Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 38

Téma: Japonské vs. európske diesle

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Predvolené Japonské vs. európske diesle

Citácia Pôvodne odoslal suzukac Zobraziť príspevok

japonci nevedia robit dizel na to su dobry zabozruti koncern PSA
    a toto si kde zobral?

diesel od Toyoty a Hondy a Isuzu sú úplne niekde inde ako európske. Netrasú sa tak ako európske a ani nemajú taký prij..... traktorový zvuk. To že su lepšie vyvážené potvrdí hociktorý normálny technik prípadne automechanik.
    Inak od Isuzu berú motory aj EU značky a niektoré majú od nich licenciu.
    Naposledy upravil lee; 28-08-2009 o 09:43
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Predvolené Re: Japonské vs. európske diesle

ved aj suzuki mohlo radsej davat isuzu motory a nemuseli pod nazvom DDiS kamuflovat renault, fiat a PSA motory. Inak traktorovy zvuk mi vadi asi najmenej na mojej sx4-ke.

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Máš pravdu. PSA sú lacnejšie? Neviem prečo ich berie Suzuki od PSA.

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

lee preco sa potom najviac dizlov predava prave od citroenu, peugeotu a renaultu? a o tom aky ma motor zvuk rozhoduje veeela faktorov sposob akym je motor plneny, konstrukcia atd!!

japonske auta maju vela benzinov v ponuke k svojim modelom aaale malo dizlov!

po dalsie ked europa robila auta a motorky tak japonci pasli neviem co a ohanali sa samurajskymi mecmi aaale potom urobili priemyselnu spionaz a su na vrchole!!!

japonec a dizel= katastrofa, aaale japonec a benzin = super vozenie bez poruch a s vybornym vykonom a malou spotrebou!!

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

to suzukac: Trend motorov diesel je len v EU. nikde vo svete toľko traktorov nebehá.
    určite sa tu začali vyrábať skorej autá ako inde ale skorej boli asi v USA ak sa nemýlim. Ford bol kedysi špička a Henry Ford toho v automobilovom priemysle zaviedol viacej.
    Japonci nerobili síce žiadnu špionáž ale vedia dostať z minima maximum .
    To že behá v EU toľko traktorov je výsledok toho že sa tu predáva toľko EU značiek.
    Pozri sa na USA, Canadu, Asiu včetne Japonska a ďaleký východ aký je pomer benzínu voči dieslu. Diesel tam nemá nejaké veľké obsadenie.
    To len v EU jazdia dymiace traktory.

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki

to lee: nie celkom mas pravdu lebo pan Henry Ford urobil "iba "to ze Fordy boli PRVE SERIOVO vyrabane auta na linke, DAAAvno pred fordom tu boli europske RUCNE robene auta!!

a bohuzial japonci ROBILI a ROBIA priemyselnu spionaz iba to tahaju do dokonalosti s pouzitymi materialmi a s presnostou pri vyrobe to je ich mentalita!

ano nema ale aj to co ma tak je percentualne viac zastupene europskymi dizlami a ak nie celym autom (lebo napr.usa nemaju swift ale metro, nemaju 3000GT ale dodge stealth a pod.) tak agregatom z europrodukcie preco asi?

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal radoslav Zobraziť príspevok
    suzukac napisal:
    japonec a dizel= katastrofa,aaale japonec a benzin=super vozenie bez poruch a s vybornym vykonom a "malou spotrebou!!
    Nemas celkom pravdu, mas aj osobnu skusenost?
    Mali tusim obsahy 2,5 a 2,8 litra. Uz vtedy mali nabehane min. 500tis km!!!

Verdikt: ako sa hovori "neznicitelne motory".
    Osobny tip: Toyota Hilux

Takze urcite nie katastrofa, len treba mat osobnu skusenost a nie jedna pani povedala.
    Tolko OT.

ano ale teraz sa tahame za slovicka asi si ma zle pochopil! 2,5 az 2,8l motory o vykonoch DO 180 koni v poho nabehaju 500000-600000 km!!! a to bez ohladu ci japonec alebo europa!

preco potom amerika ma asi 4,2 az 6,3l v osobakoch? a maju iba 300koni ked hoc ktora japan 2000 ma 300 koni? ono to proste vydrzi 1 000 000 km bez go!

a tu osobnu skusenost ozaj s dieslom nemam lebo nemam rad naftu
    ale nato staci pozriet testy aj ked nie su celkom objektivne lebo zalezi aky clovek (rozumej nemec, francuz, poliak) robí test na aku znacku mercedes, peugeot, maluch

Predvolené Re: Sklamanie zo Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal suzukac Zobraziť príspevok
    Nemas celkom pravdu, mas aj osobnu skusenost?
    Mali tusim obsahy 2,5 a 2,8 litra. Uz vtedy mali nabehane min. 500tis km!!!
    ........
    Ak vedia urobit vysoko spolahlivu 2,8 tak urobia aj spolahlivy 2liter

2,5 alebo 2,8liter neje ziaden velkoobjemak, to su bezne objemy

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Chlapci, teda ja neviem, ale mam za sebou jazdu na Subaru BoxerDiesel - a poviem, vam, ze je to lahodka, ktora sice stala nemale financie a dlhorocny vyvoj, ale je to jeden z najkvalitnejsich us****ych dieselovych motorov vobec - a to najdolezitejsie - je japonsky!!!

10. Predvolené Re: Japonské vs. európske diesle

Ten diesel od Subaru sa fakt podaril. Tiez pocuvam v testoch same chvaly.

Co sa tyka dieslu v USA tak tam je ho ako safranu. Preco? Jednoducho v USA nemaju (nemali) dvojaky meter na emisie pre diesel a benzin. Az tieto najmodernejsie diesle splnaju najprisnejsie normy (napr. Californske).
    V Californii som videl za pol roka jedno TDI (rok 2006) a to som si ho doslova vyfotil do mobilu pocas stania na semafore . Otazka je ci to bol fakt diesel alebo len si tam pricapil amik nieco co kupil na ebayi
    Suzuki SX4 Outdoor Line
    1,6 GS 4x4 ABS ESP AAC MP3
    Bright Red

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •