Strana 3 z 20 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 197

Téma: VW chce vstúpiť do SUZUKI

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: VW chce vstúpiť do SUZUKI

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Skoda, ze v Japonsku nie je akasi silnejsie vyvinuta japonska hrdost, a ze sa nespoja vsetky dokopy a nepodporuju sa, ako europske automobilky. Mozno by to prinieslo viac uzitku pre dalsie skvalitnovanie japonskych vozidiel - ale je to len taka moja uvaha....
    Myslíš? Ja to práve považujem za prínos, že sa nespájajú. Že prečo? No viď napríklad VW Gruppe, z ktorej vybiehajú také mršiny ako napríklad Seat Exeo Cena ako za nový model a pritom to je v úvodzovkach 10 ročný predražený starý "črep". Chcú predávať piesok za cenu zlata.

Jedno je vsak iste: dalsie a dalsie spajanie automobilovych znaciek je urcite nevyhnutnym krokom pre zachovanie akejsi rovnovahy ....
    Jednoducho sa vraciame k monopolu a doplatí na to kto? Zákazník

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

vitám... a budeme mať jednotné palubovky...ako golf, passat, touareg...

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Zalezi, z ktoreho koncernu ich preberu... Niektore su tichucke - nedavno som sa viezla v Passate BlueMotion a malom som neverila, ze sedim v dieseli... Aj novy Audi diesel je tiez ako hudba z dalekej buducnosti. Mas pravdu, "skodovacke" su ako traktor, ale zasa nemusis hadat, v com sedis...
    Tak ten passat musel mať veľmi málo km. Pokiaľ má VW diesel viac ako 70000km tak je to traktor a je jedno či je to v audine. vyrábajú to v jednom závode a len sa tam menia vrchné kryty motora. každý VW diesel motor po 100000km je už úplný traktor a nedá sa to počúvať. a najlepší sú na nich tí čo sa tvária ako keby sedeli vo ferrari a hučí to na celé okolie ako keby zetor prišiel.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

tiež myslím, a bolí to, že diesel je do traktora. sorry dieseláci, možno profesionálna deformácia...

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

"Nafta patri do kamen"

V Mitsubishi Outlander mame ten VW 2.0TDI a hrkoce to od novoty. Otrasny motor co sa tyka kultury chodu. Co sa tyka vykonu tak ako kazdy dizel "taha" to od 1000 do 3000. Ten isty motor 2.0TDI mame vo firme vo VW Caddy len je urcite inak namapovany a taktiez to hrkoce uz od novoty. VW vyrobi jeden motor a pcha ho vsade.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

...a prý se vrátí k nosnému rámu, budou vyrábět jeden unifikovaný podvozek a každý si bude moci měnit kastli jak kryty na mobilu ...

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

to okopírovali v JZD SLUšOVICE. Mal som odtiaľ za oných časov podvozok MATES a 8druhov nádstavby...

Citacia z Auto.cz:

"Přehlídka motorizací, převodovek a systému pohonu Škody Octavia čerpadlo -tryska u turbodieselů vnikl před půl rokem první dvoulitrový common-rail ve vrcholné verzi RS s výkonem 125 kW a na dveře už klepe největší novinka, 1.6 TDI CR/77 kW, bohužel pouze s pětistupňovou převodovkou.... představuje v současnosti docela dlouhé čtení.... Do nedotknutélného hájemství systému "

Oni to vedia uz teraz dopredu , ze klepe a vobec im to nevadi. Kazdy jeden diesel klepe a ak nie, tak bude.

No napriek vsetkemu, ako nemam velmi v laske VW koncern, az na par svetlych vynimiek (top verzie Audi RS line a S line), som sa pozastavil a celkom ma zaujal, no len svojim vykonom, motor 1.4 TSI ( najsilnejsia verzia s kompresorom a turbom). Otazne je z dlhodobeho hladiska co ten motor vydrzi. Ale to je tak vsetko.
    Škoda Felicia r.v.´99, Suzuki Sx4 1.6 GLX 4x4 r.v.´09, Subaru Impreza WRX STI ´09

Tak spojit sa s VW len kvoli dizlu? To hadam nie ... ved dizle aj tak coskoro ustupia benzinom/hybridom. Tak preco? Radsej by sa Suzuki mohlo spojit s Gazpromom a robit LPG/CNG modely priamo vo fabrike
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Jasne jasne a kolko je takych fanusikov ako ty?
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Strana 3 z 20 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •