Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 41

Téma: Cvaknutie pri 20 km/h

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Re: Cvaknutie pri 20 km/h

Citácia Pôvodne odoslal peto Zobraziť príspevok
    No asi sa budeš musieť stále odomykať.
    Chacha, nebudem!
    Prave som na to dnes prisiel. Nieje to extra pohodlne, ale pohodlnejsie ako zamknut centralom a postupne odomykat 4 dvere. Takto:

Pristupite k uzamknutemu Splashu. Chytite klucku dveri batozinoveho priestoru a stisnete, akoby ste chceli dvere otvorit. Kym ju drzite stisnutu, odomknete dialkovym ovladanim auto (samozrejme, ze 2-krat, lebo na 1.-krat Vam aj tak otvori len vodicove dvere). A to je vsetko. Mozte vyskusat. Vsetky dvere sa otvoria, len kufor ostane zamknuty i po uvolneni jeho klucky a aj po dalsou stisnuti. Sice trochu "na hlavu", ale da sa to takto

2. Predvolené Re: Cvaknutie pri 20 km/h

Caute fandovia Suzuki,

stretli ste sa niekto s tym, ze pocas prveho rozjazdu po nastartovani sa od povozka ozve take tlmene, ale jasne, buchnutie? Zhruba po prekonani rychlosti 10-15 km/h a asi takej intenzity, ze na volante to citit nie je a ked je zapnute radio, asi sa to strati.

Mimochodom prepinac pohonu je stale v "auto" mode. (Napadlo mi, ze by to mohlo suvisiet so zadnou napravou...).

Diky za akekolvek komentare. Ak to SX4 robi aj ostatnym, tak to uz dalej riesit nebudem, ale ak som jediny, tak to je asi na reklamaciu.

Edited by Suuzuukii: Príspevok prekopírovaný z duplicitnej témy Buchnutie od podvozku počas prvého rozjazdu

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ako som ti napísal aj v SS, na 99% to je presne to isté o čom sa tu píše, aj keď označenie "cvaknutie" nie je možno to pravé orechové. Je to ako keby buchnutie gumeným kladivom od spodu do podvozku.

Lokalita
    Rajecké Teplice

zdravim vas pani a damy
    tak po dlhom case som sa povozil na maminom Splashi a zvuk o ktorom sa tu rozpravame vydava aj nas, nie je to aktivacia ESP, to je aktivne uz od cca 5km/h, ale je to pocut vzdy po novom nastartovani a rozbehu. Ako keby sa prehadzovala nejaka klapka ...
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ako som ti napísal aj v SS, na 99% to je presne to isté o čom sa tu píše, aj keď označenie "cvaknutie" nie je možno to pravé orechové. Je to ako keby buchnutie gumeným kladivom od spodu do podvozku.
    To bude automatické uzamknutie dverí nad 20 km/h sa tuším aktivuje.
    Suzuki Splash 1.2 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Sances Zobraziť príspevok
    To bude automatické uzamknutie dverí nad 20 km/h sa tuším aktivuje.
    Automatické uzamknutie Splash nemá.

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

To, ze to nie je, sa pisalo uz skor. Navyse mate Splash, ako pozeram. Zamyka? Nezamyka

Moje Suzuki
    SX4 - 1.6 NaviPlus 2WD

aj mne na sx4 to cvaka, krasne to je pocut v podzemnej garazi, kde nieje premavka.
    skor mam dojem ze to ide zozadu (kufor) nez z motora ci spodku, ale zvuk je svina klamliva

Ak by to malo byt ESP, da sa to vyskusat deaktivaciou ESP hned po starte, este pred rozjazdom.
    Ale ak sa jedna o cinnost priamo ABS, buchne to tak ci tak..

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Citácia Pôvodne odoslal Maxell Zobraziť príspevok
    aj mne na sx4 to cvaka, krasne to je pocut v podzemnej garazi, kde nieje premavka.
    skor mam dojem ze to ide zozadu (kufor) nez z motora ci spodku, ale zvuk je svina klamliva

Ak by to malo byt ESP, da sa to vyskusat deaktivaciou ESP hned po starte, este pred rozjazdom.
    Ale ak sa jedna o cinnost priamo ABS, buchne to tak ci tak..
    Je to ESP na 1000%. Riesil som to na Sporte, tiez pri 20 km/h.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Citácia Pôvodne odoslal Chamo Zobraziť príspevok
    zdravim vas pani a damy
    tak po dlhom case som sa povozil na maminom Splashi a zvuk o ktorom sa tu rozpravame vydava aj nas, nie je to aktivacia ESP, to je aktivne uz od cca 5km/h, ale je to pocut vzdy po novom nastartovani a rozbehu. Ako keby sa prehadzovala nejaka klapka ...
    ak je v aute ESP, je to urcite ESP. Popis "Ako keby sa prehadzovala nejaka klapka" je velmi vystizny.

Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •