Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 21

Téma: Poškriabaný lak

Predvolené Poškriabaný lak

Mozno to niektory poznate. Rano pridete k autu a zistite ze mate posrabany lak trebarz na dverach. Nejaky pako mi za bieleho dna vcera presiel asi niecim kovovym po zadných dverach. Nie je to hlboke ale lak je dole ostala biela stopa cca 12cm poradte co stym. Ci staci nejaka korekcna tycinka co je najlepsie aby to tak nebilo do oci. Na nete som videl aj nejake video s fenom a alobalom ale smirglovat lak atd...sa mi zda blbe. Neviem mozno to tak robia aj v orig. servisoch. Dufam ze sa to takymto obmedzencom raz vrati.
    Naposledy upravil marcelko; 27-08-2009 o 10:10

Predvolené Re: Poškriabaný lak

mne raz nejaky pako obtiahol klucom cely bok na novom aute, dal som to prestriekat chlapikovi, co to robi doma v garazi, stalo to 5 litrov, tolko som mal spoluucast na havarijnej poistke, takze to bolo jedno ci by som to riesil cez orig. servis a poistku. To auto som neskor predaval do bazaru, kde si vobec nevsimli, ze bolo striekane, cize to bolo urobene fakt dobre.

Aj mne sa to stalo na novom aute a dokonca 2x po sebo uplne rovnako, od predneho spataku az po palivovu nadrz vzadu na ciernej C2. Skoro ma otocilo ked so to videl.. Tiez som to riesil v servise, ale norm, v autorizovanom, mal som spoluucast 2k.
    Ale bolo to urobene na jednicku.
    Pri 12cm srame by to to asi riesil skor to korecnou ceruzkou, zalezi aj na akej farbe to mas..
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi Zobraziť príspevok
    Pri 12cm srame by to to asi riesil skor to korecnou ceruzkou, zalezi aj na akej farbe to mas..
    suhlas, na to asi staci aj ceruzka, ...zena raz obtiahla vedro v garazi, ked cuvala von, to bol mozno aj 20cm skrabanec, navyse preliacila aj plech, vtedy som to nechal tak, bolo to na spodku dveri a nebilo to tak do oci, vzdy po umyti som to pretrel s ceruzkou, mozno po 5-tich rokoch tam uz boli naznaky hrdze, ...ale to mam aj teraz na tukancoch od kamenov na SX4-ke, ktora nema este ani rok

Poradte co by bola lepsie. Korekcny lak, alebo ta obycajna tycinka korekcna. Co lepsie zakamufluje ten skrabanec. Nieje velmi hlboky ale je

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Na tú škoricovú metalízu čo máš korekčnú voskovku nezoženieš.
    Takže buď to zatrieš korekčným lakom (podľa šikovnosti a škrabanca to ale aj tak bude viac alebo menej vidieť) alebo dáš prelakovať celý diel

Akurat som dosiel z TN suzuki predajne. Kupil som org. lak + farba. balenie za 9,92 Eura. Uvidim co sa da s tym spravit a ako to bude vyzerat vidis suuzuukii najprv naraznik teraz niekto poriesil zadne dvere za chvilu pojdem lakovat cele auto. Drzte palce suzukaci
    Naposledy upravil marcelko; 27-08-2009 o 17:39

Podarilo sa mi to nejako zatriet nieje to najhorsie, len neviem na niektorych miestach je ten lak trosku hrubsi, akoby sa to dalo nejako zabrusit zarovnat ak sa to da, ale aby som nezodral tu farbu.

Lokalita
    Kosice, SR
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift 1.3 GS, 2009, 17", JR Filter

Mne za posledny mesiac a pol niekto 3x presiel pravu (spolujazdcovu) stranu. Ocividne to robi zamerne. Budem to musiet riesit kompletnym prestriekanim dielov, kedze dotycny to tahal od zadneho svetla az po predne. Komplet celu stranu. Ciar je tam velmi vela. A dal si zalezat, na mnohych miestach siel pekne az na plech. Problem je, ze zadny blatnik je pevny diel s konstrukciou auta, ten nedaju dole aby prestirekali. A ked zodral aj pozink ... tak sa mam na co tesit po rokoch Mam obavy ze este neskoncil a teda je v podstate otazne kedy to dam opravit ...

J.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •