Zobrazenie výsledkov ankety: Si spokojný so svojim Suzuki vzhľadom na to, čo za kúpnu cenu ponúka?

Hlasujúcich
171. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Som absolútne spokojný

49 28,65%
  • Som spokojný ale mám pár drobných výhrad

106 61,99%
  • Som viac nespokojný ako spokojný

14 8,19%
  • Som absolútne nespokojný

2 1,17%
Strana 3 z 25 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 241

Téma: Sklamanie zo Suzuki

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Predvolené Re: Sklamanie zo Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Vodičský preukaz na auto mám cez 12 rokov. Rozpisovať tu autá, na ktorých som jazdil, nemá zmysel. No bolo ich dosť, aj značiek aj typov.
    To koľko máš vodičák nič neznamená. Ale asi si toho veľa nejazdil. Keď chceš porovnávať tak porovnávaj v jednej kategórii a cenovej relácii.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    A za 319tis? Ak by som chcel auto v tej kvalite, tak ver, že by som si radšej kúpil thaliu vo výbave. Mal by som toho podstatne viac, ba čo - väčší kufor.
    Kamarad ma Thaliu v plnej vybave, aj som s nim cosi najazdil ale v zivote by som to nevymenil ani s Ignisom. Tie plasty su tam este skaredsie a pokial si nenakladal nieco vacsie do kufra, tak sa neni ani o com bavit...je to hroza.

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Počuj Sklamaný zo suzuki: Mám Ignisa od novoty a najazdených 131000km bez poruchy a vŕzgajúcich plastov a to mám teraz tvrdší a znížený podvozok. V tejto kategórií som vtedy nenašiel konkurenta. teraz by som pri novom aute určite siahol po SUZUKI.
    Chceš thaliu: tak to je iný šrot: rýchlosti sa tam zaraďujú horšie ako na škode 105L. Katastrofa.
    Škoda Yeti: porovnávať auto ktoré sa ani nepredáva a je ako suuzuukii napísal oveľa neskôr vyvinuté. Inak Škoda Auto je robené z Tvarohu: Najkazovejšie autá na našom trhu sú škodovky: fabia, octavia.
    Načo si si kupoval suzuki keď ti tak vadí. mal si si kúpiť renault : aký znak také auto.
    Naposledy upravil lee; 30-06-2009 o 14:53
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Uplne suhlasim s Leem. A ten znak Renaultu...to neni nahoda Proste fakty ohladom Suzuki hovoria sami za seba. A kebyze mam tu Thaliu, tak si ju s radostou s tebou vymenim a bol by klud . Len aby si potom nebol "sklamany z Renaultu".
    Naposledy upravil scorpio13; 30-06-2009 o 14:39

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    Keď chceš porovnávať tak porovnávaj v jednej kategórii a cenovej relácii.
    Presne tak

P.S.: Len pre istotu si dovolím poznamenať, že nie je snahou nikoho ťa uraziť!

Scorpio13:
    To co malo byt ze "ale v zivote by som to nevymenil ani s Ignisom"?
    Akoze je Ignis horsi ako SX4? Na ceste mozno ze hej, ale v terene veruze nie
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal Maňo Zobraziť príspevok
    Scorpio13:
    To co malo byt ze "ale v zivote by som to nevymenil ani s Ignisom"?
    Akoze je Ignis horsi ako SX4? Na ceste mozno ze hej, ale v terene veruze nie
    Tak SX4 ma byt taky "nastupca" Ignisu...asi preto sa prestali vyrabat. Co je do terenu vhodnejsie, tak to netusim. Obidva modely maju svoje plus aj minus. Ja som z Ignisom max. spokojny. Proste som to myslel tak, ze podla mna vymena ci uz SX4 alebo Ignisa za Thaliu by bol krok spät. Myslim ze tato formulacia je presnejsia.

Len sa tu nezacnime este hadat, ktore Suzuki je lepsie.
    Naposledy upravil scorpio13; 30-06-2009 o 16:59

Porovnavat Suzuki s Skodou alebo renaultom, je porovnanie hrusiek s jablkami. Thalia je pre mna rumun z dacie, aj keby sa vyrabal vo Svajciarsku, jednoducho za malo penazi sa toho neda vela cakat.
    Skoda Yeti mimochodom cena zacina na 360 tis. ceskych korun aj to len dvojkolka v zaklade, s takym cudnym motorom, ze 1,2TSI. No ale snad vedia co robia vo Skode resp, vo VW, mozno nebude taka poruchova ako 1, 2 HTP. Aj ked neviem, lebo podla si sami postavili konkureciu pre Roomster, co som este nezazil, no ale to je jedno. 4 kolka zacne cenou od 540 tis ceskych este korun, motor lepsi 1, 8 TSI. Motor opat experiment, nechapem preco uz nemohli dat zauzivany dvoj liter. Ale to je jedno. Oni vedia.
    Kazdy kto ma poriadny offroad, alebo jazdil preteky povie ze benzin, turbo a offroad nejde dokopy resp nie je najstastnejsia kombinacia, s dieslom je to ine!!!!
    Suzuki ma iste vacsie skusenosti s vozami typu 4x4 ako skoda ci renault. Staci pozriet sa na Vitaru. Skoda a renault maju sice verzie 4x4, ale pre mna su to skor vykriky do prazdna. Cenovo neskutocne prehnane.
    Pre mna skoda skoncila typom Felicia, potom ako keby zaspali dobu, ale cenami sa prisposobuju!!! Za prehnanu sumu dostanes zaklad, holu krabicu, ak chces vybavu tak plat a nie malo!!!!

Myslim si ze Suzuki SX4 vo svojej triede nema konkurenciu, vlastne je tam s nim len Fiat, ak ma pamat neklame. Verziu 4x4 neponuka nik iny!!!!!
    Keby ze som mal cca okolo 600 az 700 tis SK a mal by som si vybrat medzi GrandVitarou alebo octaviou, ci koleosom (ten sa do tej sumy asi ani nezmesti), tak jednoznacne Grand vitara. A to uz je ina kava ci pohonom, ci vybavou. Sak staci sa pozriet ktora automobilka ponuka auto s motorom 3,2 V6 s plnohodnotnym pohonom 4x4, automatom a v plnej vybave do 900 tis????
    Ja som s SX4 maximalne spokojny ci s pohonom, ci so spotrebou ci s vybavou. A dalsi voz bude asi uz len GV. Houk

Lokalita
    Stará Turá

No a teraz troška ja, ja troška chápem sklamaného zo suzuki takto isto som aj ja bol sklamaný s Ignisom ktorého som kúpil za 400000sk a po roku predal za 270000sk. Potreboval som kúpiť auto so zvýšeným podvozkom a Ignis bol akurát aj cenovo prijatelný. čítal som rôzne články a povedal som si že to hádam nebude tak zlé. Ale bolo, išiel som však do rizika a hned som kúpil dalšie suzuki, SX4. Zase kvôli podvozku, 4x4 a cene. Auto je zatial v pohode nič nevrzgá všetko je o.k. Interier sx4 považujem za jeden z najkrajších.Takže tak.

Nerobte z SX4 zlé auto. Keď som ju išiel kupovať kamarát mi prekladal veškeré Anglické recenzie. Všetky boli písané v duchu šikovné auto za primeranú cenu. Pred Suzuki som mal fabiu sedan 4 roky najazdených
    36 000 km a predal som ju naprosto s hrdzavými výfukmi, s kvapkajúcim olejom z prevodovky, vŕzgajúcimi plastmi a prasknutým tesnením pod hlavu, tiekol olej do vody. Lak bol poškriabaný a nikdy som nebol na myčke.
    To bolo zlé auto. Na Suzuki nemôžem dopustiť. Komu sa neľúbi nemal si ju kupovať.

Strana 3 z 25 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •