Strana 8 z 8 PrváPrvá ... 678
Zobrazenie výsledkov 71 až 75 z 75

Téma: Subwoofer a zosiľňovač

Lokalita
    Turzovka/Žilina
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3VVT 69kW

Predvolené Re: Subwoofer a zosiľňovač

Ahojte
    Chcel by som sa Vas opytat ci nemate problem s aktivnym subwoferom pri minusovych teplotach? Mam to odsledovane ze ak vonku klesne pod -9C teplota tak mi subwofer "nebucha". Auto mam pred bytovkou takze aj vnutri je cca rovnaka teplota. Priblizne po 4-5km mi zacne spravne fungovat (Ked parkujem pred robotou ). Robi vam to?
    Suzuki Ignis 1.3VVT r.v.2005

Lokalita
    Praha CZ

Aktivní subwoofer, stejně jako rádio, nebo jiná spotřební elektronika je určená na provozní teplotu nad 15 stupňů. Při teplotách podstatně nižších správně fungovat může, ale také nemusí. V subwooferu je subbasový reproduktor poměrně komplikované konstrukce na který mráz může mít vliv. Musiš nejdříve zatopit a na krátkých trasách halt nedunět.
    "horský sokol"

Lokalita
    Turzovka/Žilina
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3VVT 69kW

Mam este jednu otazku....nestane sa mu nic ked neduni a jazdim v mraze? Je lepsie ho odpojit (vypnut v nastaveni autoradia)?

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal jofinko Zobraziť príspevok
    Mam este jednu otazku....nestane sa mu nic ked neduni a jazdim v mraze? Je lepsie ho odpojit (vypnut v nastaveni autoradia)?
    Subbasový reproduktor má extrémně velký zdvih membrány. Všechny materiály na mrazu ztrácejí pružnost a jsou křehké. Pokud bude tak -3 stupně, tak mu to určitě nevadí, ale pod -15 mu to určitě svědčit nebude. Záleží na tom jak dlouho to tam chceš mít a nebo jestli by sis za dva roky pořídil třeba jiný. Potíž všech reproduktorů je, že se časem vyklepou, hlavně když jim dáváš sodu. Ztuhlost mrazem to urychlí. A to platí i pro ostatní repráky.
    "horský sokol"

Lokalita
    Turzovka/Žilina
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3VVT 69kW

tak radsej ho budem vypinat cez nastavenie v autoradiu...aspon vtedy ked bude velky mraz...dakujem Ti za rady sice dalo sa to cakat

Strana 8 z 8 PrváPrvá ... 678

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •