Strana 2 z 20 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 197

Téma: VW chce vstúpiť do SUZUKI

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: VW chce vstúpiť do SUZUKI

Zatial to oficialne Suzuki nepotvrdilo. Vsade by sa VW pchalo, len chce profitovat z uspechov Suzuki v malych autach. Dalej co sa pise. Porsche by kludne mohlo vyrabat 150 tis. aut rocne, rozne ine modely ako doteraz. Jednoducho povedane z Porche by VW chcelo mat obycajnu tuctovu znacku ziadny imidz. Co je dost ubohe.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    .... Dalej co sa pise. Porsche by kludne mohlo vyrabat 150 tis. aut rocne, rozne ine modely ako doteraz. ....
    Šéf VW ešte asi chrápe! Nepochopil, že predaj je (bol) na maxime už teraz asi. Chcem vidieť, kde by chceli na zemeguli predať 200.000 Porsche ročne? Tlachy, tlachy, tlachy...

No VW zacitil sancu, kedze je Porsche v cervenych cislach, to len vdaka tomu ze v nepravu chvilu kupilo prave VW, Porsche ma isty kredit znacky (alebo resp. malo). No rozhodnutia vedenia ju zatahuju do vody. Prikladom zleho rozhodnutia bola vyroba Cayenu, v poslednej faze zavedenie diesla, ktory udajne svojim koncernovym bratom nesiaha, podla testu ktory som videl, ani po kolesa. Bohuzial, ide len o stare zname pouzit, vyuzit. Vieme si predstavit napr. Porsche Polo, alebo Arosa? Asi tazko, ide len o cisty marketing. Taliani vo Fiate tiez pokojne urobit z Ferarri tuctovu znacku, ale asi maju svoju hrdost, nie ako nemci, zaujimave by bolo vidiet napr. Ferarri Sedici, ale to je z rise fantazie. Ale v podstate o toto ide nemcom. Snad sa Suzuki neda, lebo to dopadne zle pre Suzuki. Moze sa stat, ze potom Suzuki s japonskym motorom bude ako atrakcia, pretoze v europe budu nemci pchat tie svoje, cize napr. Suzuki Swift HTP a podobne.

Zatial verim v zdravy rozum.
    Škoda Felicia r.v.´99, Suzuki Sx4 1.6 GLX 4x4 r.v.´09, Subaru Impreza WRX STI ´09

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Robin13 Zobraziť príspevok
    ....pretoze v europe budu nemci pchat tie svoje, cize napr. Suzuki Swift HTP a podobne.
    Nech nás ochraňujú všetci svätí

Ak Suzuki nepotrebuje nejaku financnu injekciu od VW, tak by to bola cista tragedia, davat sa s nimi dokopy. Ved uz len z pohladu motoristu, aky prinos by malo spojenie s VW pre auta Suzuki? Vari ma VW nejaku super technologiu, ktora Suzuki chyba? Ja si myslim, ze nie.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Má - dieselové motory... a tie si Suzuki stále od niekoho požičiava...

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Má - dieselové motory... a tie si Suzuki stále od niekoho požičiava...
    To myslíš tie čo majú zvuk ako traktor
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Zalezi, z ktoreho koncernu ich preberu... Niektore su tichucke - nedavno som sa viezla v Passate BlueMotion a malom som neverila, ze sedim v dieseli... Aj novy Audi diesel je tiez ako hudba z dalekej buducnosti. Mas pravdu, "skodovacke" su ako traktor, ale zasa nemusis hadat, v com sedis...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Spolčiť sa s VW, nech už kvôli čomukoľvek, je začiatok konca, cesta do pekla Dúfam, že Japonci majú viac rozumu ako Česi a Španieli
    Jediný kto vo VW Gruppe profituje je samotný VW. Ostatní len paberkujú.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Skoda, ze v Japonsku nie je akasi silnejsie vyvinuta japonska hrdost, a ze sa nespoja vsetky dokopy a nepodporuju sa, ako europske automobilky. Mozno by to prinieslo viac uzitku pre dalsie skvalitnovanie japonskych vozidiel - ale je to len taka moja uvaha...

Jedno je vsak iste: dalsie a dalsie spajanie automobilovych znaciek je urcite nevyhnutnym krokom pre zachovanie akejsi rovnovahy medzi jednotlivymi obrovskymi koncernami na trhu a je to aj urcity pod****y tah proti zaniku jednotlivych znaciek, ktore by inak vlastne samostatne nemohli na tak velkom trhu existovat.

Strana 2 z 20 PrváPrvá 123412 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •