Strana 3 z 7 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 65

Téma: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

Ty jo, super. Ale dovedeš si představit kolik by to tady stálo? 300doláčů?
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Najmenej

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Zima sa blíži a tak chcem ísť zajtra dohodnúť ušitie ochranného návleku na auto. Po minuloročnej negatívnej skúsenosti s ochrannou fóliou a nakoľko mám kapotu na novo nalakovanú nechcem po zime nariekať nad jamami po kameňoch

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak vybavené, budúci štvrtok sa ide šiť pekne na mieru

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Neviem ako Vy, ale ja som zistil, že auto mám otlčené nie od zimnej prevádzky ale od letnej. Po zime som kontroloval karosériu a nepribudlo temer nič. Ale v lete je to katastrofa. Hlavne na diaľnici. Stačí trochu našpicovať uši pri predbiehaní nákladných áut alebo autobusov. Je počuť niečo, ako keby pršalo. No a pravidelne stretávam aj na diaľnici nákladné autá, ktoré vezú sypký materiál nemajú ho zakrytý, evidentne sa za nimi "práši". Ja by som vtedy asi "vraždil" i keď niekto ma môže chytiť za slovo a budem mať z toho problémy. Neostáva len sa za nimi vliecť. A ešte jeden detail. Keď som auto kúpil a viezol som ho domov z Rimavskej Soboty poriadne pršalo doma som zistil, že už mám otlčené tesne za zadnými dverami, od predných kolies. A to bolo asi 150km.
    A keďže používam kolesá s ET38 v lete a na zimné originálne disky dávam 30mm podložky porichtoval som si origoš plastové prahy. Auto sa menej špiní z bokov a aj to celkom dobre vyzerá.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

6. Predvolené Re: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

ja som mal ten kozeny navlek na kapotu a celu mi ju doskriabalo, nakolko sa ti tam dostane prach a bordel a potom sa to tam trie o lak. takze z mojej strany neodporucam!

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Videl som už aj ja takto doškriabanú kapotu, ale nevidím v tom problém to dať aj v zime občas dole a kapotu umyť a návlek povysávať, aby k tomu neprišlo.
    Bavil som sa o tom aj s Lee, má to na Ignise a nevie si vynachváliť a Ignis doškriabaný nemá, videl som na vlastné oči.
    Odspodu je filc, takže to nie je priamo koženka na plech a keby aj nejaký jemný škrabanec nedajbože vznikol, tak jemné škrabance sa dajú vždy zavoskovať, ale dieru po kameni, s tým čo narobíš Ja už som rozhodnutý

8. Predvolené Re: Ochranný návlek na kapotu a náraznik

ono staci ze ti vojde aj kamienok maly pod tu kozenku a moze tam byt aj filc to je jedno poskriabat poskriabe, radsej sa snazit uhynat blaznom ktorí strielaju kamienky alebo dat nalepit ochrannu foliu na kapotu a to vychadza okolo 25 euro

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Neviem odkiaľ si mal ten návlek ty, ale tieto čo robi Cover.sk sedia na kapote ako riť na šerbel a nehrozí, aby sa pod návlek dostal kameň. Keď je správne napnutý, nemá tam kadiaľ vbehnúť

Ochrannú fóliu som mal, stála ma 5.000.-SKK na prednú kapotu a po 2 dňoch som ju dal strhnúť, už nikdy viac.

Lee, čo ty, máš nejaký škrabanec skrz návlek na kapote nech sa vyjadrí niekto, kto to už reálne používa?

Mimochodom, v zime to má na sebe každé druhé SUVéčko a lepšia limuzína (aspoň tu v okolí TN) a dosť pochybujem, že by si to dali na svoje miliónové autá, keby im to škriabalo kapoty. Takže si myslím, že nie je návlek ako návlek, záleží kto ho asi ušije a ako hlavne.

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Marián nemám žiadny škrabanec od návleku. Kamienok sa ti tam veľmi ťažko dostane. Je to plne napnuté a veľa priestoru pokiaľ to sám nenadvihneš tam nie je aby sa tam niečo dostalo. Mám to aj na nárazíku a som plne s tým spokojný. Používam to už od roku 2005 a budem to používať ďalej.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Strana 3 z 7 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •