Strana 7 z 20 PrváPrvá ... 5678917 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 197

Téma: VW chce vstúpiť do SUZUKI

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Predvolené Re: VW chce vstúpiť do SUZUKI

Citácia Pôvodne odoslal lorenzlubos Zobraziť príspevok
    Pride mi to cele len o tom, ze nemate na Golfa. :-/
    Mám na Golfa ale nechcel by som ho ani zadarmo. Radšej si vyberiem iné auto ako Golf: Hondu CIVIC, Subaru IMPREZA, SUZUKI SX4,TOYOTU COROLU.

A čo sa týka Forda: Golf nesahá Focusu ani po päty
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    Radšej si vyberiem iné auto ako Golf: Hondu CIVIC, Subaru IMPREZA, SUZUKI SX4,TOYOTU COROLU.
    A zas mi budú celý deň tiecť sliny Za Civicom sa obzriem vždy, keď ho vidím, hoc aj 5x za deň

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Keby sa chcelo SUZUKI spojiť s BMW ta to by bolo iné kafe

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    A zas mi budú celý deň tiecť sliny Za Civicom sa obzriem vždy, keď ho vidím, hoc aj 5x za deň

Mne zas stále tečú sliny nad IMPREZOU STI a Hondou NSX ale hold stavba rodinného domu je velké sústo na peňaženku tak si musím nateraz také auta odpustiť. Ale možno v budúcnosti.

Nechcem znevazovat pracu druhych ludi, pretoze stoji za tym vela namahy, casu a pod., VW ma isto zaujimave vozy, no len tazi z nazvu a reputacie Golfu (ved uz je ak sa nemylim 6-sta generacia).

Aj ked mam "25", ale moj pohlad na automobil nie je z pohladu ako vyzera z vnutra a aku ma vybavu. Hlavna je funkcnost automobilu (staci mi max radio), na ceste, v terene a atd. Auto prepchate "blbostami" ma, ruku na srdce, vacsiu sancu sa pokazit a to moze byt ake chce, lepsie horsie.
    Ked som robil v stavebnictve tak sme mali vozy len SUBARU Impreza a Forester. Toto auto zvladne a prejde "skoro" vsetko.V ramci moznosti. Mali sme aj Octaviu 4x4, no pri prvom strete s hlbsim blatom ostala "visiet". Prehrial sa olej v Haldex spojke a zo stvorkoly bola dvojkolka. A museli sme ju prist vytiahnut Foresterom. Aj voli tomu koncern VW nemusim, Fabia (vseobecne aj ine znacky koncernu) je zbytocne tazka, na tu svoju velkost, slabe motory (1.2HTP-to je katastrofa), predraznena!!!
    Kamarat ma vitaru 1.6 r.v 93 najazdene cca 250 tis Km stale ide, bez poruchy, s autom sa nemazna, robi zasobovanie na chatu v horach. Jedine co mi vadi je slaby motor!

Ak si zoberiem cenovu hladinu 850 tis a mal by som si vybrat medzi, Foresterom, Vitarou a Octaviou 4x4, tak by som si zvolil poradie Forester, Vitara a az potom a velmi daleko Octavia. Dovody su subjektivne, ale podlozene skusenostami. No bohuzial take mnozstvo penazi zatial nemam.

WV moze mat svoje tazkotonazne "slony" typu Cayen, Tuareg, Q7 ale v terene iste "neprecuraju" dvojzaprah Suzuki Vitara a Subaru Forester. (nechcel by som s VW zapadnut) A cenovo uz absolutne nie!
    Škoda Felicia r.v.´99, Suzuki Sx4 1.6 GLX 4x4 r.v.´09, Subaru Impreza WRX STI ´09

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tak na toto by som sa isto nespoliehal. Monopol už každý z nás zažil a vôbec to nebolo (a sotva kedy bude, ak budú existovať monopoly) o najnižších cenách a najpokrokovejších produktoch.

To čo tlačí ceny dolu a vývoj dopredu je konkurencia a nie obsadenie trhu jedným subjektom. Monopol (ale aj výrazný majoritný podiel na trhu) skôr alebo neskôr vedie len k zneužívaniu postavenia na trhu.

A fakt neviem, čo také by Suzuki spojením s VW získalo? Vo finančnej tiesni ako sa zdá nie sú. Postavenie na trhu v Ázii majú výborné, v Európe slušné a z roka na rok lepšie. Technológie detto.

Čo myslíš, prečo ľudia kupujú Suzuki, alebo iné ázijské, resp. japonské značky? Ja by som povedal, že jeden z hlavných motívov je, že nechcú nič z európskej unifikovanej produkcie VW a PSA.
    Tie diesle si VW môže strčiť za klobúk, je kopa iných výrobcov, od ktorých sa dá nakupovať a sú minimálne konkurencie schopné, ak nie aj lepšie.

Ak sa s niekym spojiť, alebo výraznejšie spolupracovať, tak Honda, Subaru, Toyota... to by malo podľa môjho názoru oveľa väčší prínos pre všetky strany, ako VW Gruppe.
    Monopol? Kde žiješ. Na planéte kde existujú len značky VW a Suzuki?
    Prečo ľudia kupujú Suzuki? Ja osobne pre dizajn a pomer cena/výbava v danom okamihu. Mohlo to byť aj z Grónska.

Mimochodom, ako sa prehreje haldex v octavke, tak isto sa prehreje spojka v SX4.

Ja to viem, ale najdi mi plnohodnotnu 4kolku, do 500 tis? Okrem Nivy, ci Ara, nech to aj vyzera k svetu?
    Kupoval som auto do osobnej spotreby, nie ako isty Oranzovy operator nakupil monozstvo Octavii a potom zistil ze v terene su nepouzitelne, resp vyuzitelne len minimalne.

Ja nehovorim (mozno aj viaceri maju podobny nazor) ze VW ma len zle veci, to nie, ale strategia VW a spravanie sa na trhu. Ved dat za pseudo 4x4 cca okolo 700 tis, ci uz Octaviu, alebo Golf, je vela, radsej by som kupil Grand Vitaru a to uz je auto o inom!!! Alebo to co ma VW najradsej dat na auto zopar plastov nech to vyzera aspon na oko "offroadovo" a zapytat za to o 100 tis viac a nazvat to Scout, ci Crossover, alebo Freetrack, ked to v niektorych pripadoch ani nie je "4kolka", je podla mna zvlastne.
    Dalsia vec je napr Porsche Cayene: Prve bolo ze Porsche vobec pristupilo na vyvoj treniaka a dalsia vec je ze hned do toho supli motory s VW a ani kusok ich to netrapilo, ze renome znacky utrpelo. Ved synonymom Porsche boli sportove vozy, nie terenne a boxer motory. Audi rovnaky problem, do R8 siel volant z TTs (sa mi zda), interier je podobna obmena TT-cka. A toto je strategia VW. Urobit jednu vec a pchat ju vsade. A cenovo to fakt prehnat.
    A to je v skratke VW.
    Škoda Felicia r.v.´99, Suzuki Sx4 1.6 GLX 4x4 r.v.´09, Subaru Impreza WRX STI ´09

Porsche spravilo model s protiľahlými piestami, keď ešte vo VW nechyrovali, že vstúpia do ich fabriky.
    Cayene v žiadnom prípade neuškodí, ak má pod kapotou jeden z osvedčených a spoľahlivých motorov z produkcie VW, práve naopak. Nemuseli vymýšľať teplú vodu, ktorú už dávno niekto vymyslel a neustále zdokonaľuje.
    Vstup VW do automobilky Suzuki v každom prípade len prospeje. Ak sa neudeje niečo zvláštne a podlé.
    Toľko môj názor k danej veci.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Vstup VW do automobilky Suzuki v každom prípade len prospeje. Ak sa neudeje niečo zvláštne a podlé.
    Toľko môj názor k danej veci.
    To si pis ze sa stane. Preco chce VW kupit Suzuki? Z lasky k zakaznikom alebo co? Ide o peniaze. Kupia automobilku, vyuziju technologiu a nove trhy. Poriadne zarobia a pojdu na dalsiu automobilku. Vzdy ide o peniaze, len zarobit a zarobit.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Iba trochu k tomu pohonu4x4. Na mojej Sx4 je tlačítko kde sa dá natrvalo zapnúť 4x4 bez preklzu niečoho. Skúšal som to tak, že som to zapol a na mieste som sa snažil čo najviac zatočiť či do predu alebo do zadu auto išlo o poznanie ťažšie, to znamená, že preklz žiaden. Čo vlastne bol problém vyššie popísaný na Octávke lebo haldex potreboval aby sa zadná náprava aspoň trochu pohla a vtedy sa spojka zapla. Túto chybu už odstránili a prvé autá ktoré majú túto novú spojku sú YETI.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Strana 7 z 20 PrváPrvá ... 5678917 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •