Strana 7 z 8 PrváPrvá ... 5678 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 75

Téma: Subwoofer a zosiľňovač

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Re: Subwoofer a zosiľňovač

Presne tak, ale su pripady, kde sa da ziskat pomerne pekny a relativne silny bas aj 8" SW ,ale vyjde to drahsie ako pouzitie 10" pricom externy zosilnovac je podmienkou, prave preto si myslim, ze aktivny 8" je najlepsie dat pod sedadlo, lebo v kufri je to prilis daleko a ten bas je potom "slabsi".

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Prečo mi to robíte?
    Najskôr som bol rozhodnutý pre podsedadlový.
    Potom pod váhou argumentov som od neho upustil a priklonil sa k boxu v kufri.
    A teraz ma zas zvyklávate na podsedadlovku?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak to neber. To je len taka rozprava. Ale co sa mna tyka, chcem celym tym povedat, ze existuju aj ine alternativy, cize v niektorych pripadoch nemusi byt zla ani ta podsedadlovka . a kedze som videl taketo aktivne subiky aj s tym magnatom pohromade, mal som nutkanie sa k tomu vyjadrit.

Pokial ti vyhovuje to riesenie, co som davnejsie navrhol ja (externy zosilnovac + 8" SW v bedni), tak potom tie predchadzajuce riadky ignoruj . V tomto pripade mozno stoji za zvazenie akurat ten aktivny subik Infinity s 10" SW, ktory zabera rovnako miesta ako ten Magnat, preto som pisal, aby si sa skusil pozriet do NAY-ky, kde su vystavene oba. Udavany vykon je 150W RMS, comu som podla chladica a velkosti poistky aj ochotny uverit Vyhodou je, ze by som mohol ukecat znameho, aby nam ho pozical zapojit na skusku.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Aspon prihodim este jeden obrazok toho Infinity priamo v aute a odkaz na dalsie foto. rozhodne sa mi paci ten kablovy ovladac hlasitosti, ktory si das niekde poruke, je to fakt vyborna vec. Inac ta cena je 6800Sk, pricom to nase riesenie by vyslo asi cca 6000-6500Sk. Ale ako hovorim, dobre by bolo vyskusat najskor.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Basslink.jpg‎ 
Zobrazení:	171 
Veľkosť:	96,1 KB 
ID:	780  

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nekončiaca diléma. Pasoval by tam

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_4268_hdr.jpg 
Zobrazení:	207 
Veľkosť:	95,0 KB 
ID:	3350

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Talking Re: Subwoofer a zosiľňovač

Ja už som si myslel, že tú fotku tu nikde neuvidím No vidíš, aký máš zrazu veľký kufor Ani to tam nezavadzalo a to je 23l bedňa so zdvojenými stenami a 10" woofrom. Takže relatívne macek na tam malý basák. Stačí urobiť bedňu, ktorá bude vysoká až po plato a trochu placatejšia spredu a ani nevieš, že to tam máš

Akurát na tento konkrétny woofer by si potreboval riadnu elektráreň, aby sa vôbec rozhýbal. Ale ináč tam celkom pasuje v tej kobercovej povrchovke, to máš pravdu Aspoň viem, kde začať hľadať, kebyže sa mi náhodou stratí
    Naposledy upravil scorpio13; 10-05-2010 o 19:37

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Talking Re: Subwoofer a zosiľňovač

Roman, čo ty na to?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Jeee...to je môj starý subík akurát tu bedňu som mal menšiu Ale tá je riadna cez celý kufor...tomu sa tam ozaj už nič nezmestí Ale samotný Swift vyzerá moc pekne aspoň zozadu..aj Dynamatom tlmený

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

. . . a začnu pořádat venkovní diskotéky . . .
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

10. Predvolené Re: Subwoofer a zosiľňovač

Kúpil som zosilnovač a subwofer do svojej Sx4. Už iba potrebujem návod ako to napojiť na originálne rádio

Strana 7 z 8 PrváPrvá ... 5678 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •