Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 12

Téma: Bočné lišty

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Bočné lišty

Nakoľko sa mi zdá choré, že originálne bočné lišty na Splash (na hornom obrázku) vychádzajú na cca 105 eur, tak som hľadal a našiel tie na spodnom, ktoré vychádzajú na cca 33 eur.
    Len sa mi zdá, že sú nalepené nejak príliš nízko Chcelo by to vidieť v reále

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Bočné lišty

Ak maju byt listy funkcne tak musia byt nalepene v najvyssom mieste dveri ale v zmysle "von do priestoru". Na to miesto, ktore sa prve dotkne napr steny vedla alebo druheho auta. Vacsinou to byva tesne pod kluckou, ale neviem ako na Splashi. A vobec sa mi nepacia, nemam rad tie listy na autach, len zbytocne spatia auto. Ako okrasny doplnok to nie je ani nahodou a ked to uz ma byt funkcne tak by som to nalepil tak aby to aj funkcne bolo a to urcite nebude vyzerat pekne.

Ak chces jedno lacne riesenie tak chod do "mototechny" obchod s autosuciastkami a pytaj si univerzalne cierny listy. Stoja par korun, su to 2 dlhe pasy ktore si narezes podla seba a potom ich prilepis pomocou obojstrannej lepiacej pasky, ktora je na tych listach. Mal som tu cest lepit take na Sandero a zatial drzia
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Hmm...suhlasim s Duchom. Tie listy auto vizualne kazia. Hlavne po case zacnu byt flakate a neda sa s tym nic robit. Ja keby som mohol, tak by som si ich dal prec. Mozno jedine ked sa nastriekaju do farby karoserie, tak to vyzera k svetu.

Lokalita
    Košice - okolie
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4, 1,5GLX Urban line

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    ... A vobec sa mi nepacia, nemam rad tie listy na autach, len zbytocne spatia auto. Ako okrasny doplnok to nie je ani nahodou ...
    Prepáč, ale ja až tak s tebou nesúhlasím! Keď si pozrieš SX4 s lištami + bodykit a bez nich, tak je to veľký, veľký rozdiel. A myslím si, že v tomto prípade tie lišty auto nešpatia ale práve naopak!

Toď môj názor.
    Suzuki SX4, 1.5 GLX Urban line

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Kazdy ma iny vkus Mne sa vseobecne cierne plasty na autach nepacia. Jedine ked su nastriekane vo farbe auta tak to moze vyzerat krajsie ako bez nich. Pokial su cierne tak nie.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Stará Turá

V tomto súhlasím so Suzi. Nie je to zlá vec a na sx4 to vypadá super. Ale hovorí sa že sto ľudí sto chutí.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    Hlavne po case zacnu byt flakate a neda sa s tym nic robit.
    Já jsem teda pro lišty. Na parkovišti už si do nich jedna slečna bouchla..
    No a na to, aby nebyly flekaté, ale pěkně černé, se prodává "černidlo". Jestli nezapomenu, vezmu na sraz, vyzkoušíme.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Jestli nezapomenu, vezmu na sraz, vyzkoušíme.
    Treba začať písať zoznam ROSI45 bere černidlo, ja vezmem teda autošampon, kto donesie wapku?

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Treba začať písať zoznam ROSI45 bere černidlo, ja vezmem teda autošampon, kto donesie wapku?
    ....a to jsi měl strach o program....

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

tak na to cernidlo sa tesim...to potrebujem ako sol ...a aby sa nepovedalo, mam teraz doma 2 druhy tlmiacich materialov (Dynamat Extreme a Tecsound), tak sa na to pozrieme...dufam ze Lee tiez doniesie...porovname...uvidime

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •