Strana 2 z 5 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 45

Téma: Tunning Ignisa

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Tunning Ignisa

Komplet mriezka na Ignisa (5.dver) 1600 SK mriezka + tahokov v nej ale bez laku takze je to v ciernom zaklade. Tieto info su uz asi 3 roky stare ale tu mriezku stale predavaju aj ked neviem za kolko.

P.S. Takze som sa zase siel pozret na tu stranku vyrobcu ( www.autoplastic-a.hu ) stoji 58€ cize necelych 1800SK. Foto mriezky v prílohe.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	sig114.jpg‎ 
Zobrazení:	263 
Veľkosť:	94,7 KB 
ID:	742  
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Niečo hlavne pre Ducha

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Jasne Ignis Sport Pekny. Mozno si aj ja dam nejake polepy na bok auta. Nejake racingove S ignisom uz moc do mesta nechodim, chcem to mat uz viac menej len na preteky. Strasne sa mi paci zlty Ignis s bielymi kolesami (original su tiez biele). Alebo biely kombinovane s ciernou. Swift Street Sport
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IGGYsport.jpg‎ 
Zobrazení:	199 
Veľkosť:	34,4 KB 
ID:	743  

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ten biely je parádny
    Btw. presne taký žltý na českých značkách som videl v nedeľu u nás na križovatke, ale už som ho nestihol dobehnúť, keďže som mal červenú

A čo kupuješ na približovanie sa do mesta?
    To znamená, že Ignis bude chodiť na preteky na vozíku?

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Zatial nic nekupujem. Na to nemam ale keby som mal tak urcite daco uzitkove alebo kombi. Nieco co utiahne 2t prives, ma velky kufor... Do buducna snad nieco bude. Zatial mi staci Seat Altea, ktoru mame v rodine. Nema tazne a ani by nikdy prives neutiahla. To je tak hrozne auto (0 vykon, 0 praktickost, 0 pohodlie, maximalna spotreba) 1.6 benzin ubohych 101 ci 105 koni. Spotreba 9-10 litrov co pri Ignise robim okolo 7. Ale sak VW group vzdy daval male motory do velkych aut napr aj do Octavii 1.4 alebo 1.6 90 konove potom uz tie 101/105. Altea je oficialne mamine auto ale kedze s otcom robia v jednej firme a stale chodia jednym autom tak Altea stoji na dvore a jazdim na nej ja. Po statnicich tam budem robit tiez, takze nepotrebujem surne dalsie auto. Ignis je pojazdny, bez problemov prejde legalne STK, aj policajnou kontrolou len ho chcem viac setrit. Je to velmi tvrde auto a bude este tvrdsie Okrem sportoveho podvozku a pneu s profilom 50 tam coskoro pribudnu aj tvrde powerflex silentbloky, cela sada. Predna, zadna naprava aj na predny stabilizator. Dozadu pride zadny stabilizator tiez s tvrdymi silentblokmi. Suma sumarum nema to kde pruzit. Stabik je uz doma, cakam na powerflexy a dufam ze 11.7. Pezinska Baba to isti Skoda ho nicit v meste. Budem s nim jazdit len na preteky po vlastnej osi a ked budu € bude snad aj prives s autom. Chcel by som dat do ignisa ram, poriadnu skrupinu (sedacku), volant. Vyhodit airbagy a vlastne skoro cely interier + klimu z motora prec a to uz STK neprejde. Policajti by si asi tiez na mne zgustli

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Suzuki Ignis tuning (po maďarsky)

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Alebo po SLOVENSKY

Az na ten naraznik... a mal to poriadne znizit, aby to uz aj vyzeralo nejak k svetu

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

A tu je niečo pre Dušana

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Preco vzdy ked je tuning ignisa je to pre mna? Takych videi je niekolko. Su aj Turbo Ignisi aj s kompresorom. Aj 200 konove aj 150 konove. Chce to len chciet

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Šak sa nečerti. Ja som ti chcel urobiť len radosť Každý si nemôže dať na rodinné auto turbo a jediný, kto tu jazdí závody si zatiaľ ty Navyše to bol Ignis Sport a ten máš tiež len ty...tak logiku to potom má..no nie?

Strana 2 z 5 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •