Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 26 z 26

Téma: Xenonové svetlá SX4

Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

a odkial si zohnal ake nastavovanie svetiel automaticke?? A ostrekovace ake?? Ja som akurat v piatok doniesol sadu na dorabku ostrekovacov.. Ale to vyskove nastavovanie asi riesit nebudem..
    Co sa tyka celych svetiel na swifta, ano su aj s angel eyes, ale bolo vela takych ktore nemali elektonicke nastavovanie sklonu svetiel.. Teraz uz su aj s nastavovanim, ale mas zvlast stretavacku a potom na dialkove zase halogen. A to sa mi nepaci. Tato prestavba je presne to, co som chcel

2. Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

tak na to gyroskopicke nastavovanie svetiel som nasiel jedneho vyvojara ktory to skonstruoval, fabricky to montuju do SKODOUKY octavie nove a RS

A co ta stalo to nastavovanie svetiel?? Montoval si si to potom sam alebo Ti to ten clovek aj namontoval?

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

Citácia Pôvodne odoslal rmaudio Zobraziť príspevok
    dufam ze sa vam to paci, prerabka vyjde na cca 300 euro s pracou komplet tak ako vidite. montaz okolo 6h uz aj s lakovanim toho plastu chromoveho.
    asi ma budete mať za idiota ale mam otazku ohladom toho, že tam su už aj stretavačky a dialkače?
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SX4

Citácia Pôvodne odoslal rmaudio Zobraziť príspevok
    dufam ze sa vam to paci, prerabka vyjde na cca 300 euro s pracou komplet tak ako vidite. montaz okolo 6h uz aj s lakovanim toho plastu chromoveho.
    Aj ja idem do toho, chcem sa spýtat ci si spokojný
    Ci to svieti fakt jak plnohodnotny xexon

6. Predvolené Re: Xenonové svetlá SX4

Hľadal som na internete, a našiel som niečo na bomby: Suzuki SX4 - Hidplanet.com

A potom som ešte našiel Suzuki Sx4 Bi-Xenon Hid Headlamp

čeknite to..

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •