Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: Najlepšie "poľovnícke auto"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Najlepšie "poľovnícke auto"

Suzuki Jimny po 2-hý krát zvíťazilo v kategórii "Najlepšie poľovnícke auto" nemeckého magazínu Jäger. Súčasne bolo ocenené trofejou "Goldenen Keiler" (Zlatý diviak).

Ďalší úspech znamenalo 1-vé miesto v súťaži "Král snehu 2008" nemeckého časopisu Auto Bild.

V súťaži "4Wheel Fun Supertest" obsadilo Jimny 10. miesto za 715 získaných bodov z 1.000 možných. Víťaz súťaže získal 842 bodov.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	goldenen_keiler.jpg‎ 
Zobrazení:	561 
Veľkosť:	61,6 KB 
ID:	71  

Predvolené Re: Najlepšie "poľovnícke auto"

To hovorím aj ja. Jimny je v lese ako doma. Nivu už nechcem. Samuraj a jimny su fajn. Samuraj pre menej solventných a jimny pre solventnejších lesnikov a poľovníkov. Aj ked u nás jazdia solventnejší "poľovníci" na ML a X5 a nesolventní na 120tkach.
    No a na snehu som ho ešte moc nevyskúšal ale hľadám nejaké pneu a potom ho prevetrám...................... ak nasneží

Dnes som prechádzal cez zasneženú priekopu ale pod kolesami sa prelomil ľad a ja som klesol asi o 30cm nižšie a bolo. Už som vytáčal číslo na lesný traktor ale potom som si povedal že by v tom bol čert aby to Jimny nezvládol. No popasoval sa asi 10-15 minút ale vydral sa a vyletel späť na cestu. Odtrhol som síce zásuvku od ťažného zariadenia ale na to v čom som bol je pre mňa až neuveriteľné že som neodtrhol toho viac a čo ten Jimny dokázal a to len s cestnými pneumatikami. Teraz ľutujem že som nemal foťák, ten pohľad na auto v priekope Páni by ste neverili že sa odtiaľ dostal. Dnes ma Jimny podržal a ja som milo prekvapený.
    SUPER

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,5i Freeze

Citácia Pôvodne odoslal drozdik Zobraziť príspevok
    Samuraj pre menej solventných a jimny pre solventnejších lesnikov a poľovníkov.
    Suzuki Samurai alias lesnícky traktor

Odhŕňanie snehu so Suzuki Samurai

Offroad Svrčinovec

Off road Tisovec 2009

Sranda na ľade

Way of life!

5. Predvolené Re: Najlepšie "poľovnícke auto"

Jimmy je fajn do lesa, aj na off-road ale je dosť male, a nevyhovujuce pre vyssich ludi ale je to best car na off-road

tak tak. Aj môj šef je vysoký a snažil sa tam napasovať a kedže je nemec tak som mu hodnu chvíľu vysvetľoval že ta sedačka sa už viac dozadu neposunie. Stale len ja ja ja, a skoro vytrhol sedačku . Faktom ale je že ked sa dostal do terenu prestalo mu to vadiť a pre zmenu takmer vytrhol nápravu .

7. Predvolené Re: Najlepšie "poľovnícke auto"

Citácia Pôvodne odoslal drozdik Zobraziť príspevok
    tak tak. Aj môj šef je vysoký a snažil sa tam napasovať a kedže je nemec tak som mu hodnu chvíľu vysvetľoval že ta sedačka sa už viac dozadu neposunie. Stale len ja ja ja, a skoro vytrhol sedačku . Faktom ale je že ked sa dostal do terenu prestalo mu to vadiť a pre zmenu takmer vytrhol nápravu .
    no jo sak v terene je ako doma..

Lokalita
    Kysuce
    Moje Suzuki
    1,9 DDiS, 3.dver.model 2010, čierne,

jimny je ok, po sklopení sedačiek odvezie i úlovky, "myslím poľovnícke" v pohode, po 8 rokoch som bol bez závad,

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Ti co mate radi Jimnyho, pozerajte zajtra Autosalon na Prime. Bude tam jeden zeleny.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •