Strana 6 z 8 PrváPrvá ... 45678 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 75

Téma: Subwoofer a zosiľňovač

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Subwoofer a zosiľňovač

Hmm hmm No nič, dáme reč na zraze. Lebo na jednej strane je kvalita reprodukcie (teda ak správne chápem aspoň 10-palcak pasívny na mieru + zosik) a na strane druhej veľkosť môjho kufra a účtu (cenový ideál 8-palcák aktívny sériovka)

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Jasne. Ono treba to aj pocut co ako hra a potom sa sam rozhodnes. Zalezi tiez na tom aby sa ti to zmestilo do kufra a nezaberalo to moc miesta. Ja sice neviem aky tam je kufor, ale z fotky auta pocitam, ze asi tak na nakup z Tesca.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Yo yo, má tuším 220 litrov, asi o 1/4 menší ako v Ignise.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak zase az tak zle to neni nakoniec, aj ked v Ignise ten kufor tiez neni zas moc velky. Ja mam vyhodu akurat, ze mozem dat prec plato a nakladat veci do vysky, u teba sa to asi tak neda pocitam.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Dá sa aj mne dať plato preč, ale to je hlboké asi tak 20cm takže ho ani preč nedávam, lebo tým aj tak nič nezískam.
    Ale mne kufor stačí taký aký je, nákup a notebook vojde a na lyžovačku a dovolenku mám strešný box

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Ja mam kufor 180 litrov Suzuki Ignis Sport 3 dverak. Plato som dal prec odkedy som ho kupil a zatial staci predsa to je len zavodak Nechcem byt moc OT, ja len tak kedze sa tu priiserne nudim (cakam na jedneho profesora)
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak bol som dneska v meste a po okoli po dlhsej dobe a stavil som v NAY a zistil som, ze tam maju pomerne velky vyber aktivnych subwooferov a taktiez tam bol ten Magnat. Rozhodne sa tam skoc pozriet, pretoze sa daju porovnat (aspon velkostne) zvysne subiky. Hlavne ma zaujali tie, co sa daju dat pod predne sedadla, takze ostalo by to komplet volne miesto v kufry. Vykonovo na to su asi ako ten Magnat akurat "bedna" je z plastu, ale su male a maju aj dialkove ovladanie hlasitosti, co je fakt dobra vec. A na vykon sa mi tam pacil Infinity, ktory bol rozmerovo ako Magnat, ale mal 10" repro a 150W aj s dialkovym ovladanim za 6800SK, ale myslim ze by som vedel zohnat aj za lepsiu cenu, pripadne sa opytaj Leeho. Z tych placatych tam boli tento Alpine a Pioneer, vyhoda je, ze to mas rovno "pod zadkom", cize neni to zahrabane daleko v kufry a nemusi byt taky vykonny.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	BASSLINK.jpg‎ 
Zobrazení:	127 
Veľkosť:	84,1 KB 
ID:	774   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	detailed_image_167.jpg‎ 
Zobrazení:	104 
Veľkosť:	27,9 KB 
ID:	775   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	detailed_image_878.jpg‎ 
Zobrazení:	96 
Veľkosť:	33,5 KB 
ID:	776   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	detailed_image_1151.jpg‎ 
Zobrazení:	130 
Veľkosť:	35,4 KB 
ID:	777  
    Naposledy upravil scorpio13; 08-07-2009 o 16:47

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Placatý SW viem zohnať iba od CLARIONU. Ale ja by som do toho príliš nešiel. je to malé (chýba tomu objem) a je to na 90% PLAST.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Ako je to dalsia moznost a myslim, ze pri tych vykonoch ten plast ani moc nevadi...ide o to ze je to skladne a nezabera to miesto v kufri oproti tomu Magnatu. Ale ten Infinity by ma zaujimal, znamy ho ma tuto v Trencine v predajni...musim sa ho na to opytat. Aj vykonovo vyzera oproti tym ostatnym o dost lepsie a zabera v kufri rovnako miesta ako ten Magnat, navyse to je 10". Dobre by bolo najst nejake testy aktivnych subwooferov, lebo v tomto nemam moc prehlad, pocul som len jednu aktivnu tubu a bolo to hrozne Je to velky kompromis oproti kombinacii externy zosilnovac + bedna so subwooferom. Hlavnym dovodom je nizky vykon vstavaneho zosilnovaca, ktory ani nevyuzije vykonoveho potencialu subwooferu. To sa prejavi hucanin(doznievanim) a bublavym zvukom.

Btw, nepocul si niekedy hrat ten od Clarionu?
    Naposledy upravil scorpio13; 09-07-2009 o 13:10

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Máš pravdu: aktívny SW nikdy dostatočne nenahradí Pasívny SW + zosilovač.
    My vyrábame aj aktívne tuby s 10" čo sa ešte dá ale čo vyrábame tuby s 8" už nie je nič moc aj keď niekto to chce len na podmaz a tam to stačí.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Strana 6 z 8 PrváPrvá ... 45678 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •