Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 26

Téma: Xenonové svetlá SX4

1. Predvolené Xenonové svetlá SX4

neviete kde by sa dali zohnat ? pretoze v autodoplnkoch som ich nenasiel a na nas trh sa tieto auta s xenonovymi reflektormi ani nedovazaju

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

k tomu potrebuješ aj automatické nastavovanie výšky, inak je to na techničák .

3. Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

tak to mi netereba ja si to viem dat zapisat do TP tak ako mam aj teraz na felicii

Myslím, že regulérny xenon na sx4 nebude problém, aj s automatickým naklápaním. Objednaj tu, min. 300 kusov:
    Xenon SX4

Potom daj vedieť, jeden set zoberiem

5. Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

a nevie niekto o niekom kto mi vie zohnat taketo svetla na SR?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal weg66 Zobraziť príspevok
    k tomu potrebuješ aj automatické nastavovanie výšky, inak je to na techničák .
    Tak tak, už sa o tom debatovalo v téme Xenóny - prestavba z H4

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

Citácia Pôvodne odoslal rmaudio Zobraziť príspevok
    tak to mi netereba ja si to viem dat zapisat do TP tak ako mam aj teraz na felicii
    sorry priteľu--ale to,že sa môže niekomu stať...poistná udalosť... z dôvodu oslnenia ťa asi veľmi netrápi

Zdravím, informoval som sa u internetového predajcu suzuki ohľadom tých xenónových svetiel Xenon SX4. Odpoveď: tieto xenónové svetlá sú určené len pre pravostranné riadenie - teda pre JPN a GB. Tu by to oslepovalo protiidúcich vodičov a navyše by nesvietili tam kde majú. Tešil som sa, ale márne. .
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

9. Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

ZATAVA1100; DACIA 1310 BREAK; FIAT UNO 1,3D; FIAT PUNTO 1,2; FIAT STILO 1,2; PEUGEOT J5, FIAT SEDICI EMOTION (1,6 - 88 kW 120hp, 4x4, ESP, MP3+CD menic, zimny paket 2009)

10. Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

super link fakt, len ja neviem ja ked som dal do mojej sx4 prestavbovu sadu, tak stale sa mi asi po 2h jazdy rozsvietila kontrolka oranzova ze chyba motoru a auto zdochlo. a stale muselo ist na servis na vymazanie, potom zistili ze balast rusil riadiacu jednotku

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •