Strana 5 z 8 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 75

Téma: Subwoofer a zosiľňovač

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Re: Subwoofer a zosiľňovač

Jasne To neni ani potrebne v tomto pripade.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

dobre by bolo skombinovat napr. tento subik...je teraz v akcii Titanium GZTW 20T z 2400sk na 1200sk + k tomu zosik Iridium GZIA 2120HP za 3000sk, ma aj vysokourovnovy vstup a bedna sa spravi na mieru, bude mat zabudovany ten zosik a este sa to cele moze urobit na vyberanie z kufru von, ked bude treba. Vykonovo to bude cca 3x silnejsie ako ta aktivna verzia magnatu.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Hmm, tak o tom dáme reč

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lee a Scorpio13 stále premýšľam nad tým subwooferom. To že ho definitívne chcem, len čo sa peňaženka zregeneruje je už jasné.
    Otázka len znie: "Budem ja so svojim laickym sluchom počuť rozdiel, keď by som tam dal ten Magnat čo som vyššie uviedol a napr. na mieru urobeným GroundZero z tých komponentov, čo dal ako príklad Scorpio13?"

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak neviem či sluchovo, to asi nie, jedine ten bas bude asi trochu pevnejsi, ale urcite to poznas na hlasitosti. Pozeral som ten Magnat, aj tie foto co si uverejnil a vsimol som si poistku. Jej hodnota je 7.5A. Z toho sa da vydedukovat, ze ten zosik co tam je, je pomerne slaby aj v pripade ze tam je len 8" subik. Pre porovnanie: na autoradiu najdes poistku 15A, zakladny 2-kanal zosik (ako je ten Ground Zero) okolo 30A, moj monoblok DLS A6 140A . Urcite ten Magnat staci na dokreslenie basov k original repro, ale pochybujem ze budes spokojny, ked budes chciet tomu trosku "vyhulit" a zistis ze repro hraju pomerne nahlas ale basak vobec nestiha. Urcite by to bola prva vyhrada co by si si vsimol a potom by si rozmyslal ako to vylepsit . Poznam to a isto aj ostatni co tym presli . Co sa tyka samotneho basaka tak tam je rozdiel asi minimalny akurat ten Ground Zero trochu viac znesie - pri tejto cenovej hladine je to zvukovo skoro vsetko rovnake. Navyse ked sa urobi bedna na mieru tak bude lepsie vyuzity ten priestor v kufri, navyse sa to da urobit tak ze budes moct nakladat veci priamo na bednu ked sa da mriezka na basak.
    Naposledy upravil scorpio13; 08-06-2009 o 21:02

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Hmm, tak fajn. Pošetrím groše a na jeseň sa do toho snáď potom dám.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Mudre rozhodnutie . Ono je lepsie vydrzat, nasetrit a dobre kupit ako kupit rychlo a potom lutovat. Hlavne sa to potom predrazi - to viem tiez z vlastnej skusenosti . Urcite potom nebudes lutovat.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    Mudre rozhodnutie . Ono je lepsie vydrzat, nasetrit a dobre kupit ako kupit rychlo a potom lutovat. Hlavne sa to potom predrazi - to viem tiez z vlastnej skusenosti . Urcite potom nebudes lutovat.
    Díval jsem se na foto v albu. Neotevírá ti ten subáč zadní dveře ?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Vobec...sice sa trasie ten zadny stierac , ale je to v norme. Ono je to maly basak - len 10" a navyse v uzavretej ozvucnici, cize nedava taky tlak ako pri bassreflexe. Ono cela tak muzika je robena co najviac na kvalitu, cize hlasitost je az na druhom mieste, aj ked komplet zostava ma celkovy vykon viac nez slusny. Navyse zadne dvere su tiez tlmene takze vazia o cosi viac ako normalne . Inac ten subik sa chystam predat aj s bednou...lebo uz mam kupeny novy, akurat sa bedna robi ...no a ten uz mozno aj tie dvere otvori
    Naposledy upravil scorpio13; 09-06-2009 o 00:06

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

to suuzuukii: tak ako napísal scorpio13 - žiadny rozdiel v kvalite nebudeš počuť. SW je len o nízkych frekvenciách a výkone. V reále by mal mať SW 3x taký výkon ako zbytok sústavy. 10" je vždy lepšie riešenie ako 8" lebo pri väčšej membráne je schopný reproduktor preniesť nižšie frekvencie. Aktívny SW je len na podmaz nízkych frekvencií.
    Naposledy upravil lee; 09-06-2009 o 08:42
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Strana 5 z 8 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •