi srandu. Nakoniec po dohovore ma pustil bez pokuty, takze asi nieco na tom bude ze 55 alebo 56 je rozdiel aj ked je to odveci.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Je to úplne od veci, choré. To nemá nič spoločné s bezpečnosťou cestnej premávky.

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Najskôr som myslel, že si robia srandu. Keď mi poliš povedal, že kebyže 55 tak ma pustia bez pokuty, ale že 56 už musia pokutovať, tak som si stále myslel, že je to vtip.

Nebol.
    No neviem ci to este plati, alebo nie, ale doteraz to bolo tak ze v meste tolerovali o 10% rychlejsiu jazdu (teda teraz 55km/h) a mimo obce max o 10 km viac. Je to smola ak to clovek tak vymakne o 1km, no potom sa uz neda svietit, ak su pani v zeleno - bielom neoblomni.
    Škoda Felicia r.v.´99, Suzuki Sx4 1.6 GLX 4x4 r.v.´09, Subaru Impreza WRX STI ´09

Uz som pocul ze casy, ked sa tolerovalo prekrocenie rychlosti do 10 km/hod su uz davno prec. Je to fakt chore. Osobne si myslim, ze clovek moze skor urobit chybu, ked bude stale kukat na tachometer.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Mňa ani tak neštve tých 10 euro za takúto prkotinu. Ako, ok, moja chyba, mal som isť radšej pod 50 km/h a nemuselo to byť (hoci som vtedy na tacho ani nemrkol a išiel som vyslovene na "pocit"). Ale keby rovnako chytali aj všetkých kamikadze pilotov, čo jazdia 90 a viac po meste a vytláčajú ostatných a podobne. Na tých si netrúfnu, ani keď idú práve oproti.

Ja podobný zazitok davnejsie 3 mesiace stary. Idem domov, a v BB na poslednom semafore smerom na BR napravo autobusova stanica. Na semafore akurat naskakovala oranzova tak som trocha pridal predo mnou 2 auta, za mnou jedno, ktore sme stihli prebehnut. Namerali nam nieco cez 64 km/h. Boli v krikoch vraj radar o 500m zastavila hliadka. Najprv bezna cestna kontrola ked nic nenasli tak isli na mna s rychlostou. Samozrejme zastavili aj tych predo mnou a toho za mnou vsetci po 100 euro. Este dali aj fukat na alkohol. Najlepsie bolo ze mi 25 min. vypisoval jeden policajt sek na pokutu. Jeden roztrhal, ponadaval ako ho to nebaví, uzasne. Co bolo najlepsie ze mi odobrali na mieste vodicky... lebo som nemal pri sebe 100 euro na zaplatenie hned. Az ked zaplatim sek, mam si vodicky vyzdvihnut na dopravny inspektorat. Ked som si pytal dokaz ze ma vraj teda odfotili odpoved policajta ze su 500m vzadu, je tam premavka, ist za nimi sa neda iba ak si poziadam písomne o foto na inspektorate. Poucenie? Od dnes chodim cez mesto obec pomaly aj cez semafor a brzdím premavku ako sa len da

Citácia Pôvodne odoslal marcelko Zobraziť príspevok
    Ked som si pytal dokaz ze ma vraj teda odfotili odpoved policajta ze su 500m vzadu, je tam premavka, ist za nimi sa neda iba ak si poziadam písomne o foto na inspektorate. Poucenie? Od dnes chodim cez mesto obec pomaly aj cez semafor a brzdím premavku ako sa len da
    ak si mal pocit ze blafuju, mal si sa tych 500m prejst aj peso, za tych 100 eciek to stalo

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    ak si mal pocit ze blafuju, mal si sa tych 500m prejst aj peso, za tych 100 eciek to stalo
    možno by dostal dalších 100, že sa tam motá pešo.

Moje Suzuki
    SX4 Freeze 1.5 GLX AC

Citácia Pôvodne odoslal marcelko Zobraziť príspevok
    Boli v krikoch vraj radar o 500m zastavila hliadka.
    Ja sa tam riadim modrou strechou fabie na výjazde zo sad-ky ale kde tam v kríkoch namerali teba?Od dnes brzdím premávku v BB aj ja.
    Ale dôkaz si si vypýtať mohol aj keď človeka to nie vždy napadne.
    Keď som bol v čechách tak všetky radary merali vstupy do mesta a výstup nikdy nikdo lebo sa toho chceli čím skôr zbaviť. Ale naši sa riadia prémiami nie bezpečnosťou. Už som si overil že ráno majú na stoloch lístky s min sadzbou pokút ktoré majú v daný deň vyzbierať.
    Joj rozpísal som sa asi aj mimo tému. Nech mi admin odpustí
    SX4 freeze 1.5 UL

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •