Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 37

Téma: Philips Blue Vision

Predvolené Philips Blue Vision

Sevas, dnes som si vymenil seriove ziarovky za philips blue vision+blue parkovacky, vo farbe rozdiel je, uvidim (neuvidim) ci aj v kvalite svietenia
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	038.jpg‎ 
Zobrazení:	597 
Veľkosť:	95,6 KB 
ID:	732   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	037.jpg‎ 
Zobrazení:	540 
Veľkosť:	93,2 KB 
ID:	733  

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Philips Blue Vision

Čo stáli tie Philipsky?

22,24€, objednavane z www.autosuciastky.com

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Mne len čo skapú Osram-ky, tak idem skúsiť tie Blue Vision, lebo podľa tých fotiek čo si zavesil, to svieti ešte o poriadny kus lepšie ako Osram.... no trošku som to tu offtopicol
    No ak tam mas teraz tie night breakery tak blue vision lepsie svietit asi nebude, ze vraj podla testov svietivosti dopadli najlepsie night breakery. Blue vision boli tretie ale mali este raz taku zivotnost ako Osram NB. NBkery mali 250hodin zivotnost.
    Priblizne v 3/4tine tohto clanku je odkaz: VYSLEDKY TESTU ZDE
    Naposledy upravil Suuzuukii; 12-04-2010 o 00:19

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Osram Night Breaker som mal a už nikdy viac Nevydržali ani pol roka a to sa vtedy ešte cez deň nesvietilo ako teraz. A ani ta svietivosť podľa mňa nezodpovedala tomu, čo tvrdia.
    Teraz mám Osram Cool Blue, svietia lepšie ako NB, ale tiež to nie je ono.
    Úplne naj boli neznačkové nemecké čo som mal ešte vo Fiate, len neboli k zohnaniu pred rokom, keď som to riešil.
    Ale tieto Philipsy sa mi zdaju ešte lepšie... aj keď fotka môže skreslovať

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Ono popravde skoro vsetky ziarovky s modrym efektom maju o cosi nizsiu svietivost ako tie "zlte" od tej istej znacky. Takze asi nic lepsie ako tie Osram NB asi fakt nenajdem. Zatial ich mam pol roka, tak som zvedavy na vydrz, inac nemam voci nim vyhrady. Ked sa vypalia, tak asi skusim tie Philips Blue Vision. Aspon to objektivne zhodnotim.

Inac ako som uz hovoril, fotkam sa moc verit neda. Kazdy fotak by to svetlo zachytil trosku inac, takze to moze skreslovat. V tomto je najlepsia vlastna skusenost. (nic proti autorovi )

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    ...skoro vsetky ziarovky s modrym efektom maju o cosi nizsiu svietivost ako tie "zlte" od tej istej znacky....
    Záleží na tom, čo si pod pojmom svietivosť predstavuješ?
    Vzdialenosť dosvitu? Veľkosť svetelného toku? Farbu emitovaného svetla?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Svetelny tok som mal na mysli

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    Inac ako som uz hovoril, fotkam sa moc verit neda. Kazdy fotak by to svetlo zachytil trosku inac, takze to moze skreslovat. V tomto je najlepsia vlastna skusenost. (nic proti autorovi )
    Ved jasnee, fotka je fotka (do riti..... neznasam ked sa jeden vyraz vysvetluje tym istym vyrazom) , zlozvyk, cize ja neobhajujem moje filipsky, to by som musel mat vyskusane vsetky tieto ziarovky a potom povedat ktore sa mi, ale tiez len "zdaju" byt najlepsie. Mne ani neslo o naj ziarovku, ale aby nesvietila zlto ani modro, aby som fakt mohol povedat ze naozaj vidim na cestu lepsie ako s fabrickymi ziarovkami a mala akutaku zivotnost.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak som vymenil Osram Cool Blue dnes za Philips Blue Vision a už na prvý pohľad mi bolo jasné, že to bol dobrý krok. Taký rozdiel v "žltosti" svetla ako je medzi Osram Cool Blue a obyčajnou fabrickou H4, tak taký je asi aj medzi Osram a Philips Blue Vision
    Ešte síce Osramky svietili, ale naštval som sa, lebo keď som išiel v noci po dialnici, tak som mal pocit, že všetci majú lepšie svetlá ako ja

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •