Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 12

Téma: Suzuki Swift Sport - omezená edice - anketa

1. Predvolené Suzuki Swift Sport - omezená edice - anketa

Jsme autorizovaný prodejce Suzuki v Česku a zajímá nás jestli by měl někdo zájem o vylepšenou verzi Swiftu sport. Byla by to omezená exkluzivní edice. Auto by bylo odlehčené, vylepšený podvozek a motor. Co na to říkáte?
    Naposledy upravil PsíVocas; 26-09-2009 o 23:28 Dôvod: Chyba

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Suzuki Swift sport - omezená edice - anketa

Môžeš prezradiť o akého predajcu konkrétne sa jedná?

Zaujímalo by ma tiež v čom bude spočívať odľahčenie auta (karbonová kapota, alebo aj nejaké iné diely?), vylepšený podvozok (čo konkrétne, zosilnené ramená, športový staviteľný podvozok, brzdy, priečne rozpery???) a motor (supercharger, športový filter vzduchu, iné vstrekovače, iná škrtiaca klapka, iná RJ, ladený výfuk???)?

A aspoň odhadovaný cenový rozdiel oproti sériovému Swift Sport?

3. Predvolené Re: Suzuki Swift sport - omezená edice - anketa

Autostart Mikeš České Budějovice. Je to pouze nápad. Zatím to není tak promyšlenné. Cena by byla max. o 100 000 větší než u obyč sportu. Spiš nás zajímá jestli by byl zájem o omezenou edici pár vozů. Ještě doplním, s tím odlehčením, nejspíš i jiné díly.
    Naposledy upravil PsíVocas; 27-09-2009 o 11:18

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Napad je to urcite skvely. Keby to bola nejaka edicia od Suzuki Motorsport alebo aj inych upravcov. Pre Sporta je toho dost vela. Urcite by som si to rad pozrel, len ktovie ako to bude s predajnostou takeho auta. Ja napriklad zaujem on nemam len preto lebo uz Sporta mam (Ignis Sport )
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

5. Predvolené Re: Suzuki Swift sport - omezená edice - anketa

No právě je otázka kolik lidí by si to koupilo. Ten tvůj Ignis je pěknej, ale myslím si, že větši závodni potenciál má Swift

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal PsíVocas Zobraziť príspevok
    ....Je to pouze nápad. Zatím to není tak promyšlenné. Cena by byla max. o 100 000 větší než u obyč sportu. Spiš nás zajímá jestli by byl zájem o omezenou edici pár vozů....
    Otázka znie, pre akú cieľovú skupinu zákaznikov by to bolo ušité.
    Lebo podľa môjho názoru Swift Sport ako taký je už pomerne ojedinele predávané auto vzhľadom na cenu. Kúpi si ho fanda značky, alebo človek ktorý chce nejaký hot-hatch, ale nemá na podobné vozy ako napr. Clio Sport.
    Potom sa dostávam k momentu, že takto upravený a drahší Swift Sport by si zrejme kúpil človek, ktorý ho chce používať ako športové náčinie viac, ako približovadlo do práce. A to si netrúfam odhadnúť koľko by sa takých ľudí našlo.

Myšlienka dobrá, len ČR/SR trh je asi príliš malý a slabý Ale držím palce, aby z toho niečo bolo a ja som sa mýlil.

7. Predvolené Re: Suzuki Swift sport - omezená edice - anketa

Swift sport určitě na Clio má Je pravda, že ten trh je malý což je škoda...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Možno by to chcelo risknúť a urobiť najskôr 1 kus, a s tým obehnúť republiku a zorganizovať nejaké predvádzacie akcie (najlepšie s podporou SuzukiClub.sk ). Ono je lepšie raz vidieť a zažiť na vlastné oči ako 10x počuť a vidieť na nete.

9. Predvolené Re: Suzuki Swift sport - omezená edice - anketa

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Možno by to chcelo risknúť a urobiť najskôr 1 kus, a s tým obehnúť republiku a zorganizovať nejaké predvádzacie akcie (najlepšie s podporou SuzukiClub.sk ). Ono je lepšie raz vidieť a zažiť na vlastné oči ako 10x počuť a vidieť na nete.
    Tak toto by měl spíš zorganizovat importér..

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

To je síce pravda, ale ak importér v ČR je aktívny a prozákaznícky orientovaný rovnako ako tu v SR, tak potom

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •