Zobrazenie výsledkov ankety: Si spokojný so svojim Suzuki vzhľadom na to, čo za kúpnu cenu ponúka?

Hlasujúcich
171. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Som absolútne spokojný

49 28,65%
  • Som spokojný ale mám pár drobných výhrad

106 61,99%
  • Som viac nespokojný ako spokojný

14 8,19%
  • Som absolútne nespokojný

2 1,17%
Strana 2 z 25 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 241

Téma: Sklamanie zo Suzuki

Predvolené Re: Sklamanie zo Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    Ak píšeš že si sklamaný tak si na veľa autách nejazdil.
    Vodičský preukaz na auto mám cez 12 rokov. Rozpisovať tu autá, na ktorých som jazdil, nemá zmysel. No bolo ich dosť, aj značiek aj typov.

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

No ja mam SX4 - 2wd 1,5 glx - vysla ma na 319 000 Sk.
    V madarsku sa dala kupit pod 300....
    Jasne ze silnejsi motor, 4wd a nejaka vybava a mas cenu cez pol miliona...
    ale porovnavam cenu 319 tis v danej kategorii a vybave s cim lepsim si sa stretol???

V lepšej výbave a cene? Máš pravdu, s ničím a o tom píšem. Je to auto nie so zlou výbavou, ale plné nekvalitných vecí, proste šmejd. Všetko vŕzga, trasie, hučí. Z mojej skúsenosti som zistil, že som mohol oželieť pár vecí a mať auto prepracované, kvalitnejšie s kvalitnejšími doplnkami z kvalitnejších materiálov.

A za 319tis? Ak by som chcel auto v tej kvalite, tak ver, že by som si radšej kúpil thaliu vo výbave. Mal by som toho podstatne viac, ba čo - väčší kufor.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Myslím, že na toto som odpovedal v predchádzajúcich vetách. Za tú cenu ponúka Suzuki naozaj dosť. Štvorkolku v tej cene neponúka nikto (možno Fiat, počkajme ešte na Škodu Yeti ak bude 4WD). Zopakujem nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Za ten peniaz a hlavne renomé značky si SX4ka z Ostrihomu zaslúžila omnoho viac.

Ešte k tej honde:
    Cenník Honda City
    Yeti sa začína predávať v roku 2009 takže je jasné, že to auto bude o niečom inom, ako spracovaním, tak aj cenou. SX4 je 4 roky staré auto. V 2005 škodovka ani nechyrovala o niečom takom. Preto to je odveci porovnávať!

Honda City je koncepčne úúúúplne iné auto. Skús s tým ísť na ryby alebo na hríby mimo spevnenú cestu. Nehovoriac o tom že je to 2-kolka a nemá ani ESP, čo je poriadne veľa peňazí ešte navrch. A práve za tieto "ušetrené" prachy tam môže byť kvalitnejší plast a z toho sa odvíjajúce kvalitnejšie dielenské spracovanie.

Prečo? Kritika je tu neprípustná? Alebo mám sem klamať a písať ako som nadmieru spokojný s nesmierne výhodnou kúpou a prepracovanou kvalitou auta? Vyjadril som svoj názor, snáď som mohol.
    Kritika JE prípustná, ale aspoň ja mám ten pocit, že je viac argumentov na strane opozície, ako na strane tvojej BEZ URÁŽKY!

A za 319tis? Ak by som chcel auto v tej kvalite, tak ver, že by som si radšej kúpil thaliu vo výbave. Mal by som toho podstatne viac, ba čo - väčší kufor.
    A prečo si si teda kúpil SX4??? Čo ťa k tomu viedlo?
    Ty si sa na tom nebol poriadne povoziť?
    Nečítal si recenzie?

...No ja nepoukazujem na pomer cena/výbava, ale cena/kvalita. A v tomto pomere toto maďarské auto výrazne zaostáva...
    Cena/výbava a cena/kvalita spolu neoddeliteľne súvisia, pretože všetko je o prachoch.
    Keby to tak nebolo, tak za cenu Dacie sa predávajú LandCruisery!!!

Takže asi by si mal každý kupca pred kúpou premyslieť či chce auto s nadštandardne kvalitnými materiálmi, ale bez vymožeností ako ESP, 4x4 a podobne, alebo oželie nejaké to vŕzganie plastov a tú výbavu tam mať bude.

Už si ani nepamätám, že čo vlastne ťa tak "katastroficky" na SX4 sklamalo, že jej nevieš pomaly na meno prísť

A trochu "nadsázky" na záver - možno by si si mal kvôli skúsenosti kúpiť Fiat (nie Sedici, lebo to nie je Fiat ) aby si potom vedel, čo je to byť nasratý na automobilku Zlaté Suzuki

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

Zatial nic nevrzga nepuka - je fakt ze ma iba 2 mesiace - uvidim casom
    Ak by som potreboval za sebou vozit kufor tak sa asi poobzeram po nejakom combi...
    Dostal ma vzhlad auticka - nastupovanie nema chybu - hlavne pre starsich ludi ....

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

No ako to tu tak citam, prestavam chapat o com sa tu vlastne bavime. Na jednu stranu hovoris, ze si sklamany zo suzuki a na druhu, ze cena/vykon nema konkurencie.
    Co sa tyka pomeru kvalita/cena ja vazne netusim ako to myslis. Nieco sa ti na tom stale kazi alebo ako to myslis?
    Co sa mna tyka, kupovali sme Ignis v roku 2004 za 330 000Sk. Osobne som bol na tom ten prvy rok ako ty. Oproti inym autam sa mi zdalo, ze sa dalo kupit aj lepsie (to som mal par mesiacov vodicak). Potom som si pocas rokov pojazdil aj na inych autach v rovnakej cenovej kategorie, pripadne drahsich raz za cas a som s Ignisom velice spokojny, ked som mal moznost porovnat. Za tych 5 rokov jazdi rovnako ako ked sa kupilo, bez poruchy a o tom, ze sa s nim daju obiehat auta 2x tak drahsie sa nebudem ani rozpisovat . To sa pri inych znackach aut po tej dobe bohuzial nie vzdy da povedat. Ale zase ja za seba mozem povedat (a dufam ze nikoho neurazim), ze by som za Suzuki dal max. pol miliona, pretoze za touto hranicou su tu predsa len lepsie znacky.
    Takze nemozes porovnavat auto v plnej vybave s autom, ktore ma v tej istej cene vybavu "zakladanu". Proste tak ci tak je to stale SX4 za 360 000 len s miernymi "vylepseniami", ktore su velmi drahe.
    Cize mi z toho celeho vyplyva len to, ze nariekas, pretoze si si kupil auto s drahou vybavou, ktoru mozno ani nevyuzivas, pricom ostatni maju to iste auto za skoro polovicnu cenu a preto tu vypisujes o Suzuki take hluposti.

dobre tak daj tvoju SX4 na protihodnotu a kup si Thaliu a mas to vyriesene ty budes spokojny ze mas Thaliu a my tiez
    Suzuki SX4 1,5L

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

No k tomu vrzganiu a podobnych pazvukov. Ja mam teda vyborny sluch a voci pazvukom nemam zlutovania, ale v zivote som nepocul v Ignise nic, co by sa pazvuku podobalo. Jedine co sa mi zvysila hlucnost podvozku ale to len preto, ze som dal siroke kolesa s nizky profilom a aj to bude vyriesene do konca leta tlmenim, takze tak.

Kedze moje trapenie s trasenim pednych kolies je viac menej uz vyriesene, tak ked uz mame rozpravat o sklamani zo svojich suzuki tak na mojom Ignise mi s odstupom casu asi vadi len jedna jedina vec - reakcie plynoveho pedalu .. zlaty Favorit.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Strana 2 z 25 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •