Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 65

Téma: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Ochranný návlek na kapotu a náraznik

Uvažujem o objednaní si ochranného návleku na kapotu a nárazník na zimu, voči kameňom.
    Má s tým niekto skúsenosti? Plusy, mínusy????
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	ochranny_navlek.jpg‎ 
Zobrazení:	980 
Veľkosť:	58,0 KB 
ID:	64  

2. Predvolené Re: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

len povedz cenu. ja sa chystám poďobance strieknúť a zarovnať priehlbeniny, čo mi na kapote spravil nejaký inteligent a nejaký zaujímavý nasávací otvor by pomohol výzoru. robota zadara, cena len za materiál
    ignis 1328 2WD rv 2005

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

Cenu ešte nemám presne preverenú. Už som o tom uvažoval na predchádzajúce auto, 3 roky dozadu a vtedy to stalo okolo 5-6 tisíc, dufam že odvtedy ceny nejak rapídne nevzrástli.
    Viem je to kopa peňazí za také "nič", ale je to lacnejšie ako prelakovať kapotu a ja neznášam obité plechy od kameňov, čo sypú na cesty v zime naši fantastickí cestári.

4. Predvolené Re: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Cenu ešte nemám presne preverenú. Už som o tom uvažoval na predchádzajúce auto, 3 roky dozadu a vtedy to stalo okolo 5-6 tisíc, dufam že odvtedy ceny nejak rapídne nevzrástli.
    Viem je to kopa peňazí za také "nič", ale je to lacnejšie ako prelakovať kapotu a ja neznášam obité plechy od kameňov, čo sypú na cesty v zime naši fantastickí cestári.

to s cenou lakovania čo- vraviš sa mi zdá prehnané, keď vezmeš striekanie- len kapoty tak to nemôže byť taká pálka. ja tým zásterám neviem prísť na chuť, to už radšej zvolím priehľadnú fóliu čo dávajú firmy proti kamienkom ďob ďob
    ignis 1328 2WD rv 2005

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal marekks
    to s cenou lakovania čo- vraviš sa mi zdá prehnané, keď vezmeš striekanie- len kapoty tak to nemôže byť taká pálka. ja tým zásterám neviem prísť na chuť, to už radšej zvolím priehľadnú fóliu čo dávajú firmy proti kamienkom ďob ďob
    Veruže nie, cena za lakovanie 1 dielu vychádza dnes od 3 do 6 tisíc, podľa toho v akom stave je diel (podľa množstva tmelu, brúsenia, atď).
    Fólie 3M proti kameňom som mal na predchádzajucom aute, síce plnili svoj účel, ale veru ani to nebolo lacnejšie, meter fólie stál okolo 1000.-SKK, šírku už nepamätám koľko to malo, no a samozrejme robota "urob si sám".

Ten návlek nie je síce žiadne krásne spodné prádlo ale plní to podstatné čo od toho chcem a oproti dvom predchádzajúcim možnostiam sa mi to zdá najlepšia investícia.... ale koľko ľudí, toľko chutí.

6. Predvolené Re: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

No ja by som si osobne ten návlek na auto nedal vyzerá to auto potom dosť čudne skôr by som uvažoval o nejakých fóliach ale ako bolo písané tiež to nie je najlacnejšie no ale všetko má svoje + aj - tak si treba len vybrať.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Ja osobne neznašam auta co nemaju zadne lapače nečistôt.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Lokalita
    Rajecké Teplice

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Uvažujem o objednaní si ochranného návleku na kapotu a nárazník na zimu, voči kameňom.
    Má s tým niekto skúsenosti? Plusy, mínusy????
    A ty si našiel niečo takéto na Splash-ika
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    A ty si našiel niečo takéto na Splash-ika
    Mali by to vedieť urobiť na mieru na akékoľvek auto.
    Ešte som si ale nenašiel čas skočiť do tej firmy, keďže zima je zatiaľ ďaleko

Lokalita
    Rajecké Teplice

Ahá, to ma nenapadlo Tak pred zimou!
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •